Portale randkowe opinie i recenzje

Kiedy zacząć randkować w sieci ?

“Portale randkowe opinie”- to głównie wpisujemy w wyszukiwarce, kiedy szukamy odpowiedniej witryny dla siebie. Tylko kiedy powinniśmy zacząć korzystać z ich usług ? To jest dość oczywiste, niema żadnych zasad ani reguł w jakim okresie naszego życia możemy zacząć poznawać nowych ludzi przez portale randkowe. Głównie sięgamy do serwisów w momencie, kiedy żadna osoba z naszego otoczenia nie pasuje do roli wymarzonego partnera.  Albo jak chcemy zacząć poznawać nowych ludzi do niezobowiązującego flirtu, czatu aby dobrze się bawić. Więc nie czekaj na odpowiedni moment, tylko wybierz idealny dla Ciebie portal randkowy i się zarejestruj. Nie jesteś pierwszą ani ostatnią osobą która szuka bratniej duszy do miłości bądź towarzystwa. Dlatego korzystaj z życia i możliwości jakie daje internet w obecnych czasach.

Najlepsze portale randkowe

 • Pełna anonimowość
 • Zyskuje szybko popularność
 • Odkrycie roku 2020

Preferowany wiek

5/5

5/5

 • Automatyczne dopasowania
 • Tysiące singli z okolicy
 • Szybkie randki

Preferowany wiek

4.9/5

4,9/5

 • Szybka rejestracja
 • Dyskrecja i bezpieczeństwo 
 • Najpopularniejszy serwis

Preferowany wiek

4.7/5

4,7/5

 • Flirt i romans online
 • Łatwy i intuicyjny panel 
 • Ulubiony portal singli 

Preferowany wiek

4.6/5

4,6/5

Nowa witryna

 • Szybka rejestracja
 • Wsparcie administratorów 
 • Zaawansowana wyszukiwarka

Preferowany wiek

4/5

4/5

Jaki portal jest najlepszy ?

Czy to pytanie nie wydaje Ci się znajome ? To jest jedno z głównych jakie ludzie wpisują szukając serwisu randkowego w internecie. Z naszego doświadczenia wynika że nie wszyscy mają czas i ochotę na sprawdzenie setek witryn przez rejestracje na każdej po kolei, dlatego zrobiliśmy to za Ciebie. Nasza strona to jeden wielki zbiór informacji na temat każdego portalu randkowego wartego Twojej uwagi. Więc dzięki naszemu rankingowi nie musisz już przekopywać się przez wszystkie fora szukając odpowiedzi na to pytanie. Bo wszystkie najlepsze serwisy zebraliśmy w jedno miejsce i dokładnie je opisaliśmy. A po zapoznaniu się z lista szczegółów możecie już mieć własna opinie o nich bez konieczności rejestracji i wybrać ten jedyny który wam odpowiada.

Portale randkowe - opinie doświadczonych randkowiczów

Czyli jak zacząć randkować w internecie.

1. Wybierz odpowiednia witrynę

W związku z dużą ilością serwisów randkowych, musisz wybrać taką, jak Ci najbardziej pasuje. A dokładniej mówiąc sięgnij do tej, która odpowiada twoim zamiarom tzn. nie szukaj miłości na stronach z randkami bez zobowiązań i na odwrót.

2. Uzupełnij profil i dodaj wyraźne zdjęcie

Skonfiguruj swój profil sumiennie i bez pospiechu, bo to jest Twoja osobista wizytówka. Nie podawaj fałszywych opisów kim tak naprawdę nie jesteś. To Ci w niczym nie pomoże, a tylko zaszkodzi w późniejszym okresie. Dadaj naturalne i dobrze oświetlone zdjęcie jeśli chcesz przyciągnąć osoby naprawdę zainteresowane.

3. Umów się

Jeśli wszystkie kroki masz spełnione to zacznij poznawać nowe osoby. I umów się.

Ważna porada dla randkowiczów

 • Zawsze bądź sobą, nie próbuj być kimś kim nie jesteś. To że poznajesz drugą osobę online nie oznacza że możesz ja okłamywać.
 • W wiadomościach pisz szczerze o swoich uczuciach, przecież nie masz nic do stracenia.
 • Bądź gotowy na pierwszą randkę w realnym życiu. Prędzej czy później przejdziesz z online na offline.

Darmowe czy Płatne

Niestety ale wszystkie najlepsze portale randkowe są płatne. Większość osób nie jest z tego powodu zadowolona, ale po rejestracji i opłacie widać różnice gołym okiem na korzyść płatnych portali. Cały czas administracja sprawdza nowych członków, dzięki czemu nie spotkamy oszustów i żartownisiów. Jedynie poważnych użytkowników wiedzących po co się zarejestrowali. Dodatkowym atutem może być brak nachalnych reklam, jak w darmowych portalach. Kolejną zaletą są odblokowane wszystkie możliwe funkcje serwisu bez limitu w trakcie abonamentu. Nie jesteśmy już ograniczani z podglądaniem profilu innych osób, czy pisaniem wiadomości do nich. Dlatego płatne portale randkowe są najlepszym rozwiązaniem. Po za tym sama liczba zarejestrowanych profili mówi nam że warto być kolejną osobą na ich liście.

Jak znaleźć partnera online

Większość witryn już posiada inteligentne systemy dobierania partnera. A dzieje się to dzięki naszym odpowiedziom podczas rejestracji i opisowi w profilu. Dlatego na stracie system może nam sugerować niektóre osoby jako dopasowane do nas. Ale nie jesteśmy skazani tylko na ich podpowiedzi, ponieważ każdy portal posiada wyszukiwarkę użytkowników z której można skorzystać.

Bezpieczeństwo i prywatność

Wszystkie serwisy dla singli gwarantują ochronę danych osobowych na najwyższym poziomie. Każde logowanie do systemu jest weryfikowane i szyfrowane. Tak samo każde wrażliwe dla nas dane są szyfrowane. Dodatkowo administracja ciągle sprawdza nowe zarejestrowane osoby czy nie są oszustami internetowymi.

Jak bezpiecznie randkować

Pomimo że większość użytkowników jest uczciwa zdarzają się wyjątki. System serwisu i administratorzy wyłapują tych nie uczciwych ale każdy ma prawo popełnić błąd. Tym bardziej jeśli oszuści już poznali techniki weryfikacji i potrafią się ukryć. Z tego powodu publikujemy kilka wskazówek dotyczących Twojego bezpieczeństwa.

1. Nierealne dane

Kiedy osoba z którą czatujesz wydaje Ci się podejrzana np: po mimo młodego wieku twierdzi że jest bogata dzięki inwestycji na giełdzie. W takich przypadkach najlepiej zgłoś swoje wątpliwości opiekunom serwisu, a oni niezwłocznie sprawdza takiego użytkownika.

2. Dane osobowe

Zawsze po poznaniu drugiego randkowicza jesteśmy podekscytowani i chcemy wiedzieć jak najwięcej o nim nie zwracając uwagi że może chcieć wyłudzić nasze dane. Dlatego nie podajemy zaraz po zapoznaniu się swojego numeru telefonu czy maila, a tym bardziej kiedy będzie naciskał na to. Wiele użytkowników podaje zaraz swój email albo linki do szybszego kontaktu ale uważaj w taki sposób może próbować wyłudzić twoje dane.

3. Pomoc finansowa

Kiedy już długo randkujesz z jednym użytkownikiem bo wydaje się być Twoim ideałem, zawsze zachowaj rozwagę. Jeśli poprosi Cie o pomoc finansową obojętnie na jaki cel. od razu zgłoś to administracji portalu. Bardzo często nieuczciwi użytkownicy próbują wyłudzić pieniądze po tym jak zdobędą zaufanie ofiary.

4. Pierwsze spotkanie

Zawsze kolejnym krokiem po randkach online są spotkania w realnym życiu. Ale pamiętaj tez o bezpieczeństwie, osoba z którą piszesz może okazać się kimś innym niż się podaje. Nigdy nie zapraszaj nowo poznanej osoby do domu i nie zgadzaj się na spotkanie u niego. Wybierz jakieś neutralne miejsce jak kawiarnia czy restauracja. Poza tym w przypadku picia alkoholu wypij małą ilość, żeby się nie upić. Dodatkowo pilnuj swoich rzeczy gdzie masz swoje dane. Dzięki temu możesz czuć się bardziej komfortowo i bezpiecznie.