Blog randkowy

Mieszkałem w Salt Lake City i zdecydowałem, że chcę uciec od mroźnych zim. Kupiłam mieszkanie z jedną sypialnią w Meksyku, aby móc cieszyć się tropikalną pogodą. Miasto znajdowało się nad Oceanem Spokojnym. Zdecydowałem, że pół roku będę mieszkał w Meksyku, a druga połowa w Salt Lake City.

Było to umiarkowanie duże miasto, ale turyści nie odwiedzali tej okolicy, więc mieszkali tam głównie miejscowi. Okoliczna społeczność była bardzo biedna i większość miejscowych z trudem znajdowała pracę, a ci, którzy zarabiali bardzo mało.

W ciągu tygodnia od przyjazdu do Meksyku, zamieściłem ogłoszenie dla pokojówki, która raz na dwa tygodnie sprząta moje mieszkanie. Po rozmowach kwalifikacyjnych z kilkoma kandydatami, wybrałam Marte. Miała 20 lat. Nie była piękna, ale ładnie wyglądała. Była drobna – poniżej 160cm wzrostu i około 55 kg. Jej ciało było krągłe, ale szczupłe, choć nie chude. Miała okrągłą twarz i średnio brązową skórę. Mówiła w ograniczonym stopniu po angielsku, ale na tyle, żebym mógł ją zrozumieć.

Zapłaciłem jej tylko kilka dolarów za każdym razem, gdy przychodziła do mojego mieszkania. Czasami czułem się winny, ale taka była stawka. To była kwestia podaży i popytu. Zapłaciłem jej bardzo niewiele, ale w mgnieniu oka mogłem znaleźć 20 zamienników.

Pracowała sumiennie i była miła, więc dobrze się dogadywaliśmy. W miarę upływu tygodni dowiedziałem się, że była samotną matką. Mieszkała ze swoim chłopakiem (ojcem swojej córki), ale kilka miesięcy temu zostawiła go.

Teraz ona i jej córka mieszkały z matką i jej młodszą siostrą i bratem. Ich rodzina ledwo utrzymywała się z pieniędzy, które Marta i jej matka zarabiały.

Tego dnia Marta przyjechała do pracy, ale widziałem, że była zdenerwowana. Zapytałem ją: “Co jest nie tak?”

Marta : “Mama niedawno straciła pracę. Potrzebujemy więcej pieniędzy na mieszkanie.”

Ja: “Przykro mi z powodu twojego problemu. Mogę ci pomóc?

Marta: “Chcę więcej pracować.”

Ja: “Dobrze, zamiast wracać za dwa tygodnie, wracaj w przyszłym tygodniu. Znajdę dla ciebie dodatkową pracę.”

Marta ciągle mi dziękowała za pomoc. Skończyła swoją pracę tego dnia z entuzjazmem.

Tydzień później, Marta wróciła do mojego mieszkania. Powiedziałam, że nie potrzebuję sprzątania mieszkania, ale są różne rzeczy, które może dla mnie zrobić. Następnie poleciłam jej prać i prasować moje ubrania, podlewać rośliny i wiele innych rzeczy wokół mojego mieszkania. Następnie wysłałam ją do sklepu, żeby kupiła mi jedzenie. Kiedy wróciła, właśnie wychodziłam z prysznica. Byłam owinięta tylko ręcznikiem.

Marta: “Co teraz chcesz, żebym zrobiła?”

Ja: “Nie mogłem spać ostatniej nocy, bo bolały mnie mięśnie”. Musisz mi pomóc się zrelaksować. Proszę, zrób mi masaż.”

Marta spojrzała na mnie trochę zdziwiona. Skierowałem ją, żeby poszła za mną do sypialni. Zatrzymała się chwilę przed podążeniem za mną.

Potem położyłem się twarz na łóżku. Skierowałem ją na plecy i poprosiłem, by zaczęła tam masaż. Marta powoli podeszła do mnie. Usiadła na łóżku obok mnie, a następnie nerwowo rozpoczęła amatorski masaż. Trwało to kilka minut i nie przeszkadzał mi jej brak doświadczenia. Naprawdę zaczynałam się w to zagłębiać. Powoli czułam krew płynącą do mojego penisa.

Zaczęłam się przewracać. Chciałem móc zobaczyć ręce Marty na moim ciele. Widziałam jak Marta patrzy na mojego penisa w stanie półwyprostowanym, co było wyraźnie widoczne. Skupiała teraz swoją uwagę na masowaniu moich ramion i barków, próbując ominąć obszar mojego penisa.

Gdy kontynuowała swój masaż, wielokrotnie mamrotałam: “Niżej… niżej… niżej…”

Teraz jej ręce masowały moje ciało tuż nad ręcznikiem – tylko centymetr od mojego penisa. Czułem jej ręce, jak drżały. Następnie chwyciłem obie jej ręce moimi rękami. Martha spojrzała na mnie z zaskoczeniem.

Powiedziałem jej, “Relaks, relaks”.

Widziałem w jej oczach spojrzenie paniki, jak powoli i delikatnie opuszczałem jej ręce pod ręcznik.

Kiedy jej ręce dotknęły mojego w pełni wyprostowanego penisa. Natychmiast zamroziła się na sekundę, ale potem szarpnęła się za ręce. Nie wypowiedziała ani jednego słowa, gdy pobiegła do drzwi wejściowych. Chwyciła swoje rzeczy, zanim zatrzasnęła za sobą drzwi.

Usiadłem w łóżku i pomyślałem sobie: “To nie poszło zgodnie z planem.”

Zdjęłam ręcznik i założyłam szatę. Poszedłem do następnego pokoju po piwo i oglądałem telewizję w salonie. Po 30 minutach, zostało mi przerwane pukaniem do drzwi.

Otworzyłem drzwi, a Marta stała przede mną. Nie powiedziała słowa i nie okazała żadnych emocji. Wzięła mnie za rękę i zaprowadziła do sypialni. Stałem u podnóża łóżka, naprzeciwko Marty. Otworzyła mój szlafrok i puściła go na podłogę. Teraz byłem zupełnie nagi. Potem Marta wzięła poduszkę i uklękła przede mną. Od powrotu nie odezwała się ani słowem, a ja nie chciałem nic mówić, bo nie chciałem ryzykować jej obrażenia.

Czułem, że mój penis zaczyna puchnąć. Marta powoli wkładała tylko końcówkę do ust. Użyła swojego języka, by zawirować wokół mojego penisa. Mój penis osiągnął teraz pełne 16cm. Marta usunęła mojego penisa z jej ust.A następnie zaczął głaskać całego mojego penisa. W tym samym czasie przesunęła twarz pod moimi kulkami i połknęła je po kolei.

Po kilku minutach cieszenia się jej techniką, postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce, dosłownie. Położyłem obie ręce na bokach jej głowy i zmieniłem jej pozycję. Wiedziała, co będzie dalej, bo przestała głaskać ręką. Otworzyła usta, gdy wepchnąłem do środka mojego penisa. Była niepewna – wpuszczała tylko połowę mojego penisa do środka.

Podczas gdy ja cieszyłam się miękkim i mokrym wnętrzem jej ust, ona używała prawej ręki do masażu mojej prostaty. Jej technika była niesamowita. Kiedy zaczęłam odczuwać wzrost podniecenia, wiedziałam, że jestem coraz bliżej strzelania do mojego ładunku. Więc mocno chwyciłam ją za głowę i wepchnęłam w jej usta całą długość mojego penisa. To sprawiło, że zakneblowałem jej usta, a ona wcisnęła ręce na moje biodra, aby spróbować odepchnąć mnie. Ale nie udało się jej. Wciąż zmuszałem ją do głębokiego gardła… coraz szybciej.

Czułem mój ciężar szalejący w moich kulach. Następnie wepchnąłem mojego penisa do jej gardła i trzymałem go tam, podczas gdy wystrzeliłem potężny ładunek w jej usta. To zmusiło ją do połknięcia pierwszego strumienia. Widziałem, że smak mojej spermy ją obrzydził. Oderwała się z całych sił. Następny strzał spermy wylądował na jej włosach, a następnie na jej bluzce.

Zrobiłem bałagan z Martą. Z jej ust kapała sperma, sperma była zaplątana we włosy, a krople spermy spryskały jej ciemną bluzkę z przodu.

Marta: “Posprzątam, zanim wrócę do domu.”

Zdjęła bluzkę i umyła ją w zlewie w łazience, który był połączony z moją sypialnią. Po jej wyczyszczeniu i wypłukaniu przeszła do następnego pokoju i włożyła do suszarki. Następnie wróciła do mojej sypialni i poszła do mojej łazienki wziąć prysznic. Po zakończeniu prysznica, przeszła obok mnie z ręcznikiem owiniętym wokół ciała. Słyszałem jak szła do suszarki i zdejmowała bluzkę. Następnie wróciła do mojej sypialni. Wyciągnęła deskę do prasowania i zgrabnie wyprasowała bluzkę, a po jej zakończeniu poszła do łazienki, aby zebrać swoje pozostałe ubrania i położyła wszystko na desce do prasowania. Milczeliśmy, bo to wszystko miało miejsce.

Następnie zdjęła ręcznik, ale zanim założyła ubranie, odezwałem się do niej : “Jeszcze raz”
Marta stała tam naga przede mną i widziałem, jak jej umysł ścigał się, gdy rozważała swoje opcje. Powoli podeszła do środka mojej sypialni i uklękła na podłodze. Wstałem z łóżka i poszedłem do niej. Mój kutas był obok jej twarzy, gdy patrzyła na mnie. Wyciągnęła rękę, ale nie pozwoliłem jej złapać mojego penisa. Zamiast tego chwyciłem ją za rękę i podciągnąłem ją do góry, więc stała i zaprowadził ją do mojego łóżka. Położyłam się na plecach z moim penisem stojącym prosto w górę. Pomogłem jej, by wspięła się na mnie.

Natychmiast zastosowała się do mojego polecenia. Leżała na mnie na kolanach. Stała naprzeciwko mnie i trzymała mojego penisa w dłoni, aby umieścić go w swojej cipce. Powoli opuściła ciało na mojego penisa. Jej twarz początkowo wykazywała pewien dyskomfort z powodu tarcia suchego kontaktu skóry ze skórą. Po kilku chwilach moja przedwczesna sperma i jej soki z cipek zaczęły smarować. Pogłaskał jej cipkę w szybszym tempie i jeździła na mnie w stylu cowgirl. Spojrzałem jej w oczy i zobaczyłem na jej twarzy wyraz strachu.

Ja: “Marta nie martw się. Jeśli zajdziesz w ciążę, obiecuję, że się z tobą ożenię.”

I dotrzymałbym swojej obietnicy. Tylko ja miałem wazektomię wiele lat temu, więc były małe szanse, że to się stanie.

Straciłem poczucie czasu i cieszyłem się przyjemnością jej tłokowego rytmu. Widziałem, że się zmęczyła. Postanowiłem więc pomóc jej, kładąc obie ręce na mojej klatce piersiowej, aby utrzymać jej wagę, gdy kontynuowała. Teraz jej twarz znalazła się nad moją twarzą.
Wtedy zauważyłem, że krople wody spadały na mój policzek. Początkowo zakładałem, że to jej pot, ale gdy spojrzałem w górę na jej twarz, zauważyłem łzy kapiące z kącików jej oczu.

To mnie zdezorientowało. Zadałem sobie pytanie: “Co mam robić dalej?” Wiele różnych myśli weszło mi do głowy.

W końcu szepnąłem do Marthy: “Przestań”, co od razu zrobiła. Słyszałem jej oddech mocno, jak odpoczywała z moim penisem wciąż wstawionym do jej cipki. Jej klatka piersiowa goliła się i była całkowicie wyczerpana. I uśmiechnął się do niej.

Po kilku chwilach usiadłem ostrożnie i trzymałem ją za ciało, aby nie mogła zostać przebita. Mogłem z łatwością manewrować jej maleńkim ciałem, gdy była przywiązana do mojego penisa. Wstałem i uniosłem ją ze sobą, gdy szedłem na środek pokoju, podczas gdy jej stopy wisiały w powietrzu. Moja kolej na wykonanie pracy. Podnosiłem ją, aż mój penis prawie opuścił jej cipkę, a potem odszedłem, więc cały ciężar jej ciała spadł na mojego penisa. W odpowiedzi chrząknęła.

I wciąż ją upuszczać w kółko. Nagle mogłem poczuć jej mięśnie cipki zaciskają się wokół mojego penisa, a następnie jej ciało zaczęło się trząść niekontrolowanie. Ona po prostu miała ogromny orgazm. Jej ekspresja wykazała całkowite zdumienie i jeśli czytałem jej twarz poprawnie, myślę, że pomogłem jej doświadczyć jej pierwszy orgazm.

Poczułem potężny przypływ podniecenia, który przebiegł przez moje ciało, gdy byłem świadkiem mojego osiągnięcia. Orgazm Marty wywołał teraz strumień soków z cipki na moim penisie. Nie mogłam się kontrolować i rzucałam się z jeszcze większą siłą. Za każdym razem, gdy upuszczałem jej ciało, wbijałem każdy milimetr mojego penisa do jej ciepłej cipki. Aby dodać efekt, zmieniłem kąty i obróciłem jej ciało jak zakrętka na butelce.

Kontynuując, mój penis doświadczał całkowitej przyjemności i wiedziałam, że jestem chwilami od kulminacji. Więc po raz ostatni zanurzyłem się w jej cipkę, popychając ją tak daleko, jak tylko mogłem. Mocno chwyciłem ciało Marty, aby nie mogła uciec, gdy strzelałam każdą kroplę spermy do jej cipki.

Następnie przeniosłem jej ciało na łóżko i położyłem się obok niej. Marta wyglądała na całkowicie wyczerpaną, kiedy ją przytuliłem. Byłem przytłoczony uczuciem całkowitej przyjemności, ponieważ właśnie przeżyłem najbardziej przyjemne spotkanie seksualne w ciągu ostatnich lat.

Nie mówiąc ani słowa, Marta wstała z łóżka i wzięła kolejny prysznic. Tym razem pozwoliłem jej się ubrać. Przed wyjściem, przekazałem jej kilka dolarów, jej zwykłą zapłatę. Dałem jej buziaka, gdy opuszczała moje mieszkanie.

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *