Blog randkowy

Jak poderwać dziewczynę ?

Jak poderwać dziewczynę, 19 wskazówek

Więc jesteś singlem i nie wiesz, jak sprawić, by dziewczyna dała Ci szansę? Bez obaw. Oto 19 wskazówek jak poderwać dziewczynę.

Faceci, którzy chcą podrywać dziewczyny, mogą mieć problem z ustaleniem od czego zacząć. Ale nie każdy facet ma z tym problem, jedni wydają się mieć wrodzony talent, jeśli chodzi o uwodzenie dziewczyn. Za to drudzy są nieco bardziej nieśmiali lub mniej pewni siebie, co powoduje problemy na samym starcie i jest denerwujące.
Na szczęście jest dobra wiadomość, tak naprawdę chodzi o praktykę. Im częściej zbliżasz się do dziewczyn i odnosisz z nimi sukces, tym mocniej jesteś pewny siebie. Poza tym należy zaznaczyć, że nawet najbardziej czarujący mężczyzna jest czasem odrzucany, więc jeśli na początku Ci nie wyjdzie próbuj dalej, tylko z inna kobietą.
Musisz wiedzieć, że poza praktyką budowania pewności siebie, istnieje bardzo dużo innych wskazówek i sztuczek, które pomogą uwieść dziewczyny i sprawić, by częściej dały się poderwać.

A o to 19 wskazówek jak poderwać dziewczynę:

 1. Bądź pewny siebie. To nie tajemnica, że dziewczyny wolą pewnych siebie facetów. Jeśli denerwujesz się i milczysz przy kobietach, najlepszym sposobem będą ćwiczenia. Poproś przyjaciółkę, czy koleżankę o pomoc w przeprowadzeniu kilku próbnych flirtów, zanim spotkasz wybrankę serca. Albo po prostu poćwicz flirt, na mniej znaczących dla Ciebie dziewczynach, zanim poznasz tą jedyną.
 2. Rozśmiesz je. Jeśli mężczyzna potrafi rozśmieszyć dziewczynę, to ma już połowę drogi za sobą. Każda uwielbia adoratorów z poczuciem humoru, więc jeśli umiesz być zabawny, skorzystaj z tego. Nie chodzi o to, że masz opowiedzieć wszystkie znane dowcipy, tylko zażartuj delikatnie. Pomoże Ci to przełamać pierwsze lody i rozluźni sytuacje.
 3. Poszerz granice. Bądźmy szczerzy, kluby i bary to najczęstsze miejsca do poznania dziewczyny na szybki flirt. Ale nie ograniczaj się tylko do nich, im więcej miejsc tym większa szansa na udany podryw. Dlatego cały czas próbuj, aż osiągniesz wystarczająco dobre wyniki.
 4. Zadbaj o wygląd. Nigdy nie znasz dnia ani godziny, więc zwracaj uwagę na swój wygląd. Ubieraj sie ładnie i elegancko, a dodatkowo pamiętaj, aby ładnie pachnieć. Te małe rzeczy nie są trudne do wykonania, a bardzo dużo dodadzą do osiągnięcia sukcesu.
 5. Uśmiech. To najłatwiejsza wskazówka jaka może być, a bardzo skuteczna. Kiedy będziesz poza domem pamiętaj uśmiechać się do dziewczyn, które wpadną Ci w oko. Uśmiech jest prostym i skutecznym sposobem do pokazania, że jesteś pewny siebie przyjaznym facetem.
 6. Komplementy. Jeśli chcesz wiedzieć, jak poderwać dziewczynę, musisz zapamiętać że one kochają miłe słowa, którymi je opisujesz. Tak więc, jeśli chcesz szybko uwodzić kobiety zacznij dodawać komplementy w trakcie rozmowy. Ale tylko w swobodny i pewny siebie sposób, nigdy nic na siłę. Inaczej wszystko odwróci się przeciwko Tobie i nic z tego nie będzie.
 7. Bądź sobą. Nie warto udawać kogoś kim nie jesteś. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ona i tak odkryje, że nie jesteś sobą. Więc nigdy nie przybieraj fałszywej osobowości, to tylko zaszkodzi. Dlatego zawsze bądź sobą, tylko wtedy będziesz miał szanse na poznanie kogoś.
 8. Mowa ciała. Pokaż jak bardzo Ci się podoba, stojąc z nią pochylaj swoje ciało w jej kierunku. Kiedy rozmowa już dobrze idzie, stań bliżej jej ale też bez przesady. Dodatkowo co jakiś czas możesz dotknąć jej ramienia. To wszystko pozytywnie wpłynie na cały twój wizerunek i podpowie jej że jesteś bardziej pewny siebie.
 9. Mów jasno. Po rozpoczęciu tematu rozmowy, mów wyraźnie i nie zmieniaj go co chwile. Jeśli będziesz wtrącać inne tematy może to zabrzmieć głupio, a ostatecznie zostaniesz postrzeżony jako wystraszony rozmową.
 10. Pytania. Dziewczyny lubią mówić o sobie, dlatego pokaż jej, że Cie interesuje. Zadawaj jej wiele pytań o sobie, to na pewno pomoże podtrzymać rozmowę na dłużej i zostaniesz przez nią lepiej odebrany.
 11. Bezpośredniość. Kiedy podoba Ci się dziewczyna bądź bardziej bezpośredni. Pokaż jej bardziej, że flirtujesz z nią bo Ci się podoba.
 12. Weź jej numer. Czasem podczas rozmowy mężczyźni są tak zdenerwowani, że zapominają po co zaczęli konwersacje. Nie bądź kolejnym z nich tylko poproś o numer i umów się na spotkanie.
 13. Słuchaj. Nie udawaj, że interesujesz się tym co mówi, przytakując i kiwając głową. Tylko słuchaj jej, a wszystkie szczegóły wykorzystaj podczas kolejnego spotkania.
 14. Szanuj ją. Jeśli chcesz poderwać dziewczynę, traktuj ją z szacunkiem. Kobiety nigdy nie lubią być wyśmiewane i lekceważone. Dlatego jak Ci zależy, nie rób tego.
 15. Odwróć wzrok. Kontakt wzrokowy jest bardzo ważny, ale gapienie się bez przerwy jest dziwne. Więc nie patrz ciągle na nią, bo możesz być źle oceniony już na samym starcie.
 16. Obiekt seksualny. Dziewczyny nie lubią być traktowane jak kawałek mięsa. Dlatego nie kieruj rozmowy za bardzo na temat z seksem w roli głównej, bo możesz być szybko spławiony.
 17. Tandetne teksty. Jeśli chcesz uwodzić dziewczyny, nie używaj oklepanych tekstów z filmu czy internetu. Chyba że sprawdzić konsekwencje, jakie można ponieść.
 18. Nie pchaj się. Kiedy widzisz, że kobieta nie jest zainteresowana, nie naciskaj. To nie ma najmniejszego sensu, a jedynie ją wystraszysz.
 19. Przyjmij odrzucenie. Nie denerwuj się i nie złość, kiedy dostaniesz kosza. Przyjmij założenie, że jak nie ta, to inna. W końcu znajdziesz jakąś dziewczynę i ty.

A na koniec pamiętaj, bądź sobą, bądź pewny siebie i nie przejmuj się, jeśli zostaniesz odrzucony. Dlatego cały czas próbuj dalej, aż osiągniesz swój wymarzony cel, jakim jest poderwanie dziewczyny.

 

[ Przeczytaj dodatkowo artykuły, które pomogą Ci jak już poderwiesz dziewczynę Jak pocałować dziewczynę na pierwszej randce i Znaki że dziewczyna cię lubi ]

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *