Blog randkowy

Dziewczyna chce się z Tobą umówić – 12 znaków.

Zastanawiasz się, czy jest zainteresowana? Jeśli dziewczyna cię lubi, musisz być naprawdę grubiański, żeby przegapić te 12 oznak, że dziewczyna chce się z Tobą umówić !
Niezależnie od wieku feminizmu i kobiety są bardziej asertywne w świecie randek niż niektórzy faceci, jest jeszcze ten dreszczyk emocji, który przychodzi, gdy mężczyzna zaprasza kobietę, która lubi go na randkę. Problem z tym jednak jest to, że niektórzy mężczyźni mogą być boleśnie niezadowoleni z podpowiedzi, które kobiety dają.

Najprawdopodobniej jesteś albo jednym z tych nieświadomych mężczyzn lub jesteś typem, który chce być na pewno gotowy na randkę, zanim nawet zaprosisz ją na randkę. Jak mówią prawnicy, “Nie pytaj o wątpliwości, na które nie znasz odpowiedzi.”

Jednak problemem jest to, że niektóre panie mogą dać wskazówki, które są proste do błędnej interpretacji. Możesz wierzyć, że ona przychodzi do ciebie, ale jest po prostu przyjazna. Możecie wierzyć, że jest obojętna, ale w rzeczywistości po prostu gra trudną do zdobycia. Więc o co chodzi z tymi mieszanymi sygnałami i dlaczego nie ma jeszcze do tego łamacza kodów?

12 oznak, że dziewczyna chce się z Tobą umówić !

Cóż, następną najlepszą rzeczą, jaką możesz wybrać, są wskazówki, które ona rozdaje, jeśli naprawdę chce, abyś zaprosił ją na randkę. Nadal nie wiesz? Czytaj dalej.

1. Ciągle wydaje się być naprawdę szczęśliwa, że cię widzi. Kobiety często pokazują dwa rodzaje uśmiechów. Domyślny uśmiech jest wtedy, gdy dzieje się coś zabawnego lub gdy wymaga tylko uśmiechu przy kontaktach z ludźmi.

Drugi rodzaj uśmiechu to taki, który oświetla całą jej twarz. Jest to uśmiech, który widać na kobietach, które są naprawdę zachwycone i szczęśliwe z czegoś. Jeśli jest to ten jasny uśmiech, który widzisz za każdym razem, gdy się do niej zwracasz lub z nią rozmawiasz, to jest to wyraźna wskazówka, że jesteś na tyle podekscytowany, że chcesz wyjść z tobą na randkę.

2. Wygląda na bardzo zanurzoną, kiedy rozmawiasz. Rozumiesz, że dyskusja schodzi na dół, gdy osoba, z którą rozmawiasz, tylko kiwa głową, produkuje uśmiech i odpowiada monosylabowymi słowami. Jednak nie dzieje się tak, gdy z nią rozmawiasz.

Ona zawsze wydaje się być naprawdę zainteresowana tym, co mówisz. Dostarcza Ci odpowiedzi na kolejne pytania, odpowiada aktywnie i uważnie trzyma się każdego słowa, nawet jeśli mówisz o czymś, co może nie być dla niej interesujące!

3. Jesteś niespodziewanie naprawdę zabawną osobą. Kobiety uwielbiają, gdy człowiek potrafi je rozśmieszyć. Ale nawet jeśli nigdy tak naprawdę nie byłeś klasowym klaunem, ona ciągle wydaje się być tak rozbawiona tym, co musisz powiedzieć. Twoje żarty, jednokrotne podszewki i wrażenia naprawdę uderzają w jej zabawną kość.

Jeśli potrafisz sprawić, że będzie zgrywać, dopóki nie dostanie łez, a nikt nie zrobi tego z tobą, to ma to więcej wspólnego z rzeczywistością, że ona jest w tobie, niż z tym, że stałeś się komiksem stand-stop w nocy.

4. Ona poleca miejsca na randki. Zazwyczaj pyta, czy kiedykolwiek byłeś w tym miejscu sushi w następnym bloku lub w tej gorącej, nowej kawiarni, o której wszyscy szaleją. Zaczniesz odkrywać, że nieoczekiwanie zainteresowała się wszystkimi tymi miejscami i dzieli się z tobą tym zainteresowaniem. Przyjmij to jako wskazówkę, dziewczyna chce się z Tobą umówić i jechać z tobą do tych miejsc.

5. Ona wskazuje rzeczy, którymi się dzielisz. Co za zbieg okoliczności! Jest też w serialach jak Prawdziwy Detektyw i Gra o Tron. Jej ulubiony film to również Fight Club! Ona też lubi przeglądać i budzić się! Z jakiegoś powodu jej zainteresowania całkowicie pokrywają się z twoimi, a ona nie boi się tego pokazać. Weź to jako wskazówkę, aby kontynuować rozmowę przy filiżance kawy lub kilku kuflach.

Jeśli widzisz w tym coś znajomego, sprawdź druga część znaków.

6. Mówi do ciebie o najbardziej przypadkowych rzeczach. Najprawdopodobniej nie masz pojęcia, dlaczego pyta cię, jaka farba ścienna pasowałaby do jej mebli. Albo dlaczego niespodziewanie chce twojej opinii na temat najbardziej aktualnego filmu w kinie. Możliwe, że ona wierzy, że jesteś ekspertem w tego typu sprawach, albo bardziej wiarygodnie czuje się komfortowo mówiąc do Ciebie o praktycznie wszystkim. Ona może próbować rozpalić twoje zainteresowanie, wciągając cię do rozmowy z nią, miejmy nadzieję, że ją zapamiętasz i zdobędziesz odwagę, aby w końcu zaprosić ją na randkę.

7. Ona cię dotyka. Kobietom często uchodzi na sucho bycie naprawdę wrażliwymi. Przypadkowa szczotka palca tutaj i uderzenie w przedramię to nie tylko zwykłe wypadki. Dotknięcie podczas dyskusji może oznaczać, że ona kładzie nacisk na swoje słowa i chce, abyś się na nich skupił. Pozostawia na tobie fizyczne wrażenie, aby a) skłonić cię do zapamiętania jej, lub b) dać ci wskazówkę, że ona naprawdę jest w tobie.

8. Wskazuje, że jest całkowicie wolna. “O jej, naprawdę nie mam właściwie nic przygotowanego po pracy. Ty?” Czy ta linia hałasuje znajomo? Informuje cię, że nie ma żadnych innych strategii tzn. nie ma umówionych randek. Kobiety, które często starają się zapobiegać randkom, mówią, że są zbyt gorączkowe. Więc co to oznacza, gdy kobieta informuje cię, że nie jest w ogóle zajęta?

9. Socjalizuje się z kumplami, których macie ze sobą wspólnego. Prawdopodobnie już wcześniej ją zaspokoiłeś, a teraz wydaje się być długoterminowym elementem twojego kręgu społecznego. Oczywiście, początkowo uważasz, że to nic takiego. Ale kiedy zaczynasz zauważać, że zwykle jest tam, kiedy spotykasz się ze swoimi wspólnymi kumplami, wtedy może to być znak, że dziewczyna chce się z Tobą umówić.

Jeśli zwraca na ciebie szczególną uwagę lub zazwyczaj siedzi w zasięgu ręki, kiedy nie ma cię w pobliżu, to stawia się w twojej egzystencji, abyś mógł ją jeszcze lepiej poznać.

10. Ona nie rozmawia z innymi facetami przy tobie. Jedną z ważnych rzeczy, na które mężczyźni mają oko, gdy zapraszają dziewczynę na randkę, jest zazdrosny chłopak, który może go pobić na miazgę. Niemniej jednak, kiedy kobieta cię lubi, może mieć skłonność do popisywania się swoją grzesznością. W nadziei, że może to ty położysz temu kres.

Może ona powiedzieć, że od jakiegoś czasu nie znalazła przyzwoitej randki lub że nie była na randce od wieków. Przyjmij to jako wskazówkę, aby być facetem, który zejdzie jej z nóg i zabierze ją do randkowego raju.

11. Kiedy przedstawia cię swoim dobrym znajomym, wydają się dziwnie zaznajomieni z tym, kim jesteś. Jeśli masz dobry zmysł słuchu, możesz usłyszeć takie rzeczy jak, “Oh, więc to jest ta osoba! ” lub “On jest tak czarujący jak ona powiedziała.” Kiedy dama lubi mężczyznę, “odkryje, że trudno jest uwzględnić jej radość, więc będzie musiała powiedzieć swoim dziewczynom. Jeśli twoje nazwisko wydaje się dzwonić, oznacza to, że byłeś obiektem rozmów w ich grupie.

[ Przeczytaj jeszcze Romantyczne teksty dla dziewczyny, to może Ci się przydać podczas randki ]

12. Ona w końcu zaprosi cię na randkę. Często dziewczyna musi zrobić to, co kobieta musi zrobić. Jeśli ma odwagę zaprosić cię na randkę, daj jej trochę uznania. Prawdopodobnie lubi cię na tyle, by potencjalnie stawić czoła wstydowi odrzucenia. Gdybym był tobą, to byłaby to silna relokacja, która zasługuje na co najmniej kilka randek!

Oczywiście jeśli, dziewczyna chce się z Tobą umówić, nie musi robić tych wszystkich rzeczy. Zanim nie zdobędziesz ostatecznego dowodu, że chce iść z tobą na randkę. 3 lub 4 z nich powinny wystarczyć, aby udowodnić ci, że ona jest naprawdę w tobie.

[ Nie zapomnij przeczytać dodatkowo 15 oznak że, dziewczyna bawi się tobą ]

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *