Blog randkowy

W czasie tej historii właśnie skończyłem 20 lat i miałem 180 cm z ciemne włosy, niebieskie oczy i dość atletyczną oprawę od uprawiania sportów klubowych na studiach. Nie umawiałem się z nikim od kilku miesięcy i nie byłem jednym z tych, którzy uprawiają seks na co dzień. W tym semestrze, aby spełnić wymagania z zakresu matematyki/nauki, zapisałam się na kurs chemiczny dla osób niekończących studiów wyższych. Wiedząc, że jest to stosunkowo łatwy sposób na spełnienie tego wymogu, sam kurs naprawdę nie był taki, w który musiałem włożyć dużo czasu i wysiłku. Jednakże, istniał obowiązkowy element laboratoryjny. Podczas gdy część laboratoryjna była dość prosta, to była to 3-godzinna sesja każdego tygodnia. Pierwszego dnia zajęć poznałam profesorkę laboratoryjną, dość atrakcyjną 28-letnią kobietę, która miała około 170 cm, kręcone blond włosy, zielone oczy i jasną skórę. Właśnie ukończyła studia doktoranckie z chemii, a ponieważ kurs laboratoryjny był stosunkowo nieformalny, nalegała, abyśmy nazywali ją po imieniu, Alicja.

Kilka pierwszych sesji laboratoryjnych było całkiem niezauważalnych. Pokazałem się, wykonałem pracę, zgłaszałem się do zadań itp., z przerwami prosząc Alicje o pomoc, gdy jej potrzebowałem. Moje interakcje z Alicją były zawsze przyjazne – na pewno była najmłodszym profesorem, jakiego miałem i potrafiła świetnie wyjaśnić rzeczy, o które miałem pytania. Podczas kilku sesji zauważyłem, że moje rozmowy z nią zdawały się być nieco bardziej towarzyskie, wręcz zalotne. Byłem 20-latkiem i założyłem, że to wszystko jest w mojej głowie – stara fantazja “uczeń nauczyciel”. Wciąż jednak nie mogłem nie zauważyć pewnych rzeczy – jak wydawało mi się, że spędza więcej czasu na moim stanowisku w laboratorium niż inni, jak się uśmiechała i śmiała wokół mnie itp.

Mniej więcej w połowie semestru grupa moich przyjaciół jechała na imprezę poza miasteczkiem akademickim. Była to całkiem fajna impreza – dobra muzyka, dobra gorzała, zabawne gry przy piciu. Byłam na kilku drinkach, gdy spojrzałam i zobaczyłam Alicje rozmawiającą z kilkoma osobami po drugiej stronie sali. Wpadłam się przywitać i spotkałam się z ogromnym uśmiechem. Rozmawialiśmy trochę – najwyraźniej było to przyjęcie brata jej koleżanki i przyszła z koleżanką, żeby się pojawić. Wspomniała, że niedługo wróci do swojego mieszkania, mimo że jej przyjaciółka chciała zostać trochę dłużej, aby wesprzeć brata. Z pewną płynną odwagą zaoferowałem, że odprowadzę ją do domu, a ona szybko powiedziała “Pewnie!”

Spacer do jej mieszkania był niezobowiązujący – przeprowadziliśmy małą rozmowę, lekkie zalotne żarty. Kiedy dotarliśmy do jej budynku, spytała mnie, czy nie miałbym nic przeciwko, aby wejść na górę do jej drzwi. Serce mi pękało – czy ona naprawdę “zaprosiła mnie do środka”? Weszliśmy do windy i oboje milczeliśmy, napięcie było niemal wyczuwalne. Szło się korytarzem do jej drzwi. Wyciągnęła klucze i otworzyła drzwi, dziękując mi za odprowadzenie jej do domu. Owinęła ręce wokół mnie i przytulił mnie. Miałem wrażenie że przytulenie trwa kilka sekund dłużej niż normalne przytulanie do siebie. Jak wycofał się, widziałem jak ugryzła wargę. Zaraz pochylił się bliżej mnie moich ust w drzwiach jej mieszkania. Niespodziewanie cofnęła się do tyłu. Spojrzałem na nią z góry i po prostu się uśmiechnąłem, ale ona spojrzała na swoją twarz z niepokojem. Zapytałem ją, czy wszystko jest w porządku, czy coś jest nie tak. Ona odpowiedziała: “Nic mi nie jest”. My po prostu… nie możemy.” Odwróciła się i poszła do swojego mieszkania.

Kilka dni później poszedłem na mój cotygodniowy kurs laboratoryjny. Nie mogłem stwierdzić, czy się cieszę, czy też boję się zobaczyć Alicje ponownie. Przez cały czas zajęć trzymała się z daleka. Pozostawała miła, udzielała pomocy, gdy o nią prosiłam, ale na pewno nie było flirtujących żartów, jak w innych tygodniach. Wracałam do akademika po zajęciach, gdy usłyszałam, jak Alicja woła za mną, żeby poczekać. Zaczęła spacerować ze mną, uśmiechając się, pytając, jak mi minął weekend, czy podoba mi się impreza, itp. Wspomniała, że bardzo dobrze się bawiła i naprawdę dobrze się bawiła, spędzając ze mną trochę czasu poza zajęciami. Kiedy dotarliśmy do mojego akademika, zażartowała, że powinienem pokazać jej mój pokój w akademiku, bo zobaczyłem jej mieszkanie. Śmiałem się i od razu zaprosiłem ją do środka, aby go obejrzała.

Gdy szliśmy do mojego pokoju, moje serce podskoczyło, gdy zdałem sobie sprawę, że mój współlokator będzie na treningu przez kilka godzin. Otworzyłem drzwi do mojego pokoju i pokazałem Alicji moją połowę z pokoju . Poczułam, jak chwyta mnie za rękę i odwróciłam się, żeby na nią spojrzeć. Pochyliła się do mnie i pocałowała mnie. Zacząłem ją zatrzymywać. “Ale myślałem, że powiedziałaś…” Znowu się uśmiechnęła i powiedziała: “Ciiiiii,” pchając swoje usta na moje jeszcze raz.

Zrobiliśmy sobie drogę do mojego łóżka i szybko znalazłem się na niej zrobił się, moje ręce biegnące przez jej włosy i przez jej policzek. Nasze oddechy coraz cięższe, czułem jej ręce wokół moich ramion i z powrotem, ciągnące mnie do niej, nasze nogi zsuwają się przeciwko sobie. Pozwoliłem sobie rękami zacząć badać jej ciało przez jej ubrania, czując się po obu stronach jej ud i przesuwając się nad jej cycki. Jej oddech stał się cięższy, dając mi zgodę, której szukałem, aby kontynuować. Wsuwałam rękę pod jej koszulę, pieszcząc koronkowy stanik, który miała pod spodem. Pochylając się do tyłu, szybko zsunęła koszulę nad głową. Zrobiłam to samo i położyłam się z nią z powrotem, moje usta znowu znalazły jej. Przewróciłyśmy się na bok i rozpięłam jej stanik od tyłu, gdy się całowałyśmy. Przyciągnęła moje dłonie do swoich piersi, uśmiechając się do mnie.

Położyła się na mnie, jej cycki ocierały się o moją klatkę piersiową. Jej usta zaczęły opadać, gdy odpięła mi pasek. W tym momencie byłem tak trudny, jak tylko mogłem, a oczekiwanie doprowadzało mnie do tak napalonego, jak tylko mogłem być. Gdy ściągnęła moje dżinsy i bokserki, mój sztywny kutas wyskoczył. Spojrzała w dół i uśmiechnęła się, owijając rękę wokół mojego twardego kutasa. Jej dotyk był niesamowity. Gapiłem się, gdy zaczęła mnie delikatnie głaskać. Ona opuściła głowę w dół, jej usta spotkały końcówkę mojego kutasa. Czułam, jak powoli rozsuwa usta, a jej ręka przesuwa się w dół do moich jaj. Przesunęła usta do podstawy mojego kutasa, biorąc mnie w usta, gdy dyszałam. Przesuwała ustami w górę iw dół mojego kutasa, gładząc jego podstawę, gdy mnie ssała. Wyciągnęła moje jaja, gdy mnie ssała, a jej głowa podskakiwała na moim kutasie. Czułem, jak cum rośnie w moim kutasie.

Podciągnąłem ją i przewróciłem na plecy. Zsunęła spodnie w dół, odsłaniając czarne koronkowe stringi, które pasowały do stanika znajdującego się obecnie na podłodze. Spotkałem się z nią po raz kolejny, mój twardy kutas między jej nogi, pocierał jej cipkę przez jej stringi. Zsunąłem ręce w dół jej ciała. Jej skóra była tak gładka, tak miękka – chciałem poczuć to wszystko. Moja ręka dryfowała w kierunku jej cipki. Wsunęłam rękę w jej stringi, nieco zaskoczona gładkością jej skóry aż do jej cipki. Moja dłoń potarła jej wilgoć, a ona wciągnęła powietrze. Przetarłem zewnętrzną część jej cipki, a moją dłoń pocierałem jej łechtaczkę pod stringami. Oddychała coraz mocniej, jęki głośniej. Wsunąłem palec w jej mokrą cipkę, a potem kolejny, palec pieprzy ją pod stringami. Opuściła moją głowę, zaciskając jej usta moimi, gdy ją palcowałem. Zacząłem całować jej szyję, gryząc szyję i ucho, gdy wsuwałem w nią palce. Jej usta poszły do mojego ucha, a i szepnęła: “Proszę, powiedz mi, że masz prezerwatywę.”

Moje serce jakby stanęło. Spojrzałem na nią i zacząłem przepraszać. Nie planowałem uprawiania seksu i nawet jak się bawiliśmy, nie sądziłem, że zajdziemy tak daleko. Ona po prostu uśmiechnęła się i powiedziała mi, że to jest w porządku, wciągając mnie z powrotem, aby ją pocałować. Moja ręka ponownie wrócił do jej cipki, pocieranie jej łechtaczkę, jak się okazało. Po raz kolejny, przeniosła usta do mojego ucha, tym razem szepcząc: “Cóż, naprawdę nie potrzebujemy prezerwatywy, jeśli chcesz.” W tym momencie, mój kutas był w 100% zdolny do działania. Tutaj byłem z moją profesorką, leżącą głównie nago w moim łóżku, otrzymuje pozwolenie na pieprzenie cipki bez gumki po raz pierwszy w moim życiu.

Natychmiast usiadłem i spojrzałem na nią. Miała ten ogromny uśmiech na twarzy, gdy zsuwałam jej stringi. Spojrzałem w dół na jej mokrą cipkę jak leżała nago w moim łóżku, rozkładając jej nogi. Uklęknąłem między jej nogami, mój twardy kutas znalazł drogę do jej otwarcia cipki. Poczucie jej wilgoci sprawiło, że mój penis drgnął.Pochyliłem się bliżej niej. Powoli wsuwałem mojego kutasa do jej cipki, czując, jak jej wilgoć ściska się wokół mojego kutasa. Było to uczucie niepodobne do żadnego innego. Wepchnąłem mojego penisa głębiej w nią, aż cały mój kutas został w niej pochowany. Alicja jęknęła, mówiąc mi, jak dobrze się czułam. Powoli wysunąłem mojego kutasa, zanim wsunąłem go z powrotem. Jej cipka była tak ciasna wokół mnie, ale kiedy mój nagi kutas wślizgiwał się i wyskakiwał z niej, poczułem, że robi się coraz bardziej mokro, luźniej, prawie błagając mojego kutasa, by poszedł głębiej i mocniej. Zaczęłam ją pieprzyć szybciej, mój kurek ślizga się coraz głębiej z każdym pchnięciem. Jęk Alicji zaczął być coraz głośniejszy, jej oddechy były szybsze i cięższe. Poczułam, jak jej ciało zaczyna się napinać. Patrzyłem na jej twarz, gdy jej ciało napięło się, a głowa podniosła się z łóżka. Poczułem, jak jej cipka zaciska się wokół mnie, gdy krzyczała, dochodząc na moim kutasie.

Położyła się na łóżku, łapiąc oddech. Wyciągnąłem z niej mojego kutasa, widząc jej soki z cipki na całym moim kutasie. Po tym, jak wyzdrowiała, podciągnąłem ją na ręce i kolana, jej seksowny tyłek w powietrzu. Zaszedłem za nią, a ona schowała twarz w mojej poduszce, gdy dokuczałem jej cipce moim kutasem. Złapałem ją za tyłek dłońmi, rozsuwając go, aby zobaczyć obie dziury. Czułem, że mój kutas sztywnieje jeszcze bardziej. Wepchnąłem go w jej cipkę, tym razem bez powolności, łagodności jak wcześniej. Usłyszałem jej stłumiony jęk, gdy wepchnęła głowę w moją poduszkę. Zacząłem ją pieprzyć – mocno, szybko, coraz głębiej z każdym pchnięciem. Czułem, jak sperma gromadzi się w moim kutasie. Mocniej złapałem ją za tyłek, moje pchnięcia są teraz prawie niekontrolowane, wpychając w nią mojego fiuta. Jęk Alicji stał się głośniejszy. „Och, kurwa, Tom, znów się dojdę”. Gdy usłyszałem te słowa, mój kutas nie mógł już dłużej się powstrzymywać. Pchnąłem mojego kutasa głęboko w nią, gdy poczułem, jak moja sperma wystrzeliwuje z mojego kutasa. Jej ciało napięło się, gdy dochodziłem, czując, jak jej cipka zaciska się na moim kutasie, gdy wchodziłem głęboko w nią.

Upadłem na jej plecy próbując złapać oddech. Usiadłem i wyciągnąłem z niej mojego fiuta, obserwując, jak sperma kapie z jej mokrej cipki. Położyłem się na łóżku na plecach. Przytuliła się do mnie, opierając głowę na moim ramieniu, obejmując mnie ramionami. Po raz kolejny pocałowała mnie swoimi ustami, dzieląc moment po orgazmie. Śmialiśmy się, żartowaliśmy z tego, jak zabawnie będzie odtąd w laboratorium chemicznym. Kiedy tam leżeliśmy, poczułem jej wilgoć na mojej nodze, kiedy otoczyła ją nogami, a mój umysł znów pomyślał o moim kutasie w jej cipce. Ta myśl była dla mnie za duża. Znów mi zesztywniał. Spojrzała na mojego fiuta i uśmiechnęła się. Oboje byliśmy gotowi do powrotu.

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *