Blog randkowy

Kilka lat temu uczestniczyłem w kilku kursach masażu w pobliskiej szkole. Skończyłam z ponad 600 godzinami i posiadam wiedzę z zakresu anatomii i podstawowych technik masażu. Osobiście uczyłam się kilku technik masażu i ustaliłam harmonogram masażu przynajmniej raz w tygodniu. Za każdym razem, gdy mówię masażyście, że jestem doświadczonym, jeśli nie amatorskim masażystą, dołączam ofertę na masaż handlowy przy następnym wejściu. Możesz być zaskoczony po pierwsze, jak wielu terapeutów rzadko samemu wykonuje dobry masaż, a po drugie, jak wielu z nich chętnie pozwoli mi ćwiczyć na nich swoje umiejętności podczas kolejnej wizyty.

Więcej niż jeden terapeuta powiedział mi w tak wielu słowach, jak większość terapeutów uwielbia dobry, głęboki masaż, ale także lubi, gdy kojący, zmysłowy dotyk dłoni przesuwa się po kobiecych krzywiznach. Jest to z pewnością związane z Sara, jedną z moich terapeutek, która jest z Czech.

Sara jest drobna, około 165 cm, piękne oczy, świetny uśmiech, ładne jędrne piersi z wiecznie wyprostowanymi sutkami. Kiedy się spotykamy, mam przyjemność masować ją najpierw przez około godzinę, a potem ona mnie. Jestem już nagi, jak trzymam ręcznik, aby ją przykryć, a ona zdejmuje swoje ubrania, zawsze pozostawiając tylko jej majtki na miejscu. Daję jej głęboki masaż ramion i pleców oraz dolnej części pleców, ponieważ wszyscy profesjonaliści masażu są bardzo obolali w tych miejscach. Zsuwam ręcznik powoli z jej idealnego tyłka, a następnie wsuwam jej majtki na środek ud. Zaczynam powoli masować jej pośladki, rozkładając je, aby rozprowadzić ciepły olej w szczelinie jej tyłka i kapać dodatkowy olej na jej małą różaną dziurkę. I chwytam jej policzki masując głęboko jej pupę, przesuwając palce między jej pośladki i drażniąc jej odbyt moimi opuszkami palców. Widzę stronę jej twarzy, jak się uśmiecha, a potem trochę wzdycha, gdy mój dotyk obejmuje najbardziej intymną część jej tyłka. I rozprowadzamy olej do jej wewnętrznych ud, a następnie przesunąć moje palce nad jej sromem, czyniąc ją natychmiast mokrą i powodując że podnosi swój tyłek do mnie. Rozchyla swoje uda trochę mocniej więc moje palce mogą znaleźć jej cipke jak mój masaż staje się bardzo erotyczne. Masowanie jej zewnętrznych warg cipki przynosi nam obojgu przyjemność ponieważ mój dotyk jest podniecający coraz bardziej. Moje palce zanurzają się w jej mokrą cipkę i znajduje jej łechtaczkę, stymulując ją tak, jak ona lubi. I ponownie wsuwam palece między jej pośladki i dotykam jej odbytu. Jeden z palców wkładam jej cały w środek, a ona zaciska swój tyłek na nim.

Podnosi się, łapie oddech, a potem mówi mi że jej kolej. Ona wykonuje doskonałą pracę na moich plecach, nogach i pośladkach, drażniąc mój odbyt i masując moje ogolone piłki. Uwielbiam, gdy rozpościera mój tyłek i biegnie tłustym palcem wokoło mojego odbytu i w dół między moimi udami delikatnie dotykając moich piłek i przesuwa się w górę na mój tyłek, aby powtórzyć proces.

Każe mi się odwrócić i zaczyna od stóp, w górę nóg i ud, na podbrzuszu i wokół erekcji. Patrzy na mojego penisa i uśmiecha się do mnie i zawsze komplementuje moje ciało i jak seksownie znajduje mojego twardego kutasa. W tym momencie jestem gotowy żeby dojść i zawsze z szacunkiem zapytać ją, czy to jest OK, jeśli masturbuję się dla niej. Ona chichocze i mówi, “Tak, oczywiście.Ona wlewa dodatkowy olej na mojego penisa, jak dotykam mojego kutasa po raz pierwszy, powoli i równomiernie smarując go, jak rozciąga się do granic możliwości, jego duża grzybowa głowa rozszerza się, gdy jestem coraz bardziej podekscytowany. Sara bierze paznokcie i delikatnie dokucza moim wewnętrznym udom, przesuwając się powoli nad moimi dużymi kulkami dodaje mi seksualne podniecenie podczas gdy ja masturbuję mojego kutasa nieco szybciej. Kiedy nie mogę już dłużej, mój oddech staje się coraz szybszy i bardziej płytki, ponownie pytam ją, czy mogę dojśc już wkrótce. “Proszę, zrób to…” mówi z odrobiną śmiechu i dużym uśmiechem, a wraz z tym wybucham eksplozyjnym orgazmem, który wysyła nasienie na całą moją klatkę piersiową i żołądek.

Sara ostrożnie i skrupulatnie wyciera moje nagie ciało gorącymi ręcznikami, zawsze dając mojemu teraz cichemu członkowi trochę wycisnąć po tym.Kiedy wychodzę, dziękuję jej i umawiam się na przyszły tydzień, przytulam ją, pieszcząc jej piersi, i mówię jej, żeby się uśmiechnęła.

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *