Blog randkowy

Czego kobiety chcą od mężczyzn ?

Kobieta może chcieć wielu rzeczy od mężczyzny, ale jest kilka rzeczy, które robią różnicę. Więc czego kobiety chcą od mężczyzn ? Dowiesz się wszystkiego tutaj.

Nie jest łatwo zadowolić kobietę. To właśnie myślą mężczyźni, którzy stracili miłość. Zadowolenie kobiety to nie tylko zaspokojenie jej kaprysów. W rzeczywistości zrozumienie tego, czego kobiety chcą od mężczyzn, polega na uświadomieniu sobie, co jest potrzebne, aby być dobrym mężczyzną i jeszcze lepszym towarzystwem. Jeśli potrafisz zrozumieć, co jest potrzebne, aby stać się lepszym mężczyzną, na pewno zrozumiesz, czego kobiety chcą w doskonałym mężczyźnie. Ale na początek, przedstawiamy listę prostych rzeczy, które mogą sprawić, że Twoja kobieta poczuje się tak, jakby wygrała szóstkę w lotka.

Czego kobiety chcą od mężczyzn?

To wszystko sprowadza się do prostych rzeczy, naprawdę. Ale zawsze proste rzeczy są najtrudniejsze, czyż nie, zwłaszcza gdy nie zdajesz sobie sprawy, jak ważne są te małe rzeczy, które naprawdę mają znaczenie. Użyj tych wskazówek od nas, a twoja kobieta będzie się czuła bardziej kochana i szczęśliwa niż kiedykolwiek wcześniej.

Mężczyzna, który może ją często

uwodzić

Pamiętasz kilka pierwszych tygodni miłości, gdzie próbowałeś wszystkiego, co mógłeś wymyślić, aby zaimponować swojej kobiecie? To mała chwila, o której mężczyźni prawie zawsze zapominają, gdy wchodzą w poważny związek. Podczas gdy pierwszy przypływ podekscytowanej miłości może przebłysnąć dla mężczyzn, to nigdy nie robi tego dla kobiet. Kobiety lubią być traktowane z miłością i uczuciem. Szukaj sposobów, by rozświetlić jej dzień, i zawsze pamiętaj o tych wyjątkowych dniach, które mają znaczenie. Kiedy szukasz sposobów na to, aby rozśmieszyć ja, z pewnością będziesz się też dużo uśmiechać.

[ Jeśli masz problem z podrywaniem i uwodzeniem przeczytaj nasze poradnik : Jak poderwać dziewczynę i Jak uwieść kobietę na pierwszej randce ]

Kobiety lubią być zazdrosne

Jeśli możesz sprawić, że twoja dziewczyna lub żona poczuje się lepiej niż inne kobiety z jej otoczenia, będzie szczęśliwa i zakocha się w tobie bardziej każdego dnia. Każdy z nas opiera swoje własne relacje na związkach, które widzimy wokół siebie. Jeśli inni oszukują, zakładamy, że my też musimy oszukiwać. Jeśli inni chłopcy lepiej traktują swoje dziewczyny, zakładamy, że my też musimy to robić.

Ale zamiast czekać, aż ktoś inny zdobędzie tytuł najlepszego chłopaka, przejmij inicjatywę. Zaskocz swoją kobietę kwiatami w jej miejscu pracy, zaplanuj specjalne kolacje i wyjedź na małe wakacje. Spraw, by Twoja kobieta poczuła, że jest w najlepszym związku na świecie, a Ty będziesz mężczyzną, z którym chciałaby być na zawsze, nawet jeśli w powietrzu jest dużo konkurencji.

Musisz ją doceniać

Możesz ciągle szukać sposobów, by zadowolić swoją kobietę. Ale jeśli ona nie uzna twoich gestów, czy nie poczujesz się zawiedziony i wkurzony? Kobiety też to czują. Zawsze doceniaj swoją kobietę, nawet za najmniejszy z jej gestów, aby cię zadowolić. I pamiętaj, że tak samo jak wielkie rzeczy w miłości, tak samo liczą się małe rzeczy.

Bądź mężczyzną, który czyni ją dumną

Duma jest płytką cechą, ale ma też swoje zalety. Kobiety kochają mężczyznę, który odnosi sukcesy na swojej drodze. Jesteś dumny z tego, co robisz każdego dnia? Jeśli jesteś szczęśliwy z własnego życia, twoja kobieta też będzie szczęśliwa dla ciebie. Bądź mężczyzną, który jest dumny ze swoich osiągnięć, a twoja kobieta na pewno będzie dumna z ciebie. A kiedy będzie dumna z tego, kim jesteś, będzie cię tylko bardziej kochać.

Mężczyzna, który sprawi, że poczuje się szczęśliwa

Kobiety chcą mężczyzny, który potrafi dobrze wyglądać i dobrze się ubierać. Bądź mężczyzną, którym twoja kobieta będzie szczęśliwa mogąc popisywać się przed swoimi koleżankami i innymi facetami, którzy próbują ją poderwać. Kiedy przyjaciele zazdroszczą jej lub wypowiadają się na temat tego, jak jesteś uroczy, twoja kobieta może zdać sobie sprawę z tego, jak wielkim szczęściem jest dla niej być z tobą.

Mężczyzna, który potrafi ją rozśmieszyć

Dziewczyny kochają faceta z poczuciem humoru. Nie musisz być klaunem, żeby zaimponować swojej dziewczynie, ale musisz spojrzeć na szczęśliwą stronę wszystkiego od czasu do czasu. Poważny chłopak może być świetny do planowania rodziny w przyszłości, ale zabawny facet jest idealny przez cały rok.

Mężczyzna, który jest kochany przez jej rodzinę i przyjaciół

Kiedy umawiasz się z kobietą na dłuższą metę, jej przyjaciele zaczynają być twoimi przyjaciółmi. I tak samo jest z rodziną. Czy starasz się, by jej przyjaciele i rodzina cię polubili? Kobiety chcą mężczyzny, który nie tylko może dogadać się z jej przyjaciółmi, ale także kogoś, kto może pomóc jej przyjaciołom dobrze się bawić, kiedy jest w pobliżu.

Facet, który wie, czego chce.

Kobiety kochają mężczyzn, którzy znaleźli cel swojego życia. Jeśli zastanawiasz się, czego kobiety chcą od mężczyzn w związku, to naprawdę musisz zastanowić się nad własnym skupieniem w życiu. Czy widzisz dokąd zmierzasz i co chcesz zrobić kilka lat w dół pasa? Bądź zdecydowany i ambitny, a twoja kobieta podzieli się twoimi marzeniami i pomoże ci wejść w góry na twojej drodze.

Mężczyzna, który troszczy się o swoją kobietę

Na początku nowego związku, możesz być wyjątkowo troskliwy o swoją dziewczynę. Nie przestawaj tego robić tylko dlatego, że twój związek przeszedł już początek flirtu. Kobiety kochają mężczyzn, którzy się o nie troszczą i zwracają uwagę na ich potrzeby i zainteresowania. Okazywanie opieki i troski uspokaja Twoją kobietę i daje jej do zrozumienia, że nadal zwracasz uwagę na nią i jej potrzeby.

Kobiety chcą dobrego słuchacza

Sztuka słuchania jest jedną z delikatnych linii, które utrzymują razem związek. Gdy nie słuchasz swojego partnera, oboje możecie skończyć na błądzeniu lub zwierzaniu się komuś innemu poza związkiem. Bądź dobrym słuchaczem i zwracaj uwagę na to, co ona czuje i mówi. Zawsze musi być dobra komunikacja w każdym udanym związku.

Mężczyzna, na którym może polegać

Jeśli twoja kobieta prosi cię o przysługę, czy starasz się wykonywać ją najlepiej jak potrafisz? Większość mężczyzn tego nie robi. Po prostu łatwiej jest im wykonać złą robotę, więc mogą być zwolnieni z przyszłych sprawunków. Nie bądź takim gościem.

Bądź mężczyzną, na którym twoja kobieta może polegać. Naucz się być godnym zaufania i niezawodnym, to najłatwiejszy sposób na wyeliminowanie strachu i bezradnej frustracji w romansach.

Kobiety kochają niegrzecznych facetów

Poszukaj sposobu, żeby ją rozbawić od czasu do czasu. Nie ma znaczenia, czy to niegrzeczna sypialniana sztuczka, czy dowcipny żart. Kobiety uwielbiają widzieć zabawną stronę w poważnym facecie. To trzyma dziecko w tobie przy życiu, a na pewno sprawi, że będzie bardziej podekscytowana, że będzie z tobą.

Mężczyzna, który uważa swoją kobietę za równą

Szacunek dla siebie nawzajem jest dość ważny w każdym związku. Czy naprawdę szanujesz swoją kobietę i myślisz, że jest tak samo zdolna jak ty? Oboje możecie nie mieć tych samych cech czy talentów, ale tak długo jak będziesz szanował swoją kobietę i zrozumiesz, że jest tak samo dobra jak ty, a nawet może być lepsza od ciebie na więcej niż jeden sposób, nauczysz się ją podziwiać i traktować poważnie. A kobiety chcą tego w mężczyźnie, z którym będą dzielić swoje życie.

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *