Blog randkowy

W przeciwieństwie do powszechnego przekonania, nie lubię podróżować samotnie, ponieważ jest to dla mnie nudne i chciałem mieć kogoś, z kim mógłbym dzielić się stresem i kogoś, kto pomógłby mi poznać ludzi. Było to dla mnie dość samotne przeżycie, aż do mojej ostatniej nocy w Hiszpanii.

Postanowiłam pojechać i wymieszać się z paroma osobami z mojego hostelu w lokalnym barze, to był pierwszy raz, kiedy naprawdę podobało mi się mieszanie z nimi i pomyślałam, że większość z nich jest naprawdę całkiem zabawna. Piliśmy, rozmawialiśmy i tańczyliśmy do hiszpańskiej muzyki dance.

Chodziliśmy od baru do baru i wieczór stawał się coraz lepszy. Było jeszcze wcześnie i wszyscy byliśmy w dobrym nastroju, ulice pachniały Jaśminem, a na małych uliczkach w powietrzu unosił się zapach tabaki z benzyną. Koty usiane pod koszami na śmieci i poczucie bycia w tak magicznym miejscu napełniło nas wszystkich pewnością siebie, której nie potrafię wyjaśnić.

W naszym następnym barze rozmawialiśmy z grupą kobiet, wszystkie były obywatelkami hiszpanii, wszystkie były naprawdę miłe, ale jedna naprawdę mi się spodobała. Miała ciemne kręcone włosy i złośliwe zielone oczy, jej ciało było szczupłe i drobne, ale z tyłkiem, który sprawiłby, że nie jedna byłaby zazdrosna. Ona i ja rozmawialiśmy godzinami, jej angielski był idealny i powiedziała mi wszystko o hiszpańskim życiu i jak ciężko ona i jej przyjaciele pracowali. Była zabawna i miała takie słodkie, małe dziwactwa.

Naprawdę ją lubiłam, była olśniewająca i taka interesująca. Ona również wydawała się być bardzo zainteresowana mną. Moja grupa znajomych z hostelu przeniosła się do innego baru, podobnie jak jej przyjaciele, ale zdecydowaliśmy się zostać, nie wiedziałam czy popełniam błąd opuszczając moją grupę, ale pomyślałam, że nawet spędzenie kolejnej godziny z tą kobietą było tego warte.

Złapaliśmy kolejnego drinka i kontynuowaliśmy rozmowę, kiedy oboje skończyliśmy, próbowała zadzwonić do znajomych, którzy nie odbierali telefonów, a ja nie miałem numeru telefonu nikogo z hostelu. Wzruszyła się i pomyślałem, że nasza noc się tam skończy, ale wtedy powiedziała:

“Hej, chcesz iść do mojego mieszkania? Moglibyśmy się tam napić kolejnego drinka, próbując dowiedzieć się, gdzie poszli nasi znajomi.”

Oczywiście, że się zgodziłem i ruszyliśmy do niej. Było to małe mieszkanie w środku miasta, z widokiem na wiele innych mieszkań i ulic hiszpanii. Mieszkała sama i ozdobiła to miejsce eleganckim, artystycznymi dekoracjami, gobelinami i dopasowanymi do siebie meblami, które zostały rozrzucone na mieszkanie i doskonale odzwierciedlały to, co o niej wiedziałem.

Nalała nam obojgu kieliszek czerwonego wina, a potem usiedliśmy na jej podłodze, pod nami był czerwony kudłaty dywanik. Wyglądała pięknie, słońce zachodziło za nią, jej oczy błyszczały, a piersi napierały na jej koszulkę.
Kiedy rozmawialiśmy, pochyliła się na pocałunek, jej słodkie, gładkie usta na moich poczuły się jak w niebie. Poruszyłam ręką i położyłam ją z tyłu na jej szyi. Poczułem jej miękkie włosy pod moimi opuszkami palców.

Ustaliliśmy na chwilę, ona wsunęła swój język do moich ust i wiedziałem, że ta kobieta była dla mnie ważne. Jęknęł nieco jak to zrobiła, teraz miała swoje własne ręce owinięte wokół mojej szyi. Przeniosłem się z dala od jej ust i zacząłem całować jej szyi, przenosząc się ciągle w dół do jej koszuli, delikatnie rozpiełem ją i całowałem wzdłuż jej piersi. Zatrzymała mnie i powiedziała mi, żebym przyszedł do jej sypialni.
Poszła do łazienki i zostawiła mnie na swoim łóżku. Kiedy wyszła, podczołgała się do mnie do łóżka i znowu zaczęła się ze mną bawić. Zaczęła od ściągnięcia mojej koszuli, a następnie rozebrania się. Rozkraczyła się na mnie, jej spódnica jest teraz wokół jej talii i ma na sobie tylko stanik. Rozpiąłem go i odsłonił jej duże piersi, pocałowałem je i ściskał je z rękami, mój kutas pulsujący i błagający o zwolnienie z ograniczeń moich spodni.

Chwyciłam ją za tyłek, wciągając ją bliżej mnie, czułam się niesamowicie pod palcami. Mój kutas był teraz zdesperowany, aby być w jej wnętrzu, ale wiedziałem, że muszę czekać, musiałem być cierpliwy. Chciałem zejść na dół na nią, spróbować jej słodkie, hiszpańskiej cipki. I odwróciłem ją na jej plecy, całowałem w dół jej całe ciało przed osiągnięciem jej majtki, przesuwając je z jej nóg i rozwarcie jej nóg, patrząc na jej doskonałą cipkę. To było blask z jej soków, ona była tak mokra, jak ja byłem twardy. I rozdzieliłem jej cipkę ustami i zacząłem ssać na jej słodkie łechtaczkę, jeździła na mojej twarzy, jak ja ssałem do sucha.

Pochyliła się i wzięła coś z szafki nocnej, było długie i elastyczne, pochyliła się na łokciach i podała mi to, uśmiechając się, wzięłam to i zdałam sobie sprawę, co trzymam. Koraliki analne. (To były dokładnie takie same koraliki analne, jakie miała). Ona podała mi trochę żelu i nie powiedział nic, nasmarowałem koraliki analne i zaczął powoli wkładać je do jej tyłek, jak I nadal ssące na jej cipki. Jęknęła głośno, gdy wsunąłem koraliki, które łatwo do niej wchodziły, ona była oczywiście wielkim fanem tych rzeczy.

Jej jęczmienia stał się coraz głośniejsze, jak wepchnąłem koraliki analne głębiej do środka, nigdy nie miałem doświadczenia jak to wcześniej, ona była tak mokra i jej cipka była jak w śmietanie. Chwyciła prześcieradło, a następnie moje włosy, jęcząc i mówiąc rzeczy w języku hiszpańskim.

Powiedziała mi, aby pchać koraliki analne głębiej i zrobiłem to, a ona dochodziła, jeszcze bardziej, nadal ssałem jej cipki i zaczęła się trząść i drżeć, jej całe ciało było na granicy, ona dochodziła tak bardzo, chwytając moje włosy i mówi mi, aby nie przestawać. Następnie zaczęła dochodzić, tryskała sokiem z cipki, całe prześcieradło było w jej sokach, jej cipka była lepka tryskania na moje palce, jej tyłek zaciskał nadal koraliki.

Wstrzymała oddech i wyciągnęła mnie z cipki, powoli usuwając koraliki odbytu z tyłka, jęcząc przy tym, po czym rozpięła spodnie i wsunęła pulsującego kutasa do swojej mokrej, świeżo spuszczonej cipki. Była tak gotowa na mojego fiuta, że ??mogłam wbić się głęboko w nią, czując koniec jej cipki. Jęknęła, gdy ją przeleciałem, moje kulki uderzały ją w mokrą dupę. Pocałowała mnie w szyję, gdy skupiałem się na tym, by nie dojść, ale to było zbyt wiele i musiałam się wyrwać, pokrywając ją spermą, jej małe piersi

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *