Blog randkowy

Jak być bardziej zabawnym na randce

Czasami randki mogą być tak poważne, że kończy się to nieprzyjemnym uczuciem lub nudą. Rozjaśnij nastrój, odkrywając jak być bardziej zabawnym na randce.
Randki są skomplikowane, ponieważ nigdy nie wiesz, jak to będzie wyglądać. W niektórych przypadkach może to być zabawne i niesamowite. Innym razem, to po prostu kończy się nudne i nieinspirujące. Każdy z nas wie, który z nich wolałby, prawda? Ale jak możesz to osiągnąć, nie wiedząc, co cię czeka? Jak możesz być podekscytowany i przyjemny, nie sprawiając, że Twoja randka myśli, że starasz się zbytnio, aby czuła się swobodnie?

Dlaczego bycie zabawnym pomaga.

Jeśli chcesz rozproszyć napiętą okoliczność, najlepszym sposobem na to jest zachowanie lekkości i beztroski. Zamiast udawać swój entuzjazm, dlaczego nie opracować go od podstaw? Kiedy twoja randka nie wydaje się dobrze się bawić, sprawić, że będzie to wskazówka zacząć być żywy wokół niej.

Istnieje wiele powodów, dla których osoby nie bawią się na randce. To może być z powodu złego obszaru, kłótliwy lub stagnacji tłum, lub może to być nawet twoja wina. Potrzeba 2 do tanga, a jeśli żadne z was nie podejdzie, jak myślicie, jak skończy się ta noc?

Tam właśnie zaczyna się zabawa. Twoja randka może być zbyt nieśmiały, aby zrobić coś z okoliczności, więc to twoje zadanie, aby zmienić atmosferę w coś bardziej przyjemnego i ekscytującego. Rozumiem, że to może być trudne, zwłaszcza jeśli nie jesteś przyzwyczajony do niego, jednak pomyśl, jak bardzo może ci pomóc.

Nawet jeśli randka się sprawdza, nie zaszkodzi być bardziej zabawny Najbardziej oczywistą wskazówką, że robisz doskonałe wrażenie jest, gdy randka nie może przestać się uśmiechać i śmiać się z tobą.

Bycie zabawnym na randce nie oznacza, że nie potrafisz być poważny. To tylko wskazuje, że jesteś bardziej zadowolony z małych rzeczy, które sprawiają, że ludzie są zadowoleni. Jeśli nie rozumiesz, jak generować lekkie środowisko, oto kilka wskazówek, które mogą pomóc Ci iść do przodu.

Sposoby, aby być bardziej zabawnym na randce.

Zabawa może być subiektywna, zwłaszcza jeśli randka jest zbyt napięta, aby ją obserwować. Każdy ma śmieszną kość, jednak Twoim zadaniem jest przynieść go, aby utrzymać swoją randkę nudę na zator.

1 Żartuj sobie.

Spróbuj użyć zabawnej linijki, którą słyszałeś lub opowiedz swojej randce zabawną historię. W każdym razie, twoje szanse na uzyskanie śmiechu z niej jest dość wysoki – myśląc o braku radości w scenariuszu.

2 Zabierz swoją randkę w jakieś zabawne miejsce.

Istnieje wiele miejsc, które zapewniają przyjemne i niesamowite zajęcia dla par. Możesz zapisać się na zajęcia z gotowania lub zagrać w paintball. Zrób coś, co wymaga interakcji. Podwyższenie poziomu endorfiny z żywej aktywności jest również zaletą.

3 Zawsze uśmiechaj się.

Czy wiesz, że uśmiechanie się bez powodu może w rzeczywistości poprawić twój nastrój? To samo odnosi się do uśmiechu, aby poprawić samopoczucie ludzi wokół ciebie. Nie przerażaj jej, uśmiechając się bez powodu. Poinformuj ją, że jesteście po prostu podekscytowani, że jesteście razem na randce.

4 Znajdźcie jej coś dokuczliwego.

Niektórzy ludzie nie są naprawdę przyzwyczajeni do bycia podjudzanym, ale to może po prostu zaskoczyć swoją randkę i rozśmieszyć ją. Drażnić ją o czymś, co absolutnie nie będzie jej złościć. Na przykład, możesz dokuczać jej o tym, jak wyglądała w momencie, gdy cię zobaczyła. Upewnij się, że ona wie, że po prostu żartujesz. Lepiej nie wciskaj guzika, za co możesz później przepraszać. Jeśli jej się to nie spodoba, cofnij się. Natychmiast.

5 Zrób jej rumieniec.

Zadaniem tego ćwiczenia jest skłonienie randki do pokazania trochę jej wrażliwej strony. Poza próbami rozbawienia randki swoimi figlarnymi wybrykami, możesz sprawić, by się rumieniła, dopasowując ją lub doceniając coś dobrego, co już zrobiła.

6 Flirt.

To tak proste jak powiedzenie imienia swojej randki w seksowny sposób. Spraw, by twoja randka poczuła się pożądana i podziwiana. Po prostu skup się na niej i na każdym jej słowie. Możesz również czasami insynuować mały quip o możliwym wyniku swojej randki.

7 Bądź spontaniczny.

Zaplanowanie czegokolwiek do ostatniego szczegółu gwarantuje większe szanse na sukces. Zabawa w noc ze słuchu może zapewnić ci najlepszą randkę w życiu lub najgorszą. W każdym razie, robienie przyjemnych rzeczy pod wpływem impulsu sprawia, że Ty i Twoja randka zaczynacie noc z przyjemnością.

8 Zachowaj światło konwersacji.

Kieruj rozmową z dala od tematów takich jak polityka, praca i relacje. Rozmawiaj o podróżach, niesamowitych hobby, zabawnych historiach i tak dalej. Nie manipulujesz dyskusją samą w sobie. Skupiasz się tylko na lepszych elementach swojego życia.

9 Dotknij jej, gdy nastrój się cieszy i jest dobry.

Ta wskazówka może być skomplikowana, ponieważ niektórzy ludzie zdecydowanie sprzeciwiają się wtargnięciu w ich indywidualny obszar. Możesz zacząć od wsparcia ich pleców, gdy wchodzisz na miejsce zdarzenia. Jeśli nie szczeka lub nie spoliczkuje cię w twarz, możesz iść. Poproś, abyś trzymał ją za rękę podczas mówienia. Jeśli zareaguje pozytywnie na twoje dotknięcia, możesz spróbować zrobić nacięcie, stukając ją w brodę, gdy się uśmiecha. Pod koniec dobrej nocy, kiedy flirtujesz i lekko dotykasz, możesz delikatnie szczotkować jej szczękę palcami, kiedy mówisz dobrą noc.

10 Pociągnij uroczy i bezpieczny żart.

Akcent na nieszkodliwą część. Nie próbuj sztuczki, która może poderwać człowieka. Nigdy nie zrozumiesz, czy dostaniesz ten żart, czy nie. Spróbuj czegoś bezpiecznego. Zrobić żart o zmianie lokalizacji daty do miejsca dziwnego jak dom towarowy lub salon paznokci. Daj jej skarpetkę w prezencie, a potem pokaż kwiaty, które ukrywałeś. Internet to bonanza uroczych żartów jak te.

[ Sprawdź nasz poradnik Dziewczyna chce się z Tobą umówić – 12 znaków ]

Kiedy nie być zabawnym na randce.

Zanim zaczniesz być zabawnym na randce, musisz ciągle być świadomy, jak reaguje twój partner. Jeśli wydaje się być wycofana i obojętna, wyciągnij ją, rozmawiając i pytając o obawy o jej życie. Jeśli to nie zadziała, może być powód, dla którego twoja żartobliwość nie zlikwiduje jej.

1 Ona jest chora.

Niektórzy ludzie nie chcą przyznać, że czują się trochę pod wpływem pogody z powodu grzeczności lub prawdziwej chęci zadowolenia otaczających ich osób. Zapytaj swoją randkę, jak ona się czuje, a jeśli przyzna, że nie czuje się zbyt dobrze, powiedz jej, że możesz wstrzymać się z randką, kiedy poczuje się znacznie lepiej.

2 Miała najgorszy dzień w pracy.

Najbardziej zniechęcającą częścią bycia profesjonalistą jest to, że napięcie w twoim środowisku pracy może ocenić, jak komunikujesz się z ludźmi poza pracą. Twoja randka może nie chcieć o tym mówić, więc spróbuj zapytać o rzeczy, które w ogóle nie kojarzą się z pracą.

3 Ma w swoim życiu osobisty konflikt rodzinny.

Są pewne rzeczy, które pojawiają się w naszym życiu, których po prostu nie możemy kontrolować. Jeśli twoja randka przechodzi przez coś naprawdę trudnego, może nie być otwarta na kilka śmiechów. Kiedy wydaje się, że nie chce rozmawiać o swoim życiu, spróbuj skierować dyskusję na dzień dzisiejszy. Omówić jedzenie, lokal gastronomiczny lub co się wydarzyło podczas jazdy, aby wybrać ją do góry.

4 Ona po prostu nie jest dla ciebie.

Przepraszam, ale to się zdarza. Zrozumiesz, że to prawda, kiedy wszystkie twoje wysiłki, aby rozpocząć miłą rozmowę, wydają się nie udać. Może to być spowodowane twoim wyglądem fizycznym, twoim zachowaniem lub po prostu rutynowym uczuciem wątpliwości. W każdym razie, sugeruję, abyś po prostu dokończył kolację, unikał deseru i ładnie zaproponował, że zabierzesz swoją randkę do domu. Jeśli jesteś w tym odpowiedni, możesz skończyć jako kumple.

[ Przeczytaj jeszcze 15 oznak że, dziewczyna bawi się tobą ]

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *