Blog randkowy

Jak rozśmieszyć i rozbawić dziewczynę ?

Wesoły uśmiech dziewczyny to znak, że robisz coś dobrze. Użyj tych wskazówek, jak rozśmieszyć i rozbawić dziewczynę, aby zaimponować jej w pierwszych kilku minutach.

Pierwsza rozmowa odgrywa dużą rolę w zrobieniu dobrego wrażenia , dlatego musisz wiedzieć jak rozśmieszyć i rozbawić dziewczynę. Którą możesz spotkać ją na korytarzu, albo zostać jej przedstawiony. Wystarczy kilka pierwszych minut, aby zrobić na niej wrażenie. Bycie facetem to dość przerażający pomysł, jeśli nie wiesz, co trzeba zrobić, by zaimponować dziewczynie. Ale jeśli wiesz, jak wyglądać ciepło i sympatycznie na pierwszy rzut oka, masz już pewną randkę.

Jak rozśmieszyć i rozbawić dziewczynę.

Dla faceta, który nie zna się na humorze, pomysł zamienienia się w zabawnego komika w ciągu kilku godzin może być zniechęcające. Ale prawda jest prosta. Każdy z nas może być zabawnym facetem, gdy pojawi się sytuacja. Musimy tylko zrozumieć, w czym jesteśmy dobrzy i wykorzystać to z powodzeniem.

Na początek, oto pewna rada. Nie chcesz być takim zabawnym facetem.

Nie chcesz być zabawnym facetem, który mówi coś, ‘co uważa za zabawne’ i patrzy na dziewczynę oczekującą na jej śmiech. A jeśli się nie śmieje, to ten zabawny facet robi to, co jest nie do pomyślenia. Mówi coś w stylu “ej, nie sądzisz, że to było śmieszne?” albo “hej, masz się teraz śmiać” z prostą twarzą. Nie oszukuj się, bo sprawisz, że dziewczyna z tobą nie będzie się czuła komfortowo.

Jak uniknąć bycia taki zabawnym facetem i być prawdziwym zabawnym facetem.

Prawdziwy zabawny facet, który wie jak rozśmieszyć dziewczynę, nie czeka na oklaski. Przedstawienie musi trwać dalej. Powiedz coś zabawnego, poczekaj chwilkę, aż zareaguje, i kontynuuj rozmowę. Jeśli dziewczyna uzna to za zabawne, będzie się śmiać. Jeśli tego nie zrobi, nic nie stracisz. Ciągle mówisz i możesz po prostu powiedzieć coś innego, co będzie zabawne, gdy nadejdzie taka chwila.

Oto 6 wskazówek, które mogą pomóc Ci zrozumieć, co trzeba zrobić, aby być zabawnym facetem, zanim spróbujesz rozśmieszyć i rozbawić dziewczynę.

 • Nie staraj się za bardzo. Nie zapamiętuj żartów z internetu. To nie czyni cię zabawnym i czarującym facetem. To czyni cię pozerem, który próbuje być żartownisiem.
 • Ucz się od zabawnych ludzi. Nie musisz próbować być zabawny na swój własny sposób, zwłaszcza jeśli nie wiesz, od czego zacząć. Zauważ zabawnych ludzi, czy to przyjaciół, czy komików. Oglądaj śmiesznych facetów w klubach stand up i w śmiesznych filmach, a zobaczysz, że to nie jest związane z opowiadaniem żartów, a raczej z czasem i mową ciała.
 • Nie przesadzaj z tym. Zabawny facet nie wypowiada się cały czas tylko jednokierunkowo. Zabawny facet jest kreatywny. To zwykły facet, z którym zabawnie się bawi. Ale od czasu do czasu wykorzystuje otaczające go okoliczności, by powiedzieć coś, co jest śmieszne. Pamiętaj o tym. Nie zawsze musisz być zabawny w każdej sekundzie, czekać na odpowiedni moment, kiedy przypomnisz sobie lub zobaczysz coś, z czego warto się pośmiać.
 • Wkurzający zabawny facet. Kiedy za bardzo się starasz, to kończysz jako bardzo irytujący facet. To ten wkurzający facet, który rozgląda się po pokoju, mając nadzieję, że ktoś uzna jego żart za zabawny i będzie się z niego śmiał. Nie staraj się nigdy za bardzo, bo będziesz wyglądał żałośnie.
 • Nie śmiej się patrząc na innych. Jeśli znajdziesz coś śmiesznego, śmiej się z całego serca. Szczęśliwy śmiech jest całkowicie zaraźliwy. Nawet jeśli dziewczyna, z którą jesteś, nie będzie się śmiała, spodobasz się jej.
 • Nie bądź znudzony. Niech twoje szczęście ją pochłonie. Poczuj się szczęśliwy, kiedy rozmawiasz z dziewczyną, której próbujesz zaimponować. Kiedy twoja twarz rozświetli się entuzjazmem i szczęściem, zacznie się uśmiechać, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Dlaczego dziewczyny lubią facetów z poczuciem humoru?

Kiedy podchodzisz do dziewczyny, jako przyjaciel lub jako partner, oboje jesteście poza swoją strefą komfortu. Oboje nie znacie sympatii i niechęci drugiej osoby. I co najważniejsze, nie ma jeszcze o czym rozmawiać. Więc z każdym twoim zdaniem, dyskomfort w powietrzu będzie się zwiększał tylko wtedy, gdy czymś nie złagodzisz napięcia. I tu właśnie humor może pomóc uczynić rzeczy wygodnymi dla was obu. Humor jest uniwersalny i jest czymś, do czego każdy może się odnosić, chyba że robisz surowe żarty o częściach ciała.

Tak jak dwóm osobom łatwiej jest mieć coś wspólnego, gdy są w galerii sztuki, na koncercie muzycznym czy nawet w szpitalu, tak samo użycie czegoś, z czym oboje możecie się związać, pomoże wam przełamać lody i sprawi, że dziewczyna poczuje się bardziej komfortowo w waszej obecności. W każdej sytuacji, gdy oboje nie macie zbyt wielu rzeczy do omówienia, humor zawsze przyjdzie Wam na ratunek. Humor nie tylko sprawi, że dziewczyna, z którą rozmawiasz, będzie czuła się komfortowo wokół ciebie, ale także sprawi, że będzie się śmiać, czuć się szczęśliwa i miło spędzać z tobą czas. I na koniec rozmowy, to zostawi jej myśli o tobie, bo miło spędziła z tobą czas.

Możesz wymieniać się flirtującymi spojrzeniami z dziewczyną przez całą noc, ale jeśli nie będziesz w stanie wykonać ruchu i przeprowadzić z nią zabawnej rozmowy, nie będziesz w stanie jej zaimponować. I tu właśnie skuteczność dobrego humoru może pomóc ci ją pokonać.

10 rzeczy do zapamiętania podczas próby rozbawienia dziewczyny

 • Sytuacyjny humor. Użyj okoliczności wokół siebie, aby powiedzieć coś zabawnego. Jeśli zauważysz wokół siebie coś zabawnego, porozmawiaj o tym. Jeśli ona też to zauważy, na pewno będzie w stanie odnieść się do tego co masz do powiedzenia.
 • Nie bądź niemiły. Dla wielu facetów, bycie wrednym dla innego przyjaciela lub sługusa może wydawać się najłatwiejszym sposobem na rozśmieszenie dziewczyny. Ale to nie jest humor, to tylko bycie wrednym i to tylko sprawi, że dziewczyna cię nie polubi.
 • Śmiej się z siebie. Kobiety uwielbiają facetów, którzy potrafią śmiać się z siebie. Sprawia, że czują się od razu komfortowo, ponieważ pozwalasz im zobaczyć, że jesteś skłonny poświęcić się tylko po to, by im dowcipkować.
 • Dokuczaj jej. Dokuczanie dziewczynie to świetny sposób na rozśmieszenie jej i słodką walkę z tobą. Kiedy już ją poznasz i będziesz miał kilka minut na rozmowę, powiedz jej o czymś, o czym jest bardzo pewna siebie. Ona natychmiast się zemści w żarcie, a ona będzie wiedziała, że i tak tylko się z nią droczysz.
 • Głupi koleś. Udawaj głupiego i nieświadomego tego, co mówi, o ile jest to banalne, a potem daj jej znać, że już to wiesz. Może się obrazić, ale jeśli od razu ją wyśmiejesz, obejmując ją ramieniem, sama będzie się śmiać.
 • Flirtuj dyskretnie. Flirtowanie to zawsze świetny sposób na rozśmieszenie dziewczyny, a jeszcze lepiej – rumieniec. Jeśli w pobliżu są inni, bądź dyskretny z flirtowaniem. Jeśli nikogo nie ma w pobliżu, wyjdź na zewnątrz. Im bardziej dzikie jest twoje flirtowanie, tym bardziej będzie się śmiała i uśmiechała z tego powodu.
 • Śmiech lekkiego serca. Nie traktuj siebie zbyt poważnie, kiedy próbujesz być zabawny z dziewczyną. Jeśli dziewczyna mówi coś, żeby cię uśpić, spróbuj użyć humoru, żeby wrócić, zamiast dać jej znać, że się obraziłeś.
 • Wysokie bajki. Zabawna historia jest zawsze konwersacją.Daje ci to kilka minut na nawiązanie więzi, i sprawia, że wyglądasz śmiesznie zabawnie, głupio, a nawet fantastycznie.
 • Aktualne wydarzenia. Jeśli nie wiesz o czym mówić i nie masz żadnych doświadczeń życiowych, z których warto się śmiać, porozmawiaj o bieżących wydarzeniach. I kpijcie sobie z tego albo w programie telewizyjnym, albo z jakąś gwiazdą filmową. Używaj prawie wszystkiego, pod warunkiem, że będzie to dla niej zabawne.
 • Seks. To straszne miejsce, bo nie wiesz, czy dziewczyna, z którą rozmawiasz, czułaby się komfortowo rozmawiając o seksie. Używaj podwójnych zasadzek, pozornie niewinnych linii, które też mają w sobie ukryte seksualne intencje. Jeśli nie będziesz się uśmiechać, mówiąc coś z ukrytym znaczeniem, ona będzie znała twoje prawdziwe intencje. I nawet jeśli ona się obrazi lub powie Ci, że jesteś nieprzyzwoity, możesz po prostu się z tego śmiać i powiedzieć, że nigdy nie miałeś na myśli tego w ten sposób. A w zamian możesz nazwać ją brudnym zboczeńcem, ponieważ jej umysł jest pokręcony, a ona widzi tylko brudną stronę rzeczy.

5 cech szczęśliwego i zabawnego faceta, które dziewczyny lubią

Jeśli nadal zastanawiasz się, jak rozśmieszyć dziewczynę, cóż, już wiesz, co trzeba. Wszystko czego teraz potrzebujesz to pewność siebie i odrobina praktyki. Ale tylko po to, aby dać ci przewagę w twoim nastawieniu, oto 5 cech, których potrzebujesz, które pomogą przyciągnąć dziewczyny do siebie za każdym razem, gdy z nimi rozmawiasz.

 • Bądź wesoły. Śmiej się i baw. Spójrz na jasną stronę wszystkiego. Kiedy się śmiejesz, świat śmieje się z ciebie. I świat na pewno też by cię polubił.
 • Miej pozytywne nastawienie. Bądź optymistą. Nie możesz być śmiesznym facetem i rozśmieszać dziewczyny, jeśli nie potrafisz dostrzec zabawnej i szczęśliwej strony każdej historii.
 • Przeprosiny. Jeśli kiedykolwiek przekroczysz linię, miej świadomość, że możesz poprawić swój dowcip lub przeprosić, jeśli to obrazi dziewczynę.
 • Nie staraj się za bardzo. Jeśli śmieszne sytuacje nie pojawiają się podczas rozmowy z dziewczyną, nie staraj się zbytnio powiedzieć czegoś śmiesznego w nadziei na rozśmieszenie jej. Ona może się śmiać, ale w jej głowie może czekać, aby się od ciebie uwolnić.
 • Bądź sobą. Pokaż, że jesteś zabawny, nie tracąc tego, kim jesteś. Bądź taki zabawny, jaki możesz być. Każdy z nas ma swoje sposoby na bycie zabawnym, czy to jak klaun, czy jak satyryk.

Bycie zabawnym facetem jest proste, gdy zrozumiesz, jak rozśmieszyć i rozbawić dziewczynę w danej sytuacji. Początkowo może się to wydawać dość skomplikowane. Ale z czasem, staniesz się naprawdę gładki i będziesz mógł słodko rozmawiać z każdą dziewczyną, która ci się spodoba w jednym lub dwóch zdaniach.

[ Przeczytaj jeszcze Jak zdobyć dziewczynę i sprawić, by zakochała się w tobie i Co powiedzieć dziewczynie którą lubisz ]

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *