Flirt opinie i recenzje

Flirt

Opis portalu Flirt

Flirt to jeden z najlepszych portali randkowych na którym spotkamy osoby w wieku 21+ , bez górnej granicy. Używają go głównie użytkownicy do umawiania się na niezobowiązujące seks spotkania, ale również do flirtowania w sieci i poza nią. Poza tym można spotkać osoby szukające poważnych związków a nie tylko przelotnych znajomości na jedną noc. Dlatego ta strona jest dla wszystkich bez wyjątku bo każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli szukasz poważnego partnera albo jednorazowej łóżkowej przygody, zarejestruj się na flirt. Po założeniu konta dodaj zdjęcie, wypełnij dokładnie swój profil i zacznij szukać za pomocą wyszukiwarki odpowiedniego użytkownika do siebie.

Jak się zarejestrować w serwisie ?

Jak zacząć flirtować na stronie? To jest podstawa. Załóż konto w ciągu minuty i ciesz się wszystkimi funkcjami społeczności randkowej. Przed rejestracja na portalu randkowym, musisz użyć niektórych szczegółów. Najważniejsza z nich to Twoja płeć. Musisz także podać płeć potencjalnych partnerów, którzy cię interesują. Możesz wybierać między mężczyzną lub dziewczyną. W zależności od tego, co wybierzesz, zostaną ci przedstawione różne sugestie dotyczące koordynacji profilu. Następnie wprowadź adres e-mail, na podstawie którego twoje konto zostanie zweryfikowane. Po wejściu na stronę profilu wypełnij skrupulatnie resztę informacji o sobie. Nie lekceważ tego, ponieważ pomoże to w znalezieniu najlepszych partnerów. Inne osoby randkowe przeglądające twoje konto prawdopodobnie szybko napiszą, jeśli powiesz im coś więcej o sobie. Najważniejsze to napisz skąd jesteś, jeśli szukasz kogoś obok Ciebie. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie umawiać się z ludźmi na twoim miejscu. Następnie powiedz coś o swoim wyglądzie. Pamiętaj, że jest to najbardziej niezbędny element, szczególnie na początku związku. Więc składają się z wyraźnego obrazu profilu, który najlepiej cię przedstawi przed zainteresowana osobą.

Jak flirtować ?

Po pierwsze zarejestruj konto na portalu randkowym. Zakładanie konta jest banalnie proste i zajmuje dosłownie chwilę. Wystarczy podać ile masz lat, jakiej jesteś płci i płeć partnera jakiego szukasz. A dodatkowo maila, służy on głównie do potwierdzenia założonego profilu w serwisie, i otrzymywania powiadomień z witryny. Jak już założysz konto wypełnij dokładnie swój profil, to bardzo ułatwi innym użytkownikom w odnalezieniu Ciebie jeśli do nich pasujesz. Kiedy szukasz osób mieszkających blisko Ciebie to dodaj swoją miejscowość, to tak że jest ułatwienie dla osób z twojej okolicy. Kolejnym atutem może być dodanie ładnego wyraźnego zdjęcia na którym jesteś. Twoja fotka może być pretekstem do zaczepki na portalu, jeśli ktoś chce Cie bliżej poznać. A na koniec w opisie napisz dokładnie kogo i w jakim celu szukasz, żeby osoby podglądające Twój profil wiedzieli czy mają po co zaczynać flirt.

Czy premium to konieczność ?

Już wspominaliśmy na stronie głównej. Wszystkie najpopularniejsze serwisy są płatne, jeśli chcemy mieć do nich całkowity dostęp bez ograniczeń. Na portalu flirt.com musisz wykupić abonament, bez niego masz bardzo ograniczony dostęp do swobodnego użytkowania. Darmowe konto daje jedynie podgląd możliwości jakie dostajesz po zakupie członkostwa premium. Konto VIP odblokowuje Ci nieograniczone wiadomości z użytkownikami, masz możliwość podejrzenia wszystkich zdjęć użytkowników, oceniania ich profili lub też odrzucenia jeśli nie spełniają Twoich kryteriów, a tak że widzisz kto odwiedza Twój profil. Więc tak abonament premium to konieczność o ile chcesz zacząć randkować bezpiecznie i dyskretnie online.

Cennik

Pakiet #1

PREMIUM
zł6
4
20
3 dni
 • pomocy premium
 • informacje 'kogo szukam'
 • czatowanie bez ograniczeń
 • zaawansowane wyszukiwania
 • udostępniaj zdjęcia i filmy wideo na czacie
PRÓBNY

Pakiet #2

PREMIUM
zł44.99
31
49
1 miesiąc
 • pomocy premium
 • informacje 'kogo szukam'
 • czatowanie bez ograniczeń
 • zaawansowane wyszukiwania
 • udostępniaj zdjęcia i filmy wideo na czacie

Pakiet #3

PREMIUM
zł86.97
60
87
3 miesiące
 • pomocy premium
 • informacje 'kogo szukam'
 • czatowanie bez ograniczeń
 • zaawansowane wyszukiwania
 • udostępniaj zdjęcia i filmy wideo na czacie

Pakiet #4

PREMIUM
zł123.3
86
34
6 miesięcy
 • pomocy premium
 • informacje 'kogo szukam'
 • czatowanie bez ograniczeń
 • zaawansowane wyszukiwania
 • udostępniaj zdjęcia i filmy wideo na czacie
POPULARNY

Portal randkowy Flirt - jak usunąć konto ?

Jeśli zmęczyło Cię korzystanie z serwisu randkowego Flirt, znalazłeś swoją drugą połowę lub po prostu nie chcesz już należeć do tej społeczności, możesz szybko i bez konsekwencji usunąć konto. Wszystko, co musisz zrobić, to najprawdopodobniej karta „Ustawienia”, a następnie wybierz opcję „Usuń konto” u dołu strony internetowej. Musisz tylko zweryfikować swoje hasło. Konto zostanie usunięte z cała zawartością. Oznacza to również, że nie będziesz już mieć możliwości odzyskiwania zdjęć, połączeń ani żadnych innych informacji.

Flirt nasza opinia

Portal ma swoje wady i zalety jak każdy jeden w sieci, lecz jest warty uwagi. Możemy tam znaleźć partnera na seks spotkanie, ale tak że chętnego lub chętną na stały związek. Serwis dopasowuje do nas użytkowników pod nasze kryteria, lecz to my sami wybieramy kogo i czego oczekujemy. Flirt to jeden z najpopularniejszych serwisów w Polsce, więc ma coś w sobie że ciągnie do siebie nowych użytkowników. Pewnie głównym powodem to jego uniwersalność i intuicyjny panel witryny co znacznie ułatwia użytkowanie. Naszym zdaniem jedyna wada to jak w każdym serwisie opłata premium za pełen dostęp.

Opinie zadowolonych użytkowników