O nas

Kim jesteśmy ?

Czytajznami jest liderem w dziedzinie związków dla mężczyzn i kobiet, wyrażając doświadczenia i wgląd w miłość, aby mężczyźni mogli lepiej rozumieć związki i prowadzić szczęśliwsze i bardziej satysfakcjonujące życie.

Zagadka miłości może wydawać się trywialna dla niektórych, ale dla wielu innych może zmienić świat. W Czytajznami, rozumiemy to. Tak prosty jak może się wydawać związek, może być tak samo złożony. Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu pomocy, by zrozumieć sytuacje, w których miłość rzuca się na nas i radzić sobie z nimi w sposób, który uczyniłby nas lepszymi osobami i pozwolił na przeżycie lepszych związków, a w końcu na stworzenie lepszego życia.

W Czytajznami zagłębiamy się w poznanie siebie, związków i życia we wszystkich jego barwach i odsłaniamy naszym czytelnikom elementy, które mogą pomóc im osiągnąć lepsze wyniki w sprawach serca. Jesteśmy zdeterminowani, by zmieniać romanse i związki na lepsze, i pomaga tysiącom mężczyzn pokonać trudności w ich życiu miłosnym codziennie.

Zostań z nami, a zapewniamy Cię, że zmienimy Twoje dotychczasowe życie na lepsze, dla Ciebie i osoby z którą jesteś, albo chcesz być.Nie obiecujemy zlikwidować złamanych serc na Ziemi.  Ale gwarantujemy wam, że intensywnie na to pracujemy!

Rzetelne opinie portali randkowych

Nasz kilku osobowy zespół od zawsze interesował się relacjami damsko-męskimi. Dlatego wybierając serwisy wszyscy starają się robić to naprawdę rzetelnie. A wszystkie recenzje i opinie są robione sumiennie bez pospiechu, aby każdy przyszły użytkownik mógł wybrać coś dla siebie.

Relacje damsko-męskie

Nasi blogerzy pomagają singlom w znalezieniu drugiej połówki, dodając nowe artykuły co kilka dni do bloga. Dlatego jeśli potrzebujesz rady albo natchnienia na własne pomysły zapraszamy. A specjalnie dla użytkowników naszej strony, dodaliśmy nowy dział dla bardziej wymagających opowiadań erotycznych.

Kontakt

W razie potrzeby preferowany kontakt z nami jest droga mailowa albo przez fan page na Facebook-u.

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email