Blog randkowy

Jak zdobyć dziewczynę i sprawić, by zakochała się w tobie

Zainteresowanie dziewczyny tobą nie jest trudne, jeśli wiesz, jak się do niej zbliżyć. Dowiedz się, jak zachęcić dziewczynę i sprawić, by zakochała się w tobie w 10-ciu krokach.

Zdobywanie dziewczyny to sztuka. Zbyt wielu facetów spieszy się, by wyrazić swoje niekończące się zachwycanie do dziewczyny, którą lubią i oczekiwać, że wszystko się ułoży. Aby łatwiej było to zrozumieć, uwodzenie dziewczyny jest jak pierwszy pocałunek. Tak bardzo jak chcesz, wiesz, że nie możesz podejść do żadnej dziewczyny na ulicy i ją pocałować, prawda? Chodzi o to, żeby ją rozgrzać, dać jej znać o swoich zamiarach i czekaj by zakochała się w tobie.

Jak bez trudu zachęcić dziewczynę

Nigdy nie zaskakuj dziewczyny swoim zamiarem. To może zadziałać, ale prawie zawsze, ustawiasz się na porażkę, chyba że jesteś w klubie, próbując spotkać się z dziewczyną, która szuka jednego wieczornego spotkania. Jeśli naprawdę ją lubisz, poznaj ją lepiej i spraw, by się w tobie zakochała. Dobrze zaplanowany wysiłek zdobywania daleka robi duże wrażenie i sprawia, że ??polubi cię, nawet zanim ją zaprosisz.

Jak sprawić, by dziewczyna zakochała się w tobie

Każdy facet ma potencjał, by zakochać się w świetnej dziewczynie. Jeśli znasz już dziewczynę, którą lubisz, to idealny początek. Ale jeśli jeszcze jej nie znasz, najpierw przyciągnij jej uwagę i spraw, by zainteresowała się tobą. A kiedy już ją poznasz, cała gra randkowa może stać się o wiele łatwiejsza i bez wysiłku.

10 kroków, by zaimponować dziewczynie, którą lubisz

Oto 10 łatwych kroków, by w mgnieniu oka uwieść dziewczynę i sprawić, by zakochała się w tobie. Ale zawsze pamiętaj, że wspaniała dziewczyna lubi wspaniałego faceta. Więc jeśli chcesz, aby włączyć ją i sprawić, że chce ciebie, emocjonalnie i seksualnie, musisz połączyć się z nią i sprawić, że będzie cię pożądać.

Spędzaj z nią czas. W przeciwieństwie do tego, co większość mężczyzn myśli, unikając dziewczyny lub grając trudnego do zdobycia zanim zdobędziesz jej uwagę nie sprawi, że bardziej cię polubi. To działa tylko wtedy, gdy już zdecydowała się lubić cię lub jest już zauroczony przez ciebie. Więc zamiast zachowywać się jak bachor, spróbuj zdobyć jej serce, stając się nieodłączną częścią jej życia. Bądź przy niej cały czas.

Komplementy i urok. Bądź rycerski, a na pewno pozostawisz jej miłe myśli o Tobie. Rycerstwo jest martwe tylko dlatego, że faceci myślą, że to taki duży wysiłek. Rycerstwo powinno być częścią twojej natury, a nie czymś, czego używasz tylko wtedy, gdy próbujesz oszukać dziewczynę. Bądź bardzo uroczy i przeprowadzaj z nią długie rozmowy. Komplementuj ją od czasu do czasu, czasem nawet seksualnie. Pamiętaj, że za każdym razem, gdy robisz dziewczynie rumieniec z rozkoszy, to jest o krok bliżej do uwiedzenia jej i spowodowania, zakochała się w tobie.

[ Przeczytaj Jak komplementować dziewczynę, jeśli masz z tym problemy ]

Przypomnij jej o tobie. Zawsze szukaj sposobów, by ciągle jej o sobie przypominać. Napisz do niej późno w nocy, zanim zaśnie, porozmawiaj z nią przez telefon na dobranoc albo kup coś głupiego lub niedrogiego, co będzie jej o Tobie przypominać. Rozmowa przez telefon lub smsy do dziewczyny późno w nocy to idealny sposób na zbudowanie romansu. Prawie zawsze dziewczyna interesuje się tobą w ciągu kilku tygodni. Jeśli obawia się rozmawiać z tobą późno w nocy, zacznij od zadzwonienia do niej wieczorem i opóźniania rozmowy na później, aż będziesz w stanie zdobyć ją przez telefon lub napisać do niej sms-a tuż przed snem. A kiedy już się z tym pogodzi, wystarczy, że będziesz flirtować w przyjazny sposób, aż nadejdzie czas, by zabrać ją na coś bardziej seksualnego.

Bądź niezawodnym facetem. W umyśle dziewczyny, świetny facet to facet, który może ją chronić i być przy niej, gdy go potrzebuje. Bądź godnym zaufania facetem, który jest zawsze przy niej, gdy tego potrzebuje. Jeśli czuje się wdzięczna, że jest z tobą w pobliżu, na pewno będzie o tobie myśleć wysoko. Ale przez cały czas, aby czuła się wyjątkowa wokół ciebie, więc może zacząć patrzeć na ciebie jako potencjalny połów. Oferta, aby pomóc jej lub towarzyszyć jej, gdy idzie do nowego miejsca, lub potrzebuje przyjaciela, aby porozmawiać o czymś. Musisz sprawić, by poczuła, że jesteś nieodzowną częścią jej życia.

Otwórz się na nią. Oto coś, co musisz wiedzieć o sztuce komunikacji. Jeśli chcesz połączyć się emocjonalnie z kimkolwiek na całym świecie, musisz coś wyznać o incydencie z własnego życia. Kiedy się do czegoś przyznasz, ujawni to twoją bezbronną stronę . I sprawi, że druga osoba otworzy się na ciebie, nie zdając sobie z tego sprawy. Więc jeśli chcesz, aby dziewczyna otworzyła się przed tobą emocjonalnie i połączyła się z tobą, porozmawiaj z nią o kilku tajemnicach. To sprawi, że poczuje się bliżej ciebie, a ona może zacząć mówić o swoim życiu i o swoich tajemnicach. Im bardziej otworzysz się na dziewczynę i porozmawiasz z nią o swoich problemach, tym bardziej otworzy się na ciebie i będzie się z tobą emocjonalnie wiązać.

Unikaj bycia przyjacielem. To jest bardzo ważne. Jest bardzo cienka linia między najlepszym przyjacielem a facetem, który wkrótce będzie chłopakiem dziewczyny. Bardzo łatwo jest skończyć jako dobry przyjaciel, gdy próbujesz zdobyć serce dziewczyny, jeśli nie budujesz z nią chemii seksualnej. Zawsze daj jej znać, że ją lubisz i uważaj ją za atrakcyjną na początku.

Flirtuj z nią. Dokuczaj dziewczynie i rzuć jej wyzwanie od czasu do czasu, gdy coś powie. Z doskonałym poczuciem humoru, świetnie będzie się z tobą bawić przez cały czas. Jeśli chcesz zadzierać z dziewczyną, musisz nauczyć się flirtować i dokuczać jej. Dotknij jej od czasu do czasu dyskretnie. Znajdź wymówki, by się do niej zbliżyć i spraw, by mrowienia z podniecenia, zbudowały chemię seksualną.

Daj jej znać, że o niej myślisz. Nie ma nic bardziej pochlebnego niż świadomość, że ktoś o niej ciągle myśli. Więc zaimponuj jej i spraw, by się zdziwiła na niewiele sposobów. Znasz jej ulubioną piosenkę? Powiedz jej, że słyszałeś ją kiedyś. Albo powiedz jej, że myślałeś o niej oglądając program w telewizji. Powiedz jej, że często o niej myślisz. Będzie się zastanawiać, dlaczego tak często o niej myślisz. Nie zdając sobie z tego sprawy, zacznie myśleć także o tobie.

Nic nie mów, poczekaj. Jeśli chcesz zaprosić dziewczynę na randkę w tym momencie, możesz to zrobić, bo najprawdopodobniej już cię polubi. Ale jeśli chcesz zagrać bezpiecznie i upewnić się, że ona cię lubi, zanim nawet dasz jej znać, że już ją lubisz, nie mów jej jeszcze nic. To jest łatwe i bezpieczne, i zawsze można udawać, że nigdy nic nie powiedziałeś, gdy sprawy mają się niezręcznie.

Zaproś ją na randkę. Jeśli zbudowałeś odpowiednie napięcie seksualne i uświadomiłeś jej już, że w powietrzu jest coś więcej niż tylko przyjaźń, wszystko co musisz zrobić, to zaprosić ją na randkę. To może być coś tak trywialnego jak kawa czy nawet randka w kinie. Zagraj to subtelnie, a kiedy nadejdzie odpowiednia pora, powiedz jej, co czujesz.

[ Jeśli chcesz wypaść idealnie na randce przeczytaj Co dziewczyny zauważają na randce i Czego dziewczyny nigdy nie zauważają na randce ]

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *