Blog randkowy

Co powiedzieć dziewczynie, którą lubisz

Szukasz słów, próbując porozmawiać z dziewczyną? Dowiedz się, co powiedzieć dziewczynie, którą lubisz i rozgrzej ją do doskonałej rozmowy z tymi wskazówkami.
Przedstawienie się lub wpadnięcie na dziewczynę może być doskonałym początkiem.

Ale jeśli nie wiesz, co powiedzieć dziewczynie, którą lubisz, jest duża szansa, że rozwalisz pierwsze wrażenie. Pierwsze kilka minut rozmowy to wszystko, co potrzeba, aby dziewczyna zrobiła na tobie wrażenie. Zrozum to źle, a może po prostu skończy się na tym, że zapamięta cię jako znajomego lub przyjaciela.

Co powiedzieć dziewczynie na pierwszej rozmowie

Jeśli rozmawiasz z nią po raz pierwszy, musisz grać bezpiecznie i prosto.
Wielu facetów włącza swój urok i flirtuje skandalicznie w ciągu kilku sekund, ale do momentu, w którym dziewczyna jest łatwa do zdobycia i szuka tylko czegoś w rodzaju romansu, nie można naprawdę zrobić poważne wrażenie, próbując tego ruchu. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zaprzyjaźnić się z nią. Spróbuj lepiej ją poznać i sprawić, by czuła się komfortowo wokół ciebie. Nie dawaj jej do zrozumienia, że próbujesz z nią flirtować, błyskawicznie zapraszając ją na randkę lub próbując ją poderwać.

Jeśli zastanawiasz się, co powiedzieć dziewczynie, którą lubisz, gdy z nią rozmawiasz, po prostu użyj tych prostych wskazówek, a dziewczyna rozgrzeje się z tobą w mgnieniu oka.

Zapytaj ją o siebie.

Spytaj ją o to, co robi, gdzie pracuje i gdzie się uczy. To normalne pytanie, które zwykła słyszeć. Pytania są proste, ale wydają się być zafascynowane tym, co mówi. Odpowiadanie czymś w rodzaju “wow, to brzmi naprawdę interesująco… powiedz mi więcej…” może pomóc jej się otworzyć. I na pewno będzie jej wygodnie rozmawiać o czymś, co zna jak własną rękę.

Znajdź połączenie.

Poszukaj sposobu na nawiązanie z nią kontaktu. Kiedy zapytałeś ją o siebie, czy znalazłeś coś podobnego w was obu? Jeśli mówi, że lubi malować, udawaj, że jesteś pod wrażeniem i powiedz jej, że zawsze chciałeś malować, ale ostatnim razem, gdy próbowałeś mieszać się z kolorami, wystarczyło, że umieściłeś całą paletę farb na ubraniach sąsiadki. Albo jeśli mówi, że pracuje w jakiejś konkretnej organizacji, powiedz coś w stylu: “Ooo, tyle słyszałam o tym miejscu. Słyszałam, że w kawiarni jest najlepsza kawa.” Wymyśl coś, co zabrzmi zabawnie lub sprawi, że poczuje się dumna. Nawet jeśli jest źle, doprowadzi to do kolejnej zabawnej rozmowy.

Opowiedz jej o sobie.

Zawsze najpierw nawiązuj połączenie, a potem mów o sobie. W pierwszych kilku minutach rozmowy może nie być zbytnio zainteresowana poznaniem Ciebie lepiej. Ale budując połączenie i skłaniając ją do polubienia cię poprzez zabawę lub szczere zainteresowanie nią, a następnie mówiąc jej coś o sobie, będzie zwracać uwagę na to, co masz do powiedzenia. I będzie bardzo zainteresowana, aby dowiedzieć się więcej o tobie.

Doceń jej towarzystwo.

Powiedz jej coś miłego, a mimo to, pochlebnego. “Cieszę się, że cię tu spotkałem, tak się nudziłem stojąc tu z niewłaściwymi ludźmi, dopóki się nie pojawiłaś.” Nie podrywasz jej, a jednak w jakiś sposób komplementujesz jej wspaniałe towarzystwo, jakim jest.

Porozmawiaj o tym miejscu.

Rozejrzyj się w środku rozmowy i powiedz coś o tym miejscu lub o kimś dookoła. Jeśli spotykasz się na przyjęciu u przyjaciółki, zapytaj ją skąd zna gospodarza. Jeśli spotykasz się w kawiarni, poproś ją o sugestię dotyczącą rodzaju kawy, jaką lubi w tym miejscu. Spraw, by poczuła się wyjątkowa i ważna, a będzie cię za to kochać! [Przeczytaj: Wskazówki do małej rozmowy z dziewczyną]

Komplementuj ją.

Jak na razie, mógłbyś zrobić na niej wrażenie i sprawić, by polubiła twoje towarzystwo. Teraz to jest punkt, w którym wielu facetom się nie udaje. Nadal sprawiają, że dziewczyna się śmieje i dobrze się z nimi bawi, po czym w końcu dziewczyna zaczyna zachowywać się jak przyjaciel wokół nich.

Jeśli chcesz, aby dziewczyna cię polubiła, musisz wydostać się z jej stref przyjaciela. Jak tylko zacznie się do ciebie rozgrzewać, daj jej znać, że nie uważasz jej za przyjaciółkę. Powiedz jej, że jesteś zainteresowany randką z nią. Jeśli chcesz wiedzieć, co powiedzieć dziewczynie, że jesteś zainteresowany randką z nią, musisz zrozumieć odpowiedni sposób na komplementy dla dziewczyny seksualnie. Komplementuj dziewczynę, za pomocą seksualnej uwagi, aby uzyskać odpowiednią wiadomość.

[ Przeczytaj nasz poradnik Jak komplementować dziewczynę ]

Skorzystaj z tych sześciu wskazówek na temat tego, co powiedzieć dziewczynie, którą lubisz, a na pewno będziesz w stanie stworzyć odpowiednie wrażenie.

O tym musisz pamiętać podczas rozmowy:

  1. Bądź wesoły. Dziewczyny dobrze czują się przy facecie z wesołym nastawieniem i przyjemnym uśmiechem. Podczas gdy gburowaty chłopak, który siedzi w rogu, może przyciągnąć kilka dziewczyn, wspaniała dziewczyna nie będzie czekała wiecznie na nikogo.
  2. Nie przesadzaj. Połącz swoje komplementy z poważną gadką. Nie posuwaj się za daleko w swojej flirciarskiej gadce cały czas. Zamiast tego zagraj to fajnie i zawsze każ jej się zastanawiać, czy masz coś na myśli.
  3. Patrz jej w oczy. Wpatruj się w jej oczy i rozprostuj usta w mały uśmiech, gdy jej słuchasz. Będziesz wyglądać jakbyś się jej podziwiał, a to dobrze, jeśli będziesz próbował ją uwodzić. Daj jej znać, że jesteś przez nią oczarowany. To sekretny komplement. [Czytaj: 10 subtelnych flirtujących ruchów w kontakcie wzrokowym, które działają!]
  4. Przypomnij sobie, jak bardzo ją lubisz. Pomyśl “chcę cię”, kiedy z tobą rozmawia. Po prostu powiedz sobie w myślach, jak bardzo ją lubisz. A poprzez magiczne wibracje, ona dostanie twoje wibracje i będzie wiedziała, co masz na myśli. A najlepsze jest to, że będzie się zastanawiać, czy naprawdę jesteś nią zainteresowany, bo nic jej nie powiedziałeś o swoich uczuciach.

[ Jeśli chcesz poznać po jej gestach, czy masz szansę u niej przeczytaj Znaki że dziewczyna Cię lubi ]

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *