Blog randkowy

Jak komplementować dziewczynę ?

Nie wiesz, jak komplementować dziewczynę ? W takim razie musisz przeczytać ten tekst. Ponieważ umiejętność komplementowania dziewczyny jest bardzo ważna, gdy starasz się zrobić na niej trwałe wrażenie. W końcu, pochwała pokazuje, że zauważyłeś, jak jest miła.


Istnieje wiele poradników jak komplementować dziewczynę. I zawsze będą one brzmiały tak samo Bądź miły dla swojej partnerki zawsze, kiedy jesteście razem. Czy nie doceniłbyś tych słów, gdybyś poświęcił dużo czasu na to, aby dobrze się ubrać. A Twoja partnerka pochwaliła Cię za to, jak ładnie wyglądasz? To miłe uczucie, prawda? Twoja randka zauważyła fakt, że posprzątałaś.
W rzeczywistości, kobiety kochają komplementy dużo bardziej niż mężczyźni.

Jak komplementować dziewczynę

Jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś wiedzieć o komplementowaniu dziewczyny, jest bycie szczerym.
Nie mów po prostu czegoś miłego, bo przeczytałeś to w książce lub twój przyjaciel napisał ci kilka pochlebnych słów.
Bądź szczery, gdy komplementujesz dziewczynę. A jeśli ona widzi szczerość w twoich oczach, będzie jej bardziej schlebiać i doceni twój komplement.
Jeśli tylko odgrywasz przećwiczone komplementy, będzie czuła się nieswojo i zirytowana, gdy zda sobie sprawę, że starasz się ją pochwalić. Aby tylko dostać się do jej spodni.
Aby pochwalić dziewczynę, musisz zrozumieć różne sposoby, w jaki możesz to zrobić, jednocześnie jej schlebiając.

Chwalić dziewczynę za to, jak pięknie wygląda.

Jest to sprawdzona i doskonała metoda przez cały rok. Oczywiście wiesz, że twoja dziewczyna wygląda pięknie. Więc kiedy w końcu spotykasz się z nią na randce, pochwal ją za to, jak pięknie / słodko /świetnie wygląda. Jak możesz nie doceniać tak wspaniałej kobiety, skoro tak bardzo starała się wyglądać ślicznie tylko dla ciebie?

Spoglądaj na nią często

Często się na nią wpatrujesz, gdy jesteś z nią na randce. To jeden z najlepszych komplementów, jakie facet może dać dziewczynie. To przychodzi naturalnie, gdy jesteś zauroczony przez piękną dziewczynę, która jest z tobą na randce. Ale pamiętaj to jeden z tych cichych komplementów.
Jeśli nie możesz się powstrzymać od wpatrywania w dziewczynę i zatracania się w jej oczach lub jej urodzie. To po prostu pokazuje, jak bardzo jesteś szczęśliwy, że z nią jesteś. Możesz jej też powiedzieć, jak bardzo się cieszysz, że się z nią spotykasz. To kolejny wielki komplement dla dziewczyny.

Komplementuj ją słowami

Jednym z najlepszych sposobów na to, by wiedzieć, jak komplementować dziewczynę, jest zrobienie tego słowami. Nie tymi mówionymi, tylko pisanymi.
Historie miłosne i wiersze zostały napisane przez mężczyzn, aby wyznać swoją miłość do swojej ukochanej. Byłoby naprawdę pochlebne, gdybyś mógł napisać wiersz. Ale twoja dziewczyna na pewno zadowoliłaby się czymś, do czego jesteś zdolny, na przykład wysłanie słodkiego smsa po randce.

Skomplementuj ją za jej umiejętności.

Czy to zachwycająca piosenkarka karaoke, czy zna się na winach. Pochwal ją za to.
Większość mężczyzn zakłada, że dziewczyny nie lubią być pochwalane za nic innego jak za swój wygląd. Ale to po prostu nie jest prawda. W rzeczywistości, kobiety są tak przyzwyczajone do bycia pochwalanym tylko za ich dobry wygląd, że nie zmiękcza to ich serca tak bardzo jak komplementy charakteru.
Więc następnej nocy, gdy wychodzisz ze swoją kobietą i ona pokazuje jedną z jej wielkich umiejętności, cokolwiek to jest, pochwal ją.

Komplementuj jej kobiecość.

Komplementuj jej kobiecą stronę jak dobroć. Jej troskliwą naturę, sposób, w jaki się uśmiecha i sprawia, że czas stoi w miejscu, słodkie rzeczy, które robi z włosami.
Wiedza o tym, jak pochwalić dziewczynę za jej kobiecość, to taki piękny sposób na uznanie jej piękna i jej słodkich cech. Nie mówiąc już o jej cechach fizycznych.

Komplementuj dziewczynę swoją rycerskością

Mężczyźni zawsze byli uznawani za opiekunów. Kiedy jesteś na randce, spraw, aby Twoja randka czuła się wyjątkowo i dobrze zadbana. Odciągnij jej siedzenie z powrotem dla niej, pomóż jej, gdy potrzebuje pomocy i zwrócić uwagę na jej każdy kaprys i fantazji. Bycie rycerskim i zapewnienie, że dziewczyna z tobą dobrze się bawi jest jednym z najlepszych sposobów, aby cicho skomentować dziewczynę, z którą jesteś.
I możesz spać spokojnie na tym, jeśli jesteś rycerski i ciepły w czasie randki, ona będzie czuła się ciepło i dobrze podczas całej randki.

Rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim pochwalisz dziewczynę.

  • Jeśli jesteś kiedykolwiek zdezorientowany co do komplementów dla dziewczyny, jednymi z najlepszych aspektów komplementów dla dziewczyny są jej oczy, włosy, usta, jej zapach i głos. Jest to bezpieczne, a jednak bardzo osobiste. Dziewczynom trudno jest zapomnieć o komplemencie, który wiąże się z tymi aspektami.
  • Nigdy nie komplementuj jej kobiecej części. Możesz być skłonny powiedzieć “wyglądasz tak seksownie” lub “uwielbiam sposób, w jaki prezentujesz tę koszulę”, ale jest ona po prostu zbyt fizyczna. Zwłaszcza na pierwszej lub dwóch randkach. Zawsze możesz użyć tych seksownych elementów, gdy tylko się zbliżysz, a ona ci lepiej zaufa.
  • Najlepsze komplementy to te spontaniczne. Aby zrozumieć, jak szczerze komplementować dziewczynę, zawsze musisz pamiętać o tym wskaźniku. W chwili, gdy ją obserwujesz, co o niej myślisz? Dopóki nie jest to zbyt seksualne, na pewno będzie to prawdziwy i szczery komplement.

[ Pomocny dla Ciebie może być też artykuł Romantyczne teksty dla dziewczyny i Jak zdobyć dziewczynę i sprawić, by się w tobie zakochała ]

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *