Blog randkowy

Jak uwieść kobietę na pierwszej randce ?

Nie wiesz jak uwieść kobietę na pierwszej randce ? Sprawdź nasze 15 porad, jak oczarować i zachwycić każdą wybrankę serca.

Po tym jak poderwałeś dziewczynę, pierwsza randka jest najważniejsza. To będzie twój sprawdzian umiejętności , na którym kobieta oceni czy jesteś bliski jej sercu. Musisz postarać się zrobić dobre wrażenie i ją oczarować, jeśli Ci na niej zależy. Niestety nie każdy mężczyzna umie poradzić sobie ze stresem na spotkaniu, czego finałem jest brak kolejnych randek i zerwany kontakt. Dlatego przychodzimy z pomocą, abyś nie został z tym sam. Pomożemy Ci wywrzeć na niej idealne wrażenie, tylko przeczytaj nasze 15 porad i trzymaj się nich podczas pierwszej randki.

16 wskazówek jak uwieść kobietę na pierwszej randce

 1. Wybierz miejsce. Przeważnie facet wybiera miejsce spotkania. Wybierz więc miejsce, które będzie jak najbardziej romantyczne. Jeśli umówiliście się na popołudnie, otoczenie zieleni będzie idealne do randkowania. A jeśli natomiast randka jest wieczorowa, to światło świec sprawi idealne warunki do romansu.
 2. Punktualność. Nie spóźnij się na umówione spotkanie, a na pewno zapunktujesz. Jeśli jej nie odbierasz z wyznaczonego miejsca, to bądź szybciej na umówionym miejscu, kiedy Cie zobaczy będzie szczęśliwa że na nią czekasz.
 3. Zaplanuj niespodziankę. Podczas randki nie ograniczaj się do jednego miejsca, gdzie spędzicie całą randkę. Na przykład po południu zaproś ją na kawę, po kawie weź ja do kina. A kiedy się skończy film zabierz ja na spacer po parku, bądź wokół jeziora jak zacznie zachodzić słońce, to doda romantycznego klimatu. Tylko pamiętaj powiedz jej wcześniej co zaplanowałeś, żeby się mogła przygotować.
 4. Przebierz się. Przeciętna kobieta potrzebuje około godziny, żeby się przebrać i dobrze wyglądać na randce. A wszystko po to, aby Ci zaimponować na pierwszym spotkaniu we dwoje. Dlatego musisz odwzajemnić jak wysiłki i też się przygotować. Przebierz się w czyste i świeże ubranie, a na pewno to doceni.
 5. Męski zapach. Użyj ładnych męskich perfum, żeby ją uwieść zapachem. Świetnie pachnący, wywrzesz na niej dobre wrażenie, podczas pierwszej randki.
 6. Higiena. Jeśli chcesz uwieść kobietę, pamiętaj zadbać o higienę. Nie świeży oddech, brudne paznokcie czy zarost, całkowicie przekreśla Twoja randkę.
 7. Nie chwal się. Wielu facetów jest zadania, że dobra praca, gruby portfel i drogi samochód, załatwi szybko sprawę i dziewczyna będzie jego. Wręcz przeciwnie, kobiety umawiające się na randki nie przepadają za arogantami. Zamiast chwalić się zapytaj o nią, gdzie pracuje, co osiągnęła w życiu. A kiedy ona zapyta to opowiedz o sobie jak o człowieku, a nie jak o bogu życia.
 8. Nie pij za dużo. Kiedy jesteś podekscytowany i zdenerwowany randka z wybranka serca, uważaj na ilość drinków. Przez te wszystkie emocje podczas spotkania możesz wypić o jednego za dużo i cały plan idealnej randki legnie w gruzach. Dlatego lepiej nie pij, więcej jak dwa drinki dla świętego spokoju.
 9. Daj jej wybór. Kiedy zabrałeś ja na kolacje, nie decyduj za nią co ma wybrać. Daj jej wolną rękę, ewentualnie coś zaproponuj albo pochwal, że ci smakowało. A na pewno to doceni, bo nikt nie lubi być zmuszany przez co zrujnujesz całą randkę.
 10. Wspólne zainteresowania. Podczas rozmowy i opowiadania o sobie, spróbuj znaleźć wspólne tematy. Takie same zainteresowania bardzie was połączą, dzięki czemu nie wyczerpią się tematy do rozmów podczas randki.
 11. Pewność siebie. Jak chcesz uwieść kobietę musisz być zawsze pewny siebie. Dziewczyna nie może dostrzec że brak Ci tej cechy, inaczej może już się więcej z Tobą nie umówić.
 12. Zastanów się. Podczas konwersacji uważaj co mówisz. Lepiej ugryź się w język zanim powiesz coś nie właściwego. Nigdy nie wspominaj o swoich byłych, rodzicach i przykrych sytuacjach, bo zepsujesz cały romantyczny klimat.
 13. Zostanie Twoja królową. Każda kobieta chce, aby facet ją rozpieszczał i troszczył się o nią. Dlatego traktuj ja jak królową, a zdobędziesz dużego plusa.
 14. Ślij komplementy. Co jakiś czas chwal ją i komplementuj, a będziesz blisko zdania sprawdzianu podczas randki we dwoje.
 15. Pożegnanie. Każdy czeka na koniec randki, żeby pocałować dziewczynę, ale nie każda jest na to gotowa. Dlatego żeby nie było niezręcznie zbliż się i pocałuj ja delikatnie w policzek. Jeśli się nie wystraszy i odsunie to znak, że chce trochę więcej na pożegnanie.

Podsumowując to nie są trudne czynności do zapamiętania, a w znacznym stopniu ułatwią zrobienie dobre wrażenie. Więc jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, Jak uwieść kobietę na pierwszej randce ? – skorzystaj z tych 15 porad, a na pewno dasz radę.

[ Przeczytaj jeszcze Jak zdobyć dziewczynę i sprawić, by zakochała się w tobie, a będzie Twoja ]

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *