BeNaughty opinie i recenzje

BeNaughty

Opis portalu

Portale randkowe ciągle się reklamują, ale strona benaughty jest wyjątkowa. Witryna może się pochwalić bardzo dużą ilością zarejestrowanych użytkowników bo ponad 10 milionów. To międzynarodowy serwis randkowy działający w Europie i kilku innych krajach na świecie. Bez przerwy pilnują aby randki online były przyjemne dla wszystkich członków. A dodatkowo dbają o wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa dla każdego użytkownika. Poza tym portal jest uniwersalny pod względem potrzeb wszystkich flirtujących osób. Można poznać osoby gotowe na poważny związek, jak i te szukające przygodnego seksu. Dlatego serwis ma u nas bardzo dobrą opinie w rankingu.

Jak rozpoczać randkowanie

Dzięki przyjaznemu panelowi w serwisie to nic trudnego dla każdego nowego członka portalu randkowego. Wystarczy poznać funkcje witryny po zakupie abonamentu premium i działać aktywnie, polubić osoby, które Cię interesują, wysyłać wiadomości i figlarne tekściki, korzystać z pokojów rozmów i rozmawiać z podobnymi sobie. Warto regularnie dodawać swoje nowe zdjęcia, często uaktualniać profil, korzystać z komunikatora, jak najczęściej logować się do witryny i starać się poznać tyle osób, ile tylko się da. Najważniejsze to być uczciwym, cierpliwym i pozytywnie nastawionym przez cały czas korzystania z witryny. Więcej rad znajdziecie na naszym blogu.

Poznawaj singli mobilnie

BeNaughty teraz jest dostępny również na urzadzeniach mobilnych z systemem Android/iOS. Nie musisz się rejestrować po raz drugi. Możesz używać tych samych danych, których używasz logując się do internetowej wersji BeNaughty. Jeśli zakupiłeś swój pakiet w internetowej wersji, zachowujesz związane z tym korzyści umawiając się na randki na stronie mobilnej. I na odwrót: jeśli członkostwo zostało zakupione na stronie mobilnej, możesz cieszyć się wszystkimi przywilejami swojego konta umawiając się na randki na stronie internetowej. Więc w każdej chwili możesz sprawdzać i wysyłać wiadomości, prowadzić rozmowy, wyszukiwać i przeglądać profile tak, jak to robisz w sieci.

Nowa funkcja - zobacz mnie, usłysz mnie, poznaj mnie

Jest to nazwa podana na stronie internetowej BeNaughty, rozwój audio i wideo, który pozwala zobaczyć i / lub usłyszeć osobę na drugim końcu linii, zachowując prywatność. Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy mądry gadżet  z elektroniczną kamerą wideo. To interesująca propozycja dla osób, które wybiorą bardziej bezpośredni kontakt. W ten sposób po opublikowaniu zdjęć osoby randkowe mogą się niesamowicie szybko usłyszeć, nawet przed pierwszą randką w realu. A wszystko to przy zachowaniu prywatności.

Korzyści z płatnej subskrybcji

Pełne członkostwo daje Ci dostęp do wszystkiego w witrynie, w tym czatu, przesyłania wiadomości oraz każdej nowej funkcji. Pełni członkowie mogą przesyłać nielimitowane wiadomości, oglądać wszystkie wyniki wyszukiwania, mieć dostęp do wszystkich zdjęć użytkowników oraz oglądać je w pełnym wymiarze. Mogą też kontaktować się z popularnymi członkami oraz sprawdzać informacje na każdym profilu.

Cennik

Pakiet #1

PREMIUM
zł6
4
20
3 dni
 • dodatkowa pomoc
 • sprawdzanie podglądaczy
 • nielimitowane wiadomości
 • zaawansowane wyszukiwania
 • dostęp do wszystkich zdjęć użytkowników
PRÓBNY

Pakiet #2

PREMIUM
zł44.99
31
49
1 miesiąc
 • dodatkowa pomoc
 • sprawdzanie podglądaczy
 • nielimitowane wiadomości
 • zaawansowane wyszukiwania
 • dostęp do wszystkich zdjęć użytkowników

Pakiet #3

PREMIUM
zł86.97
60
87
3 miesiące
 • dodatkowa pomoc
 • sprawdzanie podglądaczy
 • nielimitowane wiadomości
 • zaawansowane wyszukiwania
 • dostęp do wszystkich zdjęć użytkowników

Pakiet #4

PREMIUM
zł123.3
86
34
6 miesięcy
 • dodatkowa pomoc
 • sprawdzanie podglądaczy
 • nielimitowane wiadomości
 • zaawansowane wyszukiwania
 • dostęp do wszystkich zdjęć użytkowników
POPULARNY

Bezpieczeństwo na portalu.

Regulamin jasno określa sposób działania użytkowników witryny. Standardy zostały naprawdę napisane w jasny i łatwo sposób sposób, więc każdy może i powinien je przeczytać. Przyszli użytkownicy muszą zainwestować w to, że akceptując plany norm, zaświadczają również, że w rzeczywistości nie zostali uznani za winnych przestępstw polegających na nękaniu, molestowaniu lub napaści seksualnej. Jest to naprawdę niezbędne polecenie, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo randkowe w porównaniu z możliwymi zagrożeniami i ujawnia, że ​​strona ceni swoich użytkowników. Ponadto, klikając kartę „Bezpieczne randki”, otrzymujemy silną część pomocy w zakresie tego, jak musimy postępować podczas randek online. BeNaughty ostrzega przed ujawnieniem twoich prywatnych danych i zachęca cię do bycia świadomym podczas rozmowy z nieznajomymi. Ponadto witryna zawiera inne niezbędne wytyczne w tym zakresie. Znajdziemy między innymi, jak stworzyć interesujący, kuszący profil, jak rozmawiać z osobami randkowymi oraz jak i kiedy udostępniać swoje zdjęcia. W ten sposób użytkownik nie jest pozostawiony samemu sobie i poza dostępem do wielu profili randkowych ludzi, zyskuje wykwalifikowaną pomoc BeNaughty.

BeNaughty nasza opinia

Serwisy randkowe są różne, ale ten ma bardzo dużo swoich zwolenników w kilkudziesięciu krajach z całego świata, dlatego jest tak popularny również w Polsce. Po założeniu konta i opłaceniu subskrypcji dostajemy mnóstwo dodatkowych funkcji w serwisie takich jak czaty i wiadomości prywatne bez limitu, dostęp do zdjęć i profili użytkowników, i wiele innych. Dodatkowo witryna posiada mobilny dostęp do serwisu co jest wielką zaletą w dzisiejszych czasach podczas szukania partnerów online. Internetowe randki przez ten portal randkowy to czysta przyjemność. 

Opinie zadowolonych użytkowników