Blog randkowy

Nasz prysznic był bardziej parowy niż zwykle. Wziąłem prysznic wcześniej w ciągu dnia, więc tylko stałem i patrzyłem na nią, na gorącą, mydlaną wodę spływającą z jej włosów i z jej krzywego ciała. Chichotaliśmy jak rozmawialiśmy, moje ręce biegały nad jej ciałem w sposób, który sprawił, że ugryzła wargę. W pewnym momencie siedziałem na siedzeniu na najdalszym końcu prysznica i Ania przyszła do mnie, pochylając się i naciskając jej ciało przeciwko mnie. Pocałowała mnie głęboko i czułem, jak jej ciało naciska na mnie; nie byłem twardy, mimo że byłem włączony. Kiedy jej język opuścił moje usta, powiedziała, “Więc… dlaczego nie jesteś twardy?”

“Nie wiem,” to wszystko, co powiedziałem. Jesteśmy razem już na tyle długo, że bycie nagim nie robi już tego automatycznie, zwłaszcza gdy rozmawiamy, chichoczymy i bawimy się nieszkodliwie. Ale ona wzięła to za wyzwanie, naciskając na mnie ponownie, gdy mocno mnie pocałowała, pociągając za sobą mocno. Poczułem, że drętwieję i zaczynam być twardszy, dociskając się do jej nogi. Wiedziałam, że może to poczuć, a kilka minut namiętnego całowania doprowadziło ją do zerwania pocałunku z osiągniętym uśmiechem, mimo że nie była pewna, czy chce się wtedy kochać.

Kilka minut później wyszliśmy z prysznica. Rozmawialiśmy, całowaliśmy się i żartowaliśmy, gdy wysychaliśmy, przechodząc do sypialni. Ania położyła się na łóżku z rozłożonymi nogami. “To nie jest sprawiedliwe”, powiedziałem, jak skończyłem schnąć.

“Co masz na myśli?” spytała, rozciągając uda, lekko rozciągając usta w różowym kolorze.

“Wiesz o co mi chodzi, drażniąc mnie w ten sposób, a potem każąc mi czekać.”

“Cóż,” powiedziała, “Może zmieniłam zdanie.” Ania uśmiechnęła się, kąsając lekko swoją wargę. Jej palce przeniosły się do jej cipki, wyciągając jej wargi na bok, rozkładając się, aby pozwolić mi zobaczyć ją w sposób, w jaki ona wie, że kocham najlepiej. Bez zastanowienia wspiąłem się na łóżko, klęcząc między jej nogami i pochylając się nad nią. Całowaliśmy się namiętnie, jak niedawno pod prysznicem.Byłem wyprostowany w niecałą minutę, czubek mojego fiuta przyciskał się do jej łechtaczki w sposób, którego nigdy nie czuła. Jęknęła mi do ucha i powiedziała, jak bardzo podobało jej się to twarde uczucie wobec niej.

Usiadłem, uklęknąłem i chwyciłem ja, naciskając ją ponownie na jej łechtaczkę. I kołysałem się tam i z powrotem, poruszając się nad nią, w górę i w dół jej cipki, zawsze kończąc pocieraniem jej łechtaczki. Poruszaliśmy się razem, gdy ocierałem się o nią, czyniąc jej oddychanie cięższe, ale nie tak ciężkie, jak chciałem. I przeniósł się moja ręka w dół, naciskając mój kciuk na jej łechtaczkę i zacząłem poruszać mocno, na około. Ania przewróciła głowę do tyłu, gdy utrzymywałem tempo, obserwując, jak oddycha ciężej, a jej ręka przesuwa się do jej piersi, by pobawić się jednym z jej sutków. Stopniowo czułem, że w niej narastało uczucie, i zrobiłem wszystko, czego nie mogłem przestać, dotykając się, żeby wiedziała, jak mnie podnieciła.

Niestety, moje ramię dość szybko się zmęczyło, więc położyłam się obok niej. Pocałowaliśmy się, jak moja ręka pasuje między jej nogi, a moje palce oparły się na niej w sposób, w jaki wiem, że lubiła najbardziej. Całowaliśmy się i dotykaliśmy przez pewien czas, ale chciałem, żeby doszła. Ale wiedziałam, że to nie działa tak dobrze, jak chciałbym. Ania dotarł do naszej szafki nocnej z szuflady wyciągnął jej wibrującą zabawkę. To wibrujące jajeczko, którą niedawno dla niej kupiłem, jest jej nowa ulubioną zabawką.

Ania przycisnęła ją do jej gołej łechtaczki, włączając ją nisko na początek. Pogłaskałem się obok niej, upewniając się, że mnie widzi i wie, co robię. Bawiłem się jej sutkami, jak tylko mogłem i mogłem powiedzieć, że się zbliża. Wtedy pochyliłem się, tuż obok niej i szepnąłem: “Założę się, że czułbyś się naprawdę niesamowicie, gdybym wszedł w ciebie”. Od razu się zgodziła.

Po chwili byłem między jej nogami, głowa mojego kutasa naciskała powoli w jej wnętrzu. Chciałem iść szybciej, a ona położyła rękę na mojej piersi, żeby mnie zwolnić. Powstrzymywałem się jak najdłużej ale nie mogłem, gdy umieściła wibrator z powrotem na swojej łechtaczce. Wibracje wypełniły ją całkowicie, przenikając przez nią i do mnie i stymulując mnie w sposób, którego nigdy nie czułem. Jej ciało, które już pochłonęło mnie w przyjemności, ożyło i wydawało się trzymać mnie mocniej, biegnąc w górę i w dół, gdy ją wpychałem i wypychałem. Poruszaliśmy się razem w miarę jak nabierałem tempa, za każdym razem zagłębiając się głębiej. Niemal natychmiast poczułem wibracje zbliżające mnie coraz bardziej do uosobienia podniecenia. Zaczęło się od małej, jak pojedyncza iskra, która normalnie budowała się powoli, aż w końcu eksplodowała. Jej ciało kołysało się wraz ze mną w czasie, a zabawka wypełniała nas wibracjami… powodując, że iskra eksplodowała w ciągu kilku sekund. Ledwo zdążyłem jej powiedzieć i zareagować, wycofując się, gdy pojawiałem się wielokrotnie.

Wyglądała na zadowoloną z siebie, zadowoloną z tego, co się stało, ale jeszcze nie zadowoloną. Kiedy ruszyłem obok niej, znów trzymała wibrator przy sobie. Moje usta były na jej szyi i ramionach, oddychając mocno w jej uchu, jak moje palce masowały jej piersi i sutki. Całowaliśmy się mocno, gdy poczułem, że się zbliża, a jej ciało napina się. Mój język przesunął się po jej wargach i do jej przyjmujących ust; to jedyna rzecz, która zepchnie ją z krawędzi. Ania trzęsła się, a ona falowała za falą, a potem jęczała za nią, gdy jej orgazm szedł przez nią. Objąłem ją ramionami i szeptałem raz po raz: „Mam cię”. Tak pozostaliśmy nawet po tym, jak się zrelaksowała, wtapiając się w moje ramiona na dłużej, żadne z nas nie chciało się ruszać.

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *