Blog randkowy

Idealny profil randkowy

Wiemy jak bardzo ekscytujesz się, gdy założysz konto randkowe na jednym z serwisów i chcesz od razu wysyłać wiadomości do każdego. Ale zanim to zrobisz zatrzymaj się na chwile, bo brakuje Ci najważniejszej rzeczy, jaką jest idealny profil randkowy.
Większość nowych osób jest tak pobudzona szukaniem partnera zaraz po zalogowaniu, że zostawia swój profil pusty albo pisze coś w skrócie na szybko. Co jest nie dopuszczalne, jeśli myślisz na serio o szukaniu drugiej połówki w internecie. Twój profil musi być odzwierciedleniem Ciebie o ile nie chcesz się rozczarować podczas flirtowania.

Wielkość ma znaczenie

Opisz się szczegółowo, ale krótko i na temat. Nikt nie chce czytać Twojej biografii, musisz tylko zaciekawić swoją osoba innych w trzech zdaniach. Pobudź zainteresowanie drugiego użytkownika swoim profilem tak, aby chciał więcej. Im bardziej oczarujesz tym więcej członków witryny do Ciebie napisze. Traktuj opis jako zapowiedź do wielkiego wydarzenia, które zostaw na później. Pamiętaj:

Nie mów, tylko pokaż. Zamiast pisać, że jesteś “wesoły”, zrób swój opis w żartobliwy sposób, albo napisz coś zabawnego co rozśmieszy druga osobę. Nie pisz “jestem gotowy na przygody”, tylko opisz jaką miałeś przygodę w ostatnim czasie. Wszyscy mogą wymienić jacy są, ale nie każdy potrafi zaciekawić czy rozśmieszyć.
Nigdy nie przedstawiaj się przymiotnikowo. Zamiast pisać “jestem mądry”, napisz że lubisz czytać i ją książę ostatnio przeczytałeś.
Nie wspominaj o złych doświadczeniach w swoich związkach i co Ci sprawiło przykrość. Bądź radosny i pozytywnie nastawiony do każdej poznanej osoby, a nie wezmą Cię za rozczarowaną życiem osobę bez chęci do randkowania.

Dodaj zdjęcie

Każdy chce wiedzieć z kim pisze. Jeśli nie dodasz chociaż jednego własnego zdjęcia do profilu, prawdopodobnie przyszli partnerzy nie sprawdzą kim jesteś i przejdą dalej. Według statystyk osoby użytkownicy ze zdjęciem otrzymują trzy razy więcej wiadomości. Niektórzy członkowie nawet zaznaczają w wyszukiwarce, że szukają tylko osób ze zdjęciem. Nie musisz od razu robić sesji zdjęciowej, wystarczy jedno wyraźne zdjęcie z uśmiechem. Dzięki temu zabiegowi szybko pomnożysz zainteresowanie w portalu randkowym.

Bądź zawsze uczciwy

Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Jeśli na poważnie zależy Ci na znalezieniu partnera w sieci, bądź szczery. To jedna z najważniejszych zasad podczas szukania drugiej połówki online, bez tego nie masz szans na szczęście z osobą poznaną w internecie. Prędzej czy później kłamstwa wyjdą na wierzch i rozczarujesz ta drugą osobę swoim zachowaniem. Prawdopodobnie już więcej Ci nie zaufa, nawet jak będziesz szczery. Dlatego lepiej od razu darować sobie kolorowanie profilu, czy udawanie kogoś innego. Bądź sobą tak samo podczas randkowania jak i w codziennym życiu, a na pewno kogoś poznasz.

Kogo i czego szukasz

Często nowi pomijają tą sekcje albo piszą i zaznaczają że nie wiedzą. Zawsze jest jakiś powód dla którego zakładasz konto w serwisie randkowym, wiec się nie wstydź tylko wypełnij te pola. Opisz kogo szukasz i w jakim celu jesteś nowym członkiem witryny. Ten zabieg bardzo pomoże w wybraniu odpowiednich osób dla Ciebie, szukających tego samego. Dzięki temu unikniesz późniejszego zamieszania podczas flirtowania czy umawiania się na spotkanie.

Wybierz pseudonim

Podczas szybkiej rejestracji wybierz unikalny pseudonim. Dzięki temu osoby z którymi będziesz pisać szybko zaczną Cię kojarzyć. Kiedy szukasz osób na niezobowiązujące spotkania możesz im ułatwić znalezienie Ciebie, przez dodanie słów związanym z seksem jak “69”,”hot”, “wet” itp. Jedynie pamiętaj, żeby unikać podawania w nazwie swojego nazwiska czy imienia. To pomoże zachować twoją prywatność i bezpieczeństwo logowania się na portal randkowy.


Dlatego pamiętaj, idealny profil randkowy pomoże Ci wspiąć się na szczyt, wśród popularnych osób w portalu randkowym. A dzięki temu szybciej znajdziesz osobę, która Ci odpowiada.

[ Przeczytaj dodatkowo Jak poderwać dziewczynę, jeśli już nie chcesz być samotny ]

 

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *