Blog randkowy

Co dziewczyny zauważają na randce

Dziewczyny i faceci mają całkowicie inne priorytety, jeśli chodzi o randki i dostrzeganie tego, co naprawdę jest istotne na randce. Oto sześć elementów, które dziewczyny zawsze dostrzegają na randce.

Chcesz zachwycić dziewczynę na pierwszej randce? Jeśli faktycznie wiesz, co dziewczyny zawsze zauważają na randce, jest spora szansa, że będziesz w stanie zachwycić tę ładną dziewczynę w przeciągu pierwszych paru minut.
W odróżnieniu od mężczyzn, którzy nie zauważają zbyt wiele, kobiety są o wiele bardziej bystre na randce. Wkładają dużo wysiłku, i oczekują, że ich randka będzie wyglądała na wypieszczoną i dobrze zaplanowaną dla nich. Więc jakie elementy są zauważane przez dziewczyny na randce? Panowie, pewnie będziecie zaskoczeni.

Co dziewczyny zauważają na randce nr 1 Czystość.

Zdecydowanie musisz być czysty. Kobiety kochają facetów, którzy umieją się umyć. Nawet jeśli masz zarost, powinien wyglądać tak, jakby każdy kosmyk włosów istniał dla podkreślenia Twojej twarzy. Czyste dłonie i paznokcie, czyste ubrania i odświeżona twarz. I bez brzydkiego oddechu i zapachu ciała. Żadna kobieta nigdy by tego nie zaakceptowała. Może kilka pokręconych, ale na pewno nie na pierwszej randce w restauracji.

Co dziewczyny zauważają na randce nr 2 MARKI

Dziewczyny cenią sobie etykietki i modne marki. Zastanów się nad znanymi producentami. Niektóre marki mogą być drogie, ale wcale nie muszą być najlepszymi. Ale największe nazwy nie są tanie. Taki Kiton bierze ponad 20 tysięcy dolarów za garnitur, ale na pewno nigdy nie będzie źle wyglądał, nie sądzisz? I nigdy nie będziesz tego żałował. Może jedynie pustego portfela.

Co dziewczyny zauważają na randce nr 3 TWOJE UMIEJĘTNOŚCI KONWERSACYJNE

Kobiety chcą mężczyzny, który wie, jak sprawić, by jego kobieta była szczęśliwa. Więc jesteś dobrym rozmówcą? Czy jąkasz się i zacinasz i brakuje ci słów do powiedzenia, w trakcie kolacji. Dziewczyna pragnie być z kimś, kto umie mówić i dobrze rozmawiać.

Co dziewczyny zauważają na randce nr 4 JAK DALEKO MOŻESZ SIĘ POSUNĄĆ

Jak daleko możesz się posunąć na randce? Co możesz zrobić, żeby ją rozkochać? Kwiaty i wino to świetny początek. Ale czy możesz zawołać kelnera i poprosić go o więcej kwiatów na swoim stole? A może o białą świecę? Coś więcej? Kobieta chce przetestować, jak daleko mężczyzna byłby gotów się dla niej posunąć. Rzecz jasna, podświadomie. Więc rozpieszczaj ją. Nie potrafi zdecydować, który z deserów wybrać, zamów trzy. Spróbuj tego, to na pewno działa. Powiedz jej, żeby spróbowała je wszystkie. Ona może dostać co chce, a kelner może zabrać resztę. Jeżeli chcesz być jej królem, traktuj ją jak królową, na którą zasługuje.

Co dziewczyny zauważają na randce nr 5 TWÓJ STRÓJ

Marki to jedno, ale kobiety na pewno zauważą, jak się ubierasz. Koszula Versace wygląda dobrze, ale nie na każdym spotkaniu. Ubierz się dobrze, bądź miły dla jej oczu, i nigdy nie przesadzaj. Czysta koszula lub garnitur to najlepsza rzecz do noszenia, ale gdy jesteś w świetnej restauracji na randce. I tak, zabierz ją do wspaniałego miejsca.

Co dziewczyny zauważają na randce nr 6 NIE PATRZ NA INNE KOBIETY

Może i zrobiłeś wszystkie wymienione wyżej elementy, aby zaimponować swojej dziewczynie, ale ten jeden niewłaściwy ruch może być zabójczy! Nie istnieje nic bardziej obraźliwego dla kobiety, niż widok faceta gapiącego się na inne kobiety lub skręcającego szyję w kierunku innych kobiet od czasu do czasu. Kiedy jesteś na randce, pamiętaj, wszystkie oczy na twoją partnerkę. Na randce, po prostu skup się na swoje kobiecie, jeśli chcesz jej zaimponować.

[ Przeczytaj jeszcze Kiedy facet powinien zadzwonić po pierwszej randce i Co powiedzieć dziewczynie, którą lubisz ]

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *