Blog randkowy

Kiedy facet powinien zadzwonić po pierwszej randce

Wiesz, że chciałbyś rozegrać własne karty zaraz po randce. Ale kiedy facet powinien zadzwonić po pierwszej randce, żeby zrobić wspaniałe wrażenie po zakończeniu spotkania? Jest tak wiele opinii na ten temat, ale czy jedna rada jest naprawdę najlepszą odpowiedzią?

Więc kiedy facet powinien zadzwonić po pierwszej randce? Miłość, tak jak i dwie osoby w niej występujące, jest wyjątkowa i odmienna. To, co działa dla jednej osoby, może nie działać dla drugiej. Ale jeśli chodzi o dzwonienie po randce, to niewiele można zrobić, aby to zrobić źle.

Jeśli po prostu wróciłeś do domu po idealnej randce, jest szansa, że ta dziewczyna jest Tobą zainteresowana. Tak samo jak ty nią. Być może trzymasz swój telefon i chcesz z nią porozmawiać. Ale w tym samym czasie, przypomina ci się stara reguła randkowa, poczekaj dwa dni przed telefonem. Jeśli chcesz uzyskać krótką odpowiedź na pytanie, kiedy facet powinien zadzwonić, najlepszą radą dla Ciebie jest zadzwonić do niej, kiedy masz na to ochotę.

Kiedy facet powinien zadzwonić po pierwszej randce ?

Większość facetów kładzie o wiele większy nacisk na to, kiedy facet powinien zadzwonić, niż naprawdę na to zasługuje. Najwyraźniej miałeś świetną randkę z tą dziewczyną, inaczej nie zastanawiałbyś się nad tym kiedy zadzwonić. Pamiętaj, że kobiety też mają uczucia. Po prostu nie możesz zajmować się czymś innym i czekać kilka dni. Nawet jeśli naprawdę tęsknisz za tą kobietą i chcesz z nią porozmawiać.
Kobiety nie lubią czekać i nie lubią niepewnej gonitwy. Pierwsze chwile podniecenia mogą przerodzić się we frustrację, a nawet złość.

Jeśli podoba ci się dziewczyna i dobrze się z nią bawisz, to na koniec randki daj jej znać, że wspaniale minął Ci z nią czas i chciałbyś zobaczyć ją ponownie wkrótce. Zakończ spotkanie słowami “do zobaczenia wkrótce… , do usłyszenia… itp. To radosne i jednocześnie ciepłe sposoby na zakończenie rozmowy.

A co do tego, kiedy powinieneś do niej oddzwonić, oto co musisz mieć na uwadze.

1.Zadzwoń do niej tej samej nocy

Jeśli miałeś jeden z najlepszych momentów w swoim życiu i wiesz, że twoja partnerka też miała szczególny czas, to nie ma nic złego w tym, że zadzwoniłeś do niej tej samej nocy. Ale jak jesteś pewien, że już się w tobie zakochała? Czy powiedziała coś w stylu: “Nie mogę się doczekać, aż znów cię spotkam” albo “Chyba już za tobą tęsknię”? Jeśli nie jesteś pewien, czy dobrze się z tobą bawiła, ale naprawdę chcesz jej powiedzieć, że dobrze się bawiłeś, nie dzwoń jeszcze.

Napisz do niej sms-a z podziękowaniem za wspaniałą randkę. Robiąc to, otwierasz drzwi do rozmowy. Jeśli ona chce z tobą porozmawiać, możesz odebrać podpowiedź z jej szybkich odpowiedzi. Pisząc do niej sms-em po powrocie do Ciebie lub później tej nocy, dajesz jej znać, że zrobiła na Tobie wrażenie. Możesz też dać jej do zrozumienia, że jesteś przez nią oczarowany, a jednak dajesz jej wystarczająco dużo miejsca, nie dzwoniąc do niej i nie wysyłając do niej smsów.

To, co zaczyna się od sms-a, może doprowadzić do tego, że jedno z Was zadzwoni do drugiej osoby tej samej nocy i przeprowadzi długą romantyczną rozmowę do późnej nocy, a nawet randkę w ciągu kilku następnych dni. Dziewczyny uwielbiają facetów, którzy wracają do kontaktu tej samej nocy. To usuwa ich niepewność i sprawia, że czują się bardziej zmysłowe i szczęśliwe.Ale z drugiej strony sprawia, że ​​wydajesz się zbyt łatwy do zdobycia. Każda kobieta doceniłaby faceta, który może zainicjować rozmowę tego samego wieczoru. Ale to działa na twoją korzyść tylko wtedy, gdy ona też jest przez ciebie uderzona.

2.Zadzwoń do niej następnego dnia

Jeśli miałeś idealną datę, to sms tego samego dnia może być najlepszym rozwiązaniem. Ale jeśli nie jesteś pewien co do jej uczuć do Ciebie, to może mógłbyś zagrać bezpiecznie czekając dzień przed telefonem do niej.

Jeśli zadzwonisz do niej następnego wieczoru, to powiesz jej, że myślałeś o niej, co jest zawsze szczęśliwym znakiem. Być może miała swoją niepewność w ciągu nocy, ale Twoje wołanie może pokonać jej niepewność i na nowo rozbudzić w niej szczęśliwe myśli. Dzwoniąc do niej następnego dnia, możesz zagrać bezpiecznie i dać jej znać, że ją lubisz, ale nie jesteś jeszcze przez nią uwięziony i potrzebujesz trochę więcej czasu, aby się zanurzyć.

3.Zadzwoń do niej po dwóch dniach

Wszyscy znają niepisaną zasadę czekania dwa dni na telefon po dacie.
Więc ją lubisz? Jesteś w niej zakochany? Nie miałaby pojęcia. Nie miałaby też pojęcia, czy dobrze się z nią bawiłeś, czy naprawdę się nią interesujesz. Czekając kilka dni przed telefonem może być bezpiecznie, ale jest też duża szansa, że jej niepewność może tak bardzo wzrosnąć, że będzie się na ciebie wkurzać. Myśląc z perspektywy dziewczyny, nie chciałaby zbytnio myśleć o kolejnej randce, zwłaszcza jeśli każesz jej czekać dwa dni. Nawet jeśli jest podekscytowana, jej strach przed odrzuceniem lub brakiem reakcji ze strony ciebie może ją zdenerwować.

A jeśli jest podekscytowana twoim telefonem, na pewno przez jakiś czas będzie grała trudną do zdobycia. Ty grałeś ciężko, sprawiając, że jej serce biło głośniej przez całe dwa dni, kolego, a teraz jest czas na zemstę.

4.Zadzwoń do niej po tygodniu

Jeśli trzymasz swoją partnerkę na odległość przez tydzień, to oczywiste jest, że nie jesteś nią naprawdę zainteresowany ani nawet przez nią zauroczony. Wiesz o tym, a ona zrozumiała to przez twoje milczenie.

I nawet jeśli zadzwonisz i nie będziesz miał żadnego prawdziwego powodu, żeby oddzwonić z opóźnieniem. To ona pomyśli, że chcesz się nią tylko bawić. Jeśli ją lubisz i nie możesz się doczekać, żeby się z nią spotkać, nigdy nie czekaj na telefon przez tydzień. A jeśli nie chcesz się z nią więcej spotykać, powiedz jej o tym, kiedy ją zostawiasz. Oznaki twojego braku zainteresowania, że zadzwonisz do niej tydzień później, sprawią, że będzie tobą pogardzać.

Kiedy facet powinien zadzwonić po pierwszej randce?

Jeśli mnie zapytasz, zasugeruję dwie opcje dla ciebie. Napisz do niej sms-a pod sam wieczór, albo zadzwoń do niej następnego dnia. Jeśli myślisz, że spotkałeś bratnią duszę na randce, to czy naprawdę musisz czekać tydzień ? Uderzaj, gdy żelazko jest gorące, zwłaszcza gdy oboje jesteście zauroczeni przez siebie nawzajem. Ale jeśli nie jesteś pewien co do jej uczuć do ciebie, zadzwoń następnego wieczoru i porozmawiaj. Możliwe, że do tego czasu będziesz wiedział, co jej chodzi po głowie.

[ Jeśli chcesz zdobyć dziewczynę na pierwszej randce przeczytaj jeszcze : Jak uwieść kobietę na pierwszej randce, a jak masz problemy ze słodkimi tekstami skorzystaj z Romantyczne teksty dla dziewczyny ]

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *