Blog randkowy

Kilka lat temu, kiedy byłem w liceum, nasza klasa wybrała się na międzypaństwową wycieczkę krajoznawczą, która wymagała od nas jazdy przez całą noc. Nie było jednak źle, to był wyczarterowany autobus z klimatyzacją, wygodnymi siedzeniami, wszystkimi dobrymi rzeczami. Było to około 11:00 tej w nocy, grupa ludzi zasypiała, ale ja byłem z inną dziewczyną z tyłu i szeroko się rozsiadłem. Ona również, i bawiła się przez telefon. Zauważyłem, że zachowywała trochę dziwnie przez ostatnie pół godziny, a gdy ją odłożyła telefon, czekała na kilka sekund, a potem mnie szturchnęła. Pochyliła się i szepnęła “hej, obchodzi cię czy się masturbuję? Jedyne co mogłam zmruczeć, to zdezorientowane “co?” “Jestem taka napalona i nie chcę wychodzić do łazienki, obchodzi cię to? Nie mogłem uwierzyć, że mnie o to poprosiła, a jedyne co mogłem zrobić, to przytaknąć głową. “Dzięki, muszę się sobie ulżyć.

Położyła sandały na siedzeniu obok siebie i zepchnęła spodenki i majtki w dół. Kiedy rozłożyła kolana i dotknęła cipki, wzięła głęboki oddech przez nos i lizała usta. Co chwila zatrzymywała się, aby polizać opuszki palców, a następnie wracać do pocierania się. Moje oczy zostały dostosowane teraz i mogłem zobaczyć ją całkiem wyraźnie, miała przekłuty pępek i nie była ogolona, po prostu przycięta lekko. Nie mogłem przestać oglądać pokazu, a ona doszła w mgnieniu oka, zaciskając kolana i pozwalając, aby jej usta wisiały otwarte. Została tak przez dobre 10 sekund, zanim w końcu zrelaksowała się z powrotem na swoim miejscu, kolana szeroko rozchyliła. “Och, tak się dobrze czuję, nie dochodziłam od kilku dni”. Podciągnęła spodenki, chwyciła za sandały i wstała do łazienki, żeby się wytrzeć.

A kiedy wróciła, szepnęła: ” Opuść sobie spodenki, chcę cię zobaczyć”. Powiedziałem, że nie jestem pewien, ale ona powiedziała: “Daj spokój, właśnie mnie obserwowałeś. Bardziej przyjemnie jest robić to przy wszystkich. Nie ma nas już od tygodnia, wiem, że już musisz się też sobie ulżyć. Serce mi biło, ale w końcu ściągnąłem dżinsy, zostając nagimi od pasa w dół. Zaczęła bawić się moim kutasem i drażnić usta, po czym złapała mnie za rękę i włożyła pod swoje majtki. Musiałem pamiętać, gdzie byłem, więc zachowałem ciszę, ale ona miała rację, że to było wręcz ekscytujące masturbacja wokół tych wszystkich ludzi. Brałem głębokie oddechy i gapił się na sufit, czułem jak mój orgazm zaczyna narastać. Wciąż rósł i rósł, aż w końcu strzeliłem, a moje plecy wygieły się w łuk od podniecania.

Kiedy w końcu się uspokoiłem, pochyliła się i szepnęła “to była jedna z najgorętszych rzeczy, jakie kiedykolwiek robiłam”. Jakie to było uczucie? Wszystko co mogłem zrobić, to uśmiechnąć się i przytaknąć. Oboje chichotaliśmy, a ja po cichu podciągnąłem spodnie, potem poszedłem do lazienki. Niedługo po moim powrocie oboje odpłynęliśmy, a około 10 rano wróciliśmy do domu. Nie mieliśmy razem żadnych zajęć, ale przez ostatnie kilka tygodni w roku, kiedy widzieliśmy się na korytarzach, mogliśmy się tylko uśmiechać. To był nasz mały sekret.

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *