Blog randkowy

Przez krótki okres czasu jestem samotną dziewczyną, mam oddanego kumpla i dobrze się bawię z mężczyznami, a nawet z kobietami, których spotykam. Zawsze jestem gotowa do próbowania nowych rzeczy i bardzo rzadko mówię nie, mam tak wiele do spróbowania i za każdym razem, gdy pokazuję coś nowego, od razu wiem, co spróbować i to jest dokładnie to, co się stało z tą całą sprawą z dziurą chwały.

Mam 24 lat, jestem stażystką, prawniczką. Nikt w pracy nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo jestem skandaliczna, w pracy lubię myśleć, że po prostu schodzę na drugi plan i wykonuję swoją pracę, jestem surowa, profesjonalna i nie wygłupiam się, ale kiedy wracam do domu wszystko się zmienia. Uwielbiam cyber seks z nieznajomymi, uwielbiam chodzić na seks imprezy, uwielbiam mieć trójkąciki, pieprzyć mężczyzn, których spotykam na portalach randkowych to coś, co robię na co dzień (jak znalazłam mojego seks kumpla) i lista idzie dalej. Nie jestem obca seksowi, ale używanie dziury chwały nigdy nie było na moim koncie.

Dołączyłam do klubu swingowego kilka miesięcy temu, było to dla mnie coś nowego, a oni promowali ten klub samotnym kobietom, które chciały spróbować czegoś nowego i nigdy nie zrobiły czegoś takiego jak swing, zanim nie ugryzłam kuli i zdecydowałam się na to. Nie chodzę w każdy weekend, ale kiedy mam wolny wieczór lub jeśli mają jakąś imprezę, to lubię się z nimi spotkać. W żadnym wypadku nie jestem gwiazdą pokazu, czasami schodzę na drugi plan i po prostu oglądam, ale od czasu do czasu dołączam do par i to jest zdecydowanie jedna z moich ulubionych atrakcji. Widząc radość, jaką czerpie para z tego, że dołączam do nich i sprawiam im przyjemność, tak bardzo mnie to podnieca.

Mój klub swingerski jest dość prosty, są różne pokoje do gry i jest w dobrej części miasta, ale był pokój, o którym nie wiedziałam, że istnieje, dopóki nie powiedziało mi o tym dwóch mężczyzn, z którymi flirtowałam. Ten pokój był tak naprawdę pokojem do gry w chwałę. Weszłam do pokoju i odwróciłam znak na “zajęty” i stwierdziłam, że jest to mały pokój, naprawdę mały w rzeczywistości z drzwiami, które prowadzą z powrotem na imprezę, a po jednej stronie pokoju jest dziura, wystarczająco duża na kutasa.

Ci dwaj mężczyźni zapytali mnie, czy kiedykolwiek próbowałem tego wcześniej i powiedziałem im, że nie, ale oczywiście, byłam na to gotowy. Nie wiedziałam, czy to będzie coś, co mi się podoba, jestem praktyczną dziewczyną i uwielbiam pokazywać swoje ciało ludziom, których pieprzę. Będąc mną i tak zdecydowałam, że po prostu to zrobię, weszłam do małego pokoju i czekałam na kolanach, chichotałam trochę, bo czułam się trochę głupio, czekając tylko na to, żeby coś się stało.

Minęło kilka chwil i ktoś wepchnął swojego kutasa przez małą dziurkę, zacząłem go dotykać rękami, zanim użyłem ust, żeby go zadowolić. Nie mogę zacząć opowiadać o dreszczu emocji, jaki wzbudził w mnie ten anonimowy kutas, pogrążyłam go głęboko w gardle, pokryłam pluskiem i drażniłam głowę, aż drżał. Dreszczyk bycia tak anonimowym i nie wiedząc, kto jest po drugiej stronie muru, bycie wykorzystanym przez tego obcego, doprowadzało mnie do szału. Gdy tylko jego kutas zaczął drżeć, wiedziałem, że już po wszystkim, a on zaczął spływać, wziąłem to wszystko do gardła i nawet oczyściłem jego kutasa z języczkiem. Następnie odciągnął swojego kutasa i odszedł, a ja nigdy nie dowiem się, kto to był. Bycie zużytym było niesamowite, a ja siedziałem i czekałem, aż następny obcy wślizgnie się przez dziurę i w moje mokre, napalone, czekające usta.
Użycie dziury chwały wywołało we mnie fale, których nawet nie wiedziałem, że mam. Uczucie bycia wykorzystywanym dla czyjejś przyjemności sprawiło, że byłam tak mokra i napalona, jak nigdy wcześniej (co jest szalone, ponieważ zawsze jestem napalona). Obcy dostają ode mnie najlepsze obciąganie i być może pieprzenie ich życia, a oni nawet nie wiedząc, że to taki dreszcz emocji i kocham uczucie bycia wykorzystywanym tylko dla przyjemności tych mężczyzn, przepychają swoje kutasy przez tę dziurę nie wiedząc, kto tam jest, a ja kocham być tą, która ma służyć.

Po moim pierwszym doświadczeniu w pokoju z otworami na chwałę, byłam zdesperowana na więcej. Uwielbiam to, że nie muszę z nikim rozmawiać, nie ma drobnej rozmowy, tylko ja w małym pokoju z pysznym kutasem czekającym na mnie. Wróciłam do mojego klubu swingersowego kilka nocy po pierwszej interakcji z dziurą w chwały, to była pracowita noc i nawet nie chciałam z nikim rozmawiać, po prostu chciałam wejść prosto do pokoju. Kiedy tam dotarłem, był zajęty, więc musiałem czekać, aż wyjdą, na szczęście dla mnie, to było tylko kilka minut, drzwi się otworzyły i wyszedł duży mężczyzna.

Uśmiechnęliśmy się do siebie i weszłam, zamykając za sobą drzwi i ustawiając się przed dziurą, czekając, aż ktoś pozwoli mi się im przypodobać i użyć moich ust do końca. Kilka chwil później przyszedł kutas, był dość mały, ale chciałem dać temu człowiekowi najlepszy strzał w dziesiątkę jego życia, wziąłem jego kutasa do gardła, drażniąc go językiem, gdy się ześlizgiwał i pokryłam go swoją śliną. Niestety, doszedł w ciągu kilku sekund, ale i tak wziąłem cały jego spermę do gardła jak zawodowiec, wycierając usta, gdy on wyciągał.

Usiadłam i czekałam na mojego następnego kutasa i oto minęło tylko kilka sekund, zanim przyszedł kolejny. Ten kutas był większy w obwodzie i w długości. Drażniłem końcówkę ustami, zanim pochyliłam się na kolanach i ustawiłem jego kutasa między moimi cyckami, lizałem końcówkę jego kutasa, gdy przesuwałam jego kutasa między moimi miękkimi cyckami. Następnie wzięłam jego kutasa do mojego gardła i przesuwałam rękę w górę i w dół jego trzonu, mogłam spróbować jego kutasa i bardzo chciałam, żeby to trwało dłużej, więc przestałam ssać i pochyliłam się nad dziurą i dokuczałam jego kutasowi do mojej ciepłej, bardzo mokrej cipki, on od razu wiedział, co to jest i wepchnął się głęboko we mnie, jęczałam i pozwoliłam mu napełnić moją cipkę swoim długim, twardym kutasem. Zaczął we mnie wpychać, ale zanim oboje się zorientowaliśmy, zaczął tryskać spermą, więc wróciłam na kolana i wzięłam go do buzi, wycierając ostatnie kawałki spermy i całując jego kutasa na pożegnanie.

Po chwili, gdy go nie było, minutę czy dwie, ręka mu się przebiła, zaczął chwytać moją bieliznę i puszczać cycki, ciągnąć za sutki i ściskać piersi, wstałam, żeby poczuł moją cipkę i poczuł, że jest niebiańsko używana. Jego ręka zniknęła, a kolejny kutas przebił się do mnie i zrobiłam dokładnie to samo, z wyjątkiem tego, że tym razem zaczęłam z cipką, drażniąc go moimi ciasnymi, mokrymi wargami, zanim wróciłam do kolan i spychając go w dół gardła.

Zawsze lubię się przebierać, żeby pójść do mojego klubu swingersów, noszenie jakiejś ładnej bielizny jest dla mnie tylko częścią tego, ale pomimo noszenia jednego z moich ulubionych zestawów (ten, jeśli chcesz trochę popatrzeć), został zrujnowany przez czas, kiedy wyszłam z tego małego pokoju chwały.

Kutasy wciąż przychodziły tej nocy, a mój zestaw bielizny był pokryty spermą, potem i był nawet trochę wyrwany z rąk mężczyzny, ponieważ niektórzy mężczyźni wbijali mi ręce przez dziurę i łapali mnie. Uwielbiałam ten zestaw, ale uwielbiałam mieć tak wielu mężczyzn, którzy chcieliby się bardziej podobać. Była nawet jedna kobieta, która dotknęła mnie, a następnie umieścić jej cipki do otworu, nie mogłem dotrzeć do niej z moim językiem, ale używałem moje palce wewnątrz niej.

Nie mam pojęcia kogo to kutas tej nocy.To wszystko jest częścią tajemnicy dziury chwały, mogłam ssać mojego kuzyna i nie miałam pojęcia, to taki dreszczyk emocji i uwielbiam wychodzić z pokoju i patrzeć na ludzi zastanawiających się, czy to oni też dali najlepszy orgazm, czy ich partner nawet wiedział, że tam właśnie są.

Dziury chwały nie są dla wszystkich, ale kiedy wkładasz swojego kutasa do tego pokoju, to do mnie należy przypodobać się mu i doprowadzić go do orgazmu, nie ma znaczenia kim jesteś i jak wyglądasz dla mnie.
Odkąd zostałam wprowadzona do dziury chwały, chodzę tam cały czas, czasami muszę chwilę poczekać, zanim ktoś do mnie dołączy, a czasami jest to non-stop, ale kocham to i tak się cieszę, że zaryzykowałam i poszłam tej nocy.

Dało mi to taki dreszczyk emocji i jeszcze nie znalazłam kutasa, którego nie chcę zadowolić, uwielbiam być zużyta, a czasem nawet nie wchodzę do klubu, w którym lubię po prostu zostać całą noc w pokoju w Glory hole, a potem iść do domu.kobieta w ładnym stroju
Odkąd zostałam wprowadzona do dziury chwały, chodzę tam cały czas, czasami muszę chwilę poczekać, zanim ktoś do mnie dołączy, a czasami jest to non-stop, ale kocham to i tak się cieszę, że zaryzykowałam i poszłam tej nocy.

Dało mi to taki dreszczyk emocji i jeszcze nie znalazłam kutasa, którego nie chcę zadowolić, uwielbiam być zużyta, a czasem nawet nie wchodzę do klubu, w którym lubię po prostu zostać całą noc w pokoju w dziury chwały, a potem iść do domu. Jest to świetna strona, która pozwala znaleźć takie miejsca jak moje.

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *