Blog randkowy

Czego dziewczyny nigdy nie zauważą na randce

Teraz dziewczyny są bardzo spostrzegawcze na randce i jest dość trudno przejść obok ich oczu na pierwszej randce niezauważonym. Ale z drugiej strony, jest kilka rzeczy, których dziewczyny nigdy nie dostrzegają na randce!


Jeśli przeczytałeś wcześniejszy post na co dziewczyny zawsze zauważają na randce, wiesz, że jest dość trudno zadowolić dziewczynę, zwłaszcza gdy może odczytać cię niczym pełne prześwietlenie ciała, podczas rezonansu. A oto niektóre rzeczy, które dziewczyny nigdy nie zauważą na randce, a przynajmniej większość z nich.

Czego dziewczyny nigdy nie zauważą na randce nr 1 TWOJE PRZYRODZENIE

Ta skarpetka w twoich bokserkach na plaży nie pomogła ci, więc dlaczego coś, co znajduje się głęboko w twoich spodniach miałoby się przyczynić do pierwszej randki w restauracji? Chyba, że posiadasz parę kul armatnich w spodniach, to znaczy… Ona może zauważyć twoją sylwetkę, ale to ja najmniej interusuje na spotkaniu.

Czego dziewczyny nigdy nie zauważą na randce nr 2 PRAWDZIWY TY

Kobiety wiedzą, że jesteś taki słodki, i to tylko po to, żeby im zaimponować. Więc bądź miły i życzliwy.
Możesz być zdenerwowany, ale schowaj to za sobą. A jeśli nie ujawnisz prawdziwego siebie, dziewczyna nigdy nie odkryje, kim naprawdę jesteś. I może już nigdy się z tobą nie umówi.

Czego dziewczyny nigdy nie zauważą na randce nr 3 TWOJA OSOBOWOŚĆ

Być może jesteś całkiem nieźle wyglądającą osobą, ale większość kobiet mówi, że wolą osobowość od wyglądu na co dzień. Brzydcy, porządni mężczyźni mogą podziękować tym, którzy sa atrakcyjni tylko fizycznie. Więc możesz być bardzo przystojny, ale jeśli nie będziesz świetnym partnerem, Twój dobry wygląd zostanie szybko pominięty, nawet jeśli został zauważony na samym początku.

Czego dziewczyny nigdy nie zauważą na randce nr 4 TWOJE MYŚLI

Żadna kobieta nie czyta w myślach. Uff… Dzięki Bogu za to. Zachowasz swoje zboczone myśli dla siebie.

Na szczęście dla ciebie, jest co najmniej kilka elementów, których kobiety nigdy nie zauważą na randce. Za wszystko inne, musisz się bardziej przykładać.

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *