Blog randkowy

Jak zaimponować na pierwszej randce – 13 sposobów

Chcesz zrobić wspaniałe pierwsze wrażenie i zaimponować na pierwszej randce? Pamiętaj o tych 13 wskazówkach, a nie ma mowy, żebyś znowu zawiódł. Masz tylko jedną szansę na zrobienie wspaniałego wrażenia na pierwszej randce. Teraz, oczywiście, niektóre pary miały naprawdę okropną pierwszą randkę, a i tak zostały razem, aby się z tego później śmiać. Ale w dzisiejszym chaotycznym i szybko zmieniającym się świecie, większość ludzi nie ma czasu ani luksusu na drugie okazje. To może być niefortunne, ale jest to gorzka pigułka, którą trzeba przełknąć, czy ci się to podoba czy nie.

13 metod jak zaimponować na pierwszej randce, gwarantujących udaną randkę.

Musisz zrozumieć, że twoim najlepszym wyborem, aby zobaczyć tę kobietę po raz kolejny, jest stworzenie jak najlepszego wrażenia. Teraz to jest dużo presji, aby rzucić na kogoś, zanim jeszcze się spotkamy, rozumiemy to. Ale to jest po prostu metoda, która działa. Skorzystaj z tych 13 najbardziej użytecznych wskazówek, aby zagwarantować sobie niesamowity wieczór i wynik.

1 Wywiad.

Wprawdzie wspaniale jest mieć kilka pytań przygotowanych na wypadek, gdyby dyskusja umarła na samym początku kolacji. Ale proszę nie wychylać się jako reporter prasowy, który stara się odkryć każdy szczegół. Zadawaj delikatnie pytania, pozwól jej na nie odpowiedzieć. Nie strzelajcie z biodra linii szybkiego ognia, to nie skończy się dla was dobrze.

2 Odrobina seksualnego stresu.

Całkowicie rozumiem, kiedy ludzie mówią “znajdź osobę, której charakter ci się podoba, a potem rozwijaj stamtąd związek, a nauczysz się kochać resztę”. Z całym szacunkiem dla tego cytatu, to gówno prawda. Jeśli od samego początku nie ma minimum wspólnego fizycznego przyciągania, związek ten może nie trwać wystarczająco długo. I odkryć inne cechy jednostki na tyle atrakcyjne, aby rozpalić ogień.

Więc poświęć swój czas na odpowiednie rozwinięcie stresu seksualnego. Nie wychodź zbyt silny, jednak nie zapomnij, że jesteś na randce, która ocenia twoją seksualną kompatybilność wraz z twoim związkiem.

3 Etykieta telefoniczna.

Nic tak nie zabija pierwszej randki jak oglądanie twojego tekstu podczas rozmowy lub przerywanie im na rozmowę telefoniczną. Jeśli nie możesz trzymać telefonu w samochodzie, przynajmniej umieścić go w kieszeni na wibracje – to nadal może być irytujące. Kiedy usłyszy stałe brzęczenie podczas kolacji, ale to na pewno nie jest tak problem, jak dzwonek telefonu w samym środku wielkiej rozmowy .

4 Nie bądź nudny.

Nie bądź nudny i naucz się zadawać doskonałe pytania, które sprawiają, że dyskusja jest fascynująca. Nie rozmawiasz z kimś, by zatrudnić go do pracy, a ta osoba nie będzie twoim osobistym asystentem. Zadawaj wciągające pytania dotyczące ich życia, ich zadań, rzeczy, które naprawdę sprawiają, że są zadowoleni i naprawdę prowadzą dyskusję. Będziesz zaskoczony, jak bardzo nie tylko odkryjesz swoją randkę, ale jak bardzo “ucieszysz się, gdy dowiesz się o jej życiu”.

[ Przeczytaj jeszcze Jak być bardziej zabawnym na randce a na pewno jej zaimponujesz ]

5 Pewność siebie.

Możesz mieć motyle w żołądku podczas pierwszej randki, a twoje ręce prawdopodobnie mogą być trochę spocone. Ale nawet jeśli twoje serce ściga się wewnątrz, nie oznacza to, że twoje ciało musi robić szalone na zewnątrz. Weź kilka głębokich oddechów, aby zrelaksować nerwy. Więc broda w górę, klatka piersiowa się trochę i ujawnić jej jesteś pewien siebie. Zrób to, a na pewno dasz radę zaimponować na pierwszej randce.

6 Unikaj negatywów za wszelką cenę.

Możesz nie zgadzać się z jej politycznym poglądem. Albo jaki jest najlepszy rodzaj makaronu, ale zachowaj te negatywne uwagi dla siebie. Wspaniale jest się nie zgodzić, ale iść na pełną krucjatę, aby pokazać, dlaczego jesteś najlepszy, absolutnie nie będzie pocierać swoją datę prawidłowo.

7 Postaraj się pić 2 drinki optymalnie.

Rozpoczęcie od drinków to świetny sposób na rozluźnienie się i odprężenie w swoim otoczeniu. Niemniej jednak, upewnij się, że pijesz wystarczająco dużo, aby się rozluźnić. A nie tak bardzo, że albo jesteś alkoholikiem, albo po prostu dupkiem z luźnym językiem.

8 Bądź, kim jesteś.

Po prostu zrelaksuj się i bądź sobą, twoja randka niewątpliwie pojawiła się tu z powodu czegoś, co obecnie robisz. Być może to twoje pojawienie się zadziałało dla niej, być może to twoje poczucie humoru, albo coś innego. Ale prawda jest taka, że przyszła z powodu tego, że odkryła, że jesteś intrygujący.

Nie udawaj, że jesteś kimś innym, kto próbuje jej zaimponować, bo w najlepszym wypadku ona kupuje twoją fałszywą osobowość, a teraz utknąłeś jako ktoś, kim naprawdę nie jesteś za każdym razem, gdy jesteś w jej otoczeniu. W najgorszym przypadku, ona widzi prosto przez tę fałszywą osobę lub po prostu nie lubi tej nowej wersji ciebie i odmawia spotkać się z tobą ponownie. Jeśli chcesz jej zaimponować na pierwszej randce, nigdy nie udawaj kogoś innego.

9 Żadnych odpowiedzi NIE!

Staraj się unikać udzielania bezpośrednich odpowiedzi, zwłaszcza słowa “nie”. Te pojedyncze słowa odpowiedzi w rzeczywistości eliminują rozmowę.

Może pytanie, które zadała, można by streścić w jednym słowie. Ale zamiast powiedzieć płasko “nie”, spróbuj powiedzieć coś w stylu “Nie, jakkolwiek naprawdę to lubię…” To nie tylko podtrzymuje dyskusję, ale również sprawia, że randka może dowiedzieć się więcej o Tobie w trakcie procesu, co może dać jej szansę, aby zadać Ci więcej obaw, aby oboje mogli poczuć się uczestniczyć w rozmowie.

10 Tłum czy cisza?

Konieczność krzyczenia i wrzeszczenia przy głośnej muzyce lub po prostu wielu innych ludzi nie jest idealnym miejscem na pierwszą randkę. Chociaż nie polecamy miejsca niesamowicie cichego i oddalonego, po prostu pamiętaj o ustawieniu, gdzie odbędzie się pierwsza randka. Jeśli hałas miałby się skończyć jako problem, poproś, aby usiąść na zewnętrznym patio, aby czerpać przyjemność z zewnętrznej bryzy wraz z spokojniejszym miejscem do poznania się.

Należy pamiętać, że najlepsze restauracje randkowe są te, gdzie jest wystarczająco dużo muzyki i dbałość o szczegóły, aby utrzymać rozmowę tylko rozglądając się wokół.

11 Jak otwarty możesz być?

Dziewczyna będzie się cieszyła kiedy będziesz otwarty i prawdziwy gdy odpowiesz na jej pytania, pamiętaj konkretne aspekty twój życie może lepiej trzymać pod opakowaniem do kilka więcej randek w dół drogi. Przyznanie, że po prostu zostawiłeś złą przerwę, która pozostawiła cię w miejscu pracy, lub że zostałeś zwolniony z pracy, są rzeczy, które najlepiej omówić w późniejszych terminach, jeśli dojdzie do tego punktu.

12 Zmuś ją, by pytała o swoje obawy.

Wielu mężczyzn uważa, że jest to doskonała technika do zadawania wszystkich pytań. Ponieważ pani lubi mężczyzn, którzy lubią słuchać, ale to jest nierealne. Choć może to zadziałać na niektórych randkach, musisz chcieć umawiać się z kobietą, która myśli o tobie tak samo jak pozostajesz w niej. Jeśli chce spędzić całą noc rozmawiając o sobie, nie próbując rozmawiać o Tobie, naprawdę musisz zdecydować, czy jest to typ kobiety, z którą chcesz być w związku.

13 Intymność na końcu.

Jeśli czujesz, że noc poszła świetnie dla was obojga, a może czujesz, że noc była właśnie taka, to nie ma większej metody na to, żeby ta noc była sukcesem niż pocałunek na jej końcu. To oznacza że, udało Ci się zaimponować na pierwszej randce swojej wybrance serca.

[ Przeczytaj na koniec Kiedy facet powinien zadzwonić po pierwszej randce, jeśli się w niej zakochałeś ]

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *