Blog randkowy

Jak pocałować dziewczynę na pierwszej randce

Jak pocałować dziewczynę na pierwszej randce

Czy zastanawiałeś się, jak pocałować dziewczynę na pierwszej randce? Przedstawiamy Ci kompletny przewodnik, w jaki sposób najlepiej pocałować dziewczynę na pierwszej randce, aby Cię nie odrzuciła.
Tak samo jak w przypadku pierwszej rozmowy i kiedy poprosisz ją o numer telefonu, jest to ważny moment, w którym możesz zostać odrzucony.


Kiedy pocałować dziewczynę na pierwszej randce

Większość mężczyzn będzie rozmawiać przez kilka godzin, a następnie rzuci się, żeby pocałować dziewczynę podczas spotkania, nie wiedząc dokładnie jak ją pocałować. Znajomość najważniejszych momentów przed całowaniem jest tak samo ważna, jak zapamiętanie, jak masz na imię. Dlatego opracowaliśmy poradnik, który pomoże Ci dowiedzieć się, jak pocałować dziewczynę na pierwszej randce.

  1. Zmysłowy dotyk. Dotykaj i głaszcz jej ramiona w znacznie bardziej romantyczny sposób niż zawsze. A podczas rozmowy podkreślaj jej zmysłowe miejsca, takie jak przedramię i dłonie. Jest to idealny sposób, aby poczuła się przy Tobie swobodnie. Jeśli spodobało się jej twoje delikatne pieszczenie, pobaw się jej włosami, powoli przechodząc od ramion do szyi, a następnie przesuwając się powoli w jej włosy.
  2. Przestań mówić, zanim pocałujesz dziewczynę. Wstrzymaj konwersację i powoli powiadamiaj ją o swoich zamiarach, patrząc na jej usta, które pokażą, że chce kontynuować tę rozmowę za pomocą swoich ust. Zachowaj spokój. Nie chcesz chyba jej wystraszyć.
  3. Kontakt wzrokowy. Jeśli chcesz wiedzieć, jak pocałować dziewczynę i mieć pewność, czy jest gotowa, nawiąż kontakt wzrokowy. I sprawdź, czy patrzy na ciebie dłużej niż 5 sekund. Jeśli krócej, to twoje spojrzenie na nią nie zadziałało. Musisz wrócić do początku i nadal ja czule dotykać. A kiedy uda Ci się przekonać ją wzrokiem, zacznij powoli całować.
  4. Drażnij ją. Nie idź jeszcze na całość. Musisz trochę podrażnić się z dziewczyną, całuj jej szyję z jednej strony twarzy. A jak będzie chciała Cię pocałować unikaj pocałunków i przesuń się na drugą stronę jej szyi. A uczucie i napięcie, które wytworzysz, jeszcze bardziej ją podnieci.
  5. Sekret całowania. Najważniejsze żebyś zwolnił, jak chcesz pocałować dziewczynę na pierwszej randce. Powoli przesuń lewą rękę do jej dolnej części pleców i trzymając ją delikatnie ale zdecydowanie. Prawa ręka powinna być na jej szyi, później przechyl lekko głowę w prawo i zamknij oczy tuż przed pocałunkiem.

Pamiętaj!

  • Sprawdź oddech przed pocałunkiem. Chyba nie chcesz być odrzucony z powodu brzydkiego zapachu.
  • Nie zmuszaj jej jak nie chce. Bo możesz skończyć z jej dłonią na twojej twarzy, albo podbitym okiem.
  • Jak już pozwoliła Ci na pocałunek daj jej też przejąć inicjatywę.
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *