Blog randkowy

Najgłupsze błędy w związku, popełniane przez mężczyzn.

Zastanawiałeś się kiedyś, co możesz zrobić, aby doprowadzić do upadku twojego związku? Oto najgłupsze błędy w związku, popełniane przez mężczyzn, które często ignorują.

Kobiety po prostu mają pewną tolerancję dla swojego partnera, który popełnia błędy. I robi różne rzeczy, które wydają im się irytujące lub nieestetyczne. Niestety, niektórzy mężczyźni nie dostają napiwków, które kobiety upuszczają, gdy chce, aby te błędy zostały naprawione. Zamiast w zależności od tych wskazówek, może to być czas, aby cofnąć się i spojrzeć na to, co robisz w swoim związku.

Na tej liście daleko mi do bardziej oczywistych błędów, takich jak bycie brutalnym czy bycie prostym palantem. Będę raczej omawiał pozornie normalne rzeczy, które mężczyźni robią, a które w końcu odstraszają kobiety.

Najgłupsze błędy w związku, popełniane przez mężczyzn.

Jeśli twój związek nie idzie tak skutecznie, jak miałeś nadzieję, to może być, ponieważ poświęcasz wśród tych 7 typowych błędów związku.

1. Bycie mężczyzną-dzieckiem.

Ona nie chce być w związku z przerośniętym dzieckiem. Chce kogoś, kto może podejmować decyzje, przejmować inicjatywę i mieć kontrolę. Coraz bardziej widzimy, że współczesny mężczyzna kończy jako słaby, bierny i nieasertywny. Jeśli ciągle próbujesz ją zadowolić, ciągle pytasz, co chce zrobić, i normalnie ustawiasz ją na piedestale, aby ją uwielbiać, mam dla ciebie wiadomość. Ona ma do tego pretensje!

To właśnie robi prawie każdy facet, który próbuje wejść w jej spodnie. Całuje tyłek, i udaje, że po prostu próbuje być dla niej miły. Naturalnie, wszyscy rozumiemy, czego on pragnie, i nigdy nie dostanie tego, będąc jej służącą.

Panie nie chcą emocjonalnie niestabilnego słabeusza chłopaka. Trzeba mieć swój własny punkt widzenia. Dobrze jest czasami nie zgadzać się w pewnych sprawach, mieć własne interesy i pragnienia. Nie wymagasz upoważnienia swojej ukochanej, by wierzyć.

Musisz być najpierw swoim własnym mężczyzną, a potem jej chłopakiem. Nie na odwrót!

2. Zaniedbując rozwój osobisty.

Zbyt wielu mężczyzn rezygnuje z siebie tak szybko, jak wkracza w długotrwały związek. Przestają starać się być lepsi, przestają dbać o siebie i osiedlają się w życiu przeciętnym i wygodnym, bo już znaleźli kogoś, kto zaakceptuje ich za to, kim są.

Nie dbasz o siebie i nie rozwijasz się jako jednostka, by spotykać kobiety. Robisz to na własną rękę. Powinieneś mieć dość godności, żeby gówno mówić o tym, jak się prezentujesz światu. Brak rozwoju, prowadzenia i skupienia w życiu mężczyzny wkrótce spowoduje nieszczęście, a najprawdopodobniej samoleczenie się z alkoholem i kiepską TELEWIZJĄ.

Samodoskonalenie się jest stałą, indywidualną trudnością. Nie pozwól, aby wygoda bycia w związku powstrzymywała cię przed staniem się lepszą jednostką.

3. Zapomnij o swoich dobrych przyjaciołach.

Oczywiście, będziesz spędzał z nimi mniej czasu i najprawdopodobniej nie będziesz czołgał się po barach próbując poderwać panie. Jednak nie powinno to zasadniczo zmienić tego, kim jesteś. Twoi kumple nadal są twoimi kumplami, a jeśli nie masz życia poza związkiem, to po prostu trzymasz się w klatce z ukochaną.

Twoi kumple byli tam dla ciebie na początku, a jeśli sprawy pójdą w górę brzucha, będą tam dla ciebie na końcu, o ile nie odepchniesz ich wszystkich! Może to wyglądać na zbyt praktyczny pogląd, jakkolwiek jest to prawda. Większość związków, do których wchodzisz, nie jest przezroczysta i nigdy nie jest szczęśliwa. Dlatego tak ważne jest zachowanie kręgu społecznego poza waszym związkiem.

Złapanie gry wideo lub wypicie kilku piw z przyjaciółmi to świetny sposób na wyjście z domu i stworzenie męskiej grupy związków. Są pewne rzeczy, o których, jako osoba, chcesz rozmawiać z innymi facetami. Oczywiście nie wspominając o ogólnych zaletach męskiej więzi i przyjaźni.

Bądźmy szczerzy, nie lubisz, gdy twoi przyjaciele zmieniają się w nowy związek i porzucają swoich kumpli, więc nie róbmy tego również im!

4. Rezygnowanie z marzeń.

Jak wspomniano w punkcie 2, życie nie kończy się * lub przynajmniej nie powinno się * kończyć, gdy tylko wchodzisz w poważny związek. Powinieneś cieszyć się wewnątrz i na zewnątrz swojego związku. Obie strony powinny mieć znaczenie w swoim życiu, które wykracza poza siebie. Oznacza to pogoń za marzeniami i życie swoim życiem.

Bez względu na to, jak oddany jesteś swojemu partnerowi, ty musisz wciąż mieć cel, który rozciąga się poza granice twojego związku. Wzbogacać swój cel życia także pomaga uwydatniać związek ty z twój ukochanym sercem.

Po prostu pomyśl o tym: Twój ukochany być dużo lepszy być z mężczyzną który pracuje w kierunku dosięgać jego sen, zamiast mężczyzną który wydaje się właśnie żyć jego życie dla ona?

5. Obsesja na jej punkcie.

Było życie przed twoim ukochanym, i jest życie poza twoim ukochanym. Jestem pewna, że jest wspaniała, piękna i słodka, i to wszystko, co wspaniałe. To dlatego z nią jesteś, prawda? Ale bez względu na to, jak pociągające jest spędzanie z nią całego swojego czasu, musisz cofnąć się o krok i zobaczyć, czy nie zaczynasz jej dławić zbyt dużą uwagą.

Wykolejanie się z niej przez całe życie może wydawać się słodkie, ale tylko wtedy, gdy jest się bohaterami komiksu romskiego. Prawdziwe kobiety zaczną mieć do niej pretensje, jeśli nie będziesz już zapewniał jej miejsca. A ona uwierzy, że jesteś szalony, jeśli porzucisz wszystko, co masz, wchodząc do swojego życia tylko dla jej dobra!

6. Bycie zbyt zazdrosnym.

Trochę zazdrości od czasu do czasu jest rzeczywiście zdrowe, ale bycie nieufnym i zarządzanie nie jest ani romantyczne, ani preferowane. Jeśli zawsze chcesz przeczytać jej telefon lub podążać za nią z obawy, że zwraca uwagę na jakąś inną osobę, jest to oznaką głębokiego zaufania. Twoja ukochana może wtedy zacząć się zastanawiać, co mogła zrobić, aby zasłużyć na twoją obsesyjną zazdrość.

Niepewność jest typowym sprawcą u mężczyzn, którzy są bardzo zazdrośni. Kiedy jesteś niepewny, czujesz się jak ta wspaniała kobieta, którą lubisz i chcesz, może po prostu znaleźć kogoś, kto jest lepszy od ciebie. Musisz zrozumieć, że to ona cię wybrała i jeśli nie daje ci ona czynnika, który mógłby zakwestionować jej wierność. Nie powinieneś pozwolić, aby twoja niepewność i zazdrość cię pokonały.

7. Utknięcie w romantycznej rutynie.

Chociaż nie zawsze możesz zachować dokładnie ten sam poziom radości, jaki miałeś na początku związku. Wciąż ważne jest, aby próbować łączyć rzeczy i robić nowe rzeczy razem. Jeśli nie podejmiesz minimalnej próby, skończysz koncentrując się tylko na prozaicznych, codziennych porządkach, które przechodzą do “dobrej zabawy” razem. Seks może skończyć się nudą, randki mogą się czuć jak zadanie, a nawet Twoja ulubiona aktywność razem może stracić swoją przewagę. W końcu, może to sprawić, że twoja dziewczyna poczuje się, jakby utknęła w związku, który faktycznie stracił iskrę.

Nawet jeśli, jako mężczyzna, nie jesteś wyłącznie odpowiedzialny za utrzymanie podniecenia życia w związku. Twoja dziewczyna może potajemnie mieć nadzieję, że nagle zabierzesz ja w daleką podróż niespodziankę lub przygotujesz romantyczna kolację. Odrobina spontaniczności zrobi cuda na waszym związku, więc nigdy nie pomijajcie okazji, by włożyć ją do swojego życia. A najgłupsze błędy w związku nie będą już Ciebie dotyczyć.

Przedstawiliśmy tylko najgłupsze błędy w związku, które są bardzo widoczne. Ale musisz pamiętać też o tych małych błędach na które, może być twoja kobieta bardziej uczulona niż inne. Dlatego zwracaj uwagę na jej zachowanie każdego dnia jak, nie chcesz zepsuć waszego związku.

[ Przeczytaj dodatkowo artykuł Jak komplementować dziewczynę i Jak rozśmieszyć i rozbawić dziewczynę, a na pewno zrobisz dobre wrażenie na co dzień. ]

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *