Blog randkowy

Znaki, że dziewczyna cię lubi

Facetom zawsze trudno było rozszyfrować znaki, które dziewczyna daje, gdy się nimi interesuje. Więc skąd wiesz, że dziewczyna cię lubi ? Przeczytaj te konkretne znaki, że dziewczyna cię lubi. I dowiedz się, jak wykorzystać je na swoją korzyść.

Znaki, że dziewczyna cię lubi

Może zachowywać się jak dziecko, ciągle na ciebie patrzeć, albo może nie być w stanie opanować swoich podnieceń.
Ale to nie to, jest wiele innych oznak, które dziewczyna daje, gdy jest rzeczywiście tobą zainteresowana. Teraz będziesz wiedział, jak zareagować na nią za każdym razem, gdy da kolejny znak, że cię lubi, więc możesz zrobić na niej doskonałe wrażenie.

Ona jest bardziej uważna na ciebie

Więc, kochaniutki, ta wskazówka ma na celu zrozumienie oznak, że dziewczyna cię lubi, szczególnie jeśli się z tobą spotyka i jest przyjaciółką. Tak się składa, że w większości przypadków dziewczyna lubiąca faceta z tej samej pracy, na koniec zakochuje się w nim. Więc czy jest jakaś dziewczyna w twojej firmie, która wydaje się mieć dla ciebie słabość?
To może być tylko pierwszy znak i może nie jest to twardy argument, ale może to być dobry początek do odkrycia, że w jej myślach jest coś więcej niż tylko przyjaźń.

Czy kiedy jest z tobą, pochyla się trochę za nisko, czy nie patrzy na nikogo poza tobą, kiedy macie spotkanie towarzyskie z waszymi znajomymi? To wszystko są małe znaki, które mają istotne znaczenie. Ale kiedy będzie w odpowiednim miejscu zobaczysz, że nie będzie w stanie oderwać od ciebie wzroku, na przykład kiedy robisz prezentację w pracy. Kiedy już poczujesz jej spojrzenia, jakby miała cię zjeść, to nie daj się przyłapać że ją widzisz.

Co powinieneś zrobić

Teraz kiedy wszyscy jesteście podnieceni, zachowajcie to w swoich spodniach. Naprawdę nie ma mocnych dowodów na to, że lubi Cię, chyba że patrzy tak mocno, że widzi co masz pod ubraniami. Więc spokojnie, obserwuj jak z tobą rozmawia i zacznij z nią częściej rozmawiać. Uspokój się i sprawdź, czy jest jakaś wzajemność z jej strony. Zwłaszcza z przyjaciółką lub koleżanką, nie powinieneś posuwać się tak daleko, żeby sprawy między wami nie układały się nadzwyczaj niezręcznie.

Ona staje się osobista

Czy ona chce wiedzieć o tobie wszystko, nawet jeśli jesteś tylko przyjacielem? A co najistotniejsze, czy pyta cię, czy masz dziewczynę? To dokuczliwe pytanie jest dość pewnym hitem, aby udowodnić, że ona ma do ciebie jakieś uczucia. To są dobre znaki, że dziewczyna cię lubi. Dlaczego dziewczyna miałaby chcieć wiedzieć, czy jakiś facet ma dziewczynę, chyba że chce skorzystać z wolnego miejsca? Ale z drugiej strony może być po prostu ciekawa. Przechodzimy więc do kolejnej części.
Czy ona ciągle pyta cię o szczegóły, które sprawiają, że czasami wydaje ci się to rozmową rekrutacyjną, jak twoje zainteresowania, co lubisz robić w wolnym czasie, jakie były ostatnie filmy, które oglądałeś, jakie masz plany na ten weekend itp. Ona naprawdę może chcieć pójść z tobą na randkę.

Co powinieneś zrobić

Po pierwsze, jakie są pytania, które zadajesz na pierwszej randce? Pytasz ją o jej zainteresowania, pasje, lubi i nie lubi, i tak dalej. Więc czy ona nie robi tego samego z tobą, zadając te pytania?

Wprawdzie tak naprawdę nie zaprosiła cię na randkę, ale to subtelny sposób na to. Może prowadzić do tego, że zaprosi cię na randkę albo przygotuje grunt, żebyś zamiast niej zadał to pytanie. Jeśli dana czynność to taniec, film lub kolacja, to jest to prawie pewne. Można zdecydowanie poprosić ją, ale nie krępuj jej, jeśli nie chce, aby było to oczywiste. Możesz zachować dyskrecję i zapytać ją, czy chciałaby gdzieś wyjść w następny weekend. Jak już będziesz na randce, to możesz z nią flirtować.

Ona cały czas cię komplementuje.

Kobiety na ogół nie chwalą zbytnio mężczyzn. Więc jeśli odkryjesz, że jest jedna wspaniała dziewczyna, która pochwala ciebie, twoją koszulę,twoje spodnie, twoje buty, prawdopodobnie jest coś ukrytego w jej myślach, i może ci się to podobać. To dobry znak, że dziewczyna cię lubi. Jeśli się w tobie zadurzyła, jej komplementy mogą wykraczać poza zwykłe i być osobiste. Może pochwalić cię za twoją budowę ciała, twoją twarz, albo coś, co bardziej oznacza że chce być z Tobą.


Co powinieneś zrobić

Jeżeli ona ciągle cię komplementuje, to czy nie jest zrozumiałe, że ty też musisz ją komplementować? Więc robisz tak po prostu. I nie bądź o tym zbyt delikatny. Chcesz, żeby zrozumiała, że lubisz ją tak samo, to komplementuj ją w taki sposób, żeby miała gęsią skórkę, kiedy coś mówisz.

[ Przeczytaj jeszcze na wszelki wypadek Jak pocałować dziewczynę na pierwszej randce, żeby się przygotować na spotkanie. I czego kobiety chcą od mężczyzn. ]

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *