Blog randkowy

15 oznak że, dziewczyna bawi się tobą

Czy zakochujesz się w dziewczynie, która daje ci mieszane sygnały? Przeczytaj te 15 oznak, kiedy dziewczyna bawi się tobą. I uciekaj od jej pazurów.

Gdy dziewczyna się tobą interesuje, umawia się z tobą ale nadal nie chce nazywać cię swoim chłopakiem, to oznacza że dziewczyna bawi się tobą. Zakochanie się ma być szczęśliwym doświadczeniem, a nie dezorientującym. Ale przychodzi czas, kiedy nieumyślnie zakochujesz się w dziewczynie, która wydaje się właściwą, ale jest dla ciebie zupełnie zła. Jesteś zakochany w dziewczynie, która czasem zachowuje się jak twoja dziewczyna i rzuca cię jak nikogo innego, kiedy cię nie potrzebuje?

Prawdopodobnie oddajesz swoje serce dziewczynie, która może się z tobą bawić, bo ona ma na to ochotę.

Dlaczego niektóre dziewczyny po prostu bawią się facetami?


Jeśli jesteś w skomplikowanym związku z dziewczyną, która zachowuje się jak twoja dziewczyna. Ale nie chce się z tobą umawiać, to na pewno będziesz jej zabawką. Czy zastanawiasz się, dlaczego kilka dziewczyn zachowuje się w ten sposób?


Powodów może być mnóstwo. Ale prawie zawsze dziewczyna, która cię zwodzi, lubi cię. Tylko potrzebuje więcej czasu, żeby się zdecydować, czy naprawdę chce się z tobą spotykać. Może być zdezorientowana w tej chwili. Kilka dziewcząt może bawić się facetem, bo chcą trochę dramatu w swoim życiu. Albo dlatego, że lubią zwracać na siebie uwagę faceta. To sprawia, że czują się lepiej ze sobą. Albo w pewnych okolicznościach dziewczyna, która daje ci mieszane sygnały i zwodzi cię dalej, może cię naprawdę polubić. Ale może być osobą lubiącą ludzi, która za bardzo martwi się, co o tobie myślą jej przyjaciele. Ponieważ zakłada, że nie jesteś na tyle dobry, by popisywać się Tobą przed swoimi przyjaciółmi. Niektórzy ludzie po prostu zbytnio martwią się o świat i to, co ludzie myślą. A ich szczęście zależy bardziej od tego, co inni mówią i myślą, niż od tego, co naprawdę ma dla nich znaczenie lub czego potrzebują.

Czytasz źle znaki?

Teraz, jak wszyscy faceci chcieliby zrzędzić o dziewczynach jak kłócą się z kilkoma dziewczynami. Ale nadal istnieje duża szansa, że dziewczyna, którą lubisz, w ogóle nie bawi się tobą. Być może, ona naprawdę lubi cię jako przyjaciela i jest po prostu przyjacielska, ponieważ czuje się dobrze wokół ciebie. Dziewczyny są o wiele bardziej drażliwsze niż faceci. I jest bardzo duża szansa, że możesz źle zrozumieć ten przyjazny dotyk dla flirtu. W końcu istnieje tylko zakryta linia oddzielająca flirtujących przyjaciół od mieszanych sygnałów. A jeśli zaczniesz zakochiwać się w przyjaciółce, możesz założyć, że ona też cię lubi, bo w twojej głowie, na to właśnie potajemnie liczysz.

15 oznak, że dziewczyna bawi się tobą.

Jeśli jesteś przekonany, że dziewczyna, która zadziera z twoim umysłem i sercem, nie jest po prostu przyjazna i faktycznie próbuje cię wodzić, przeczytaj te 15 oznak. Bardzo łatwo jest wskazać dziewczynę, która tylko bawi się twoim sercem.

A jeśli zobaczysz te oznaki, odejdź zanim będzie za późno.

 • Związek bez imienia. Flirtuje z tobą, chodzi z tobą na randki, ale nie nadaje związkowi imienia. Oboje możecie być mocno przyciągani do siebie, ale ona nadal nazywa cię dobrym przyjacielem. Nawet jeśli wszyscy twoi przyjaciele zastanawiają się, co się dzieje.
 • Ona się z tobą umawia. Może się z tobą całować, albo przytulać i przytulać się do ciebie od czasu do czasu. Ale jak daleko posunie się w łóżku lub czy oboje będziecie się nawet umawiać na randkę, zależy całkowicie od jej nastroju i planów. Jesteś po prostu zadowolony z resztek, które rzuca w zależności od tego, jak ona się czuje w danym momencie.
 • To sekretny związek. Kilku jej przyjaciół może wiedzieć, że oboje jesteście ze sobą blisko. Albo że jesteście na skraju randki, ale żaden z jej przyjaciół nie ma pojęcia, że coś się nawet między wami dzieje. To sekretny związek i ona chce, żeby tak zostało.
 • Ona jest odległa. Jest zdystansowana i niezaangażowana. Kiedy poświęcasz jej dużo uwagi, stara się trzymać z dala od ciebie.
 • Później chce być bliżej. Kiedy dajesz jej przestrzeń, ponieważ jest oddalona, ona natychmiast zmienia swoje zachowanie. I zaczyna pragnąć twojej uwagi, kiedy cofasz się od niej. Ona próbuje utrzymać kontakt z tobą i dzwoni do Ciebie często tylko po to, aby odzyskać uwagę.
 • Nie była w zbyt wielu związkach. Twierdzi, że umawiała się z bardzo niewielu facetami. Pewnie mówi ci, że też była w bardzo niewielu związkach. Ale to pewnie dlatego, że bawiła się większością facetów, z którymi się umawia i nie lubi nazywać ich swoimi byłymi. Jeśli wiesz, że wcześniej umawiała się z jakimś konkretnym facetem i twierdzi, że nigdy się z nim nie umawiała, tylko byli przyjaciółmi, to ona na pewno cię do tego skłania.
 • Zachowuje się jak bezradna. Przekonuje cię, że jesteś dla niej bardzo ważny i że cię potrzebuje. Sprawia, że wydaje się słaba i bezradna bez twojej rady i emocjonalnego wsparcia. Mówi Ci, że Cię potrzebuje i nie wie co by bez Ciebie zrobiła w swoim życiu.
 • Jest gorąca i zimna. Jest przyjazna i bliska przez kilka dni lub tygodni, i nagle ignoruje cię i nie będzie miała dla ciebie czasu. Widzisz, że dzieje się to dość często, gdzie ona ignoruje cię, kiedy otrzymuje dużo uwagi od innych facetów.
 • Potrzebuje cię, kiedy jest samotna. Przychodzi do ciebie tylko wtedy, gdy jest samotna. Nie pamięta cię i nie dba o ciebie, kiedy się dobrze bawi. Ale kiedy jest znudzona lub samotna, zachowuje się, jakby tak bardzo za tobą tęskniła i nie może przestać o tobie myśleć. A ty musisz znaleźć dla niej czas.
 • Flirtujące rozmowy telefoniczne. Przez telefon jest więcej intymności niż osobiście. Nie zawsze może się na ciebie rzucać, kiedy oboje spotykacie się osobiście. Ale zawsze jest ciepła i flirtuje przez telefon, albo podczas pisania do siebie smsów. Może nawet być niegrzeczna przez telefon albo uprawiać z tobą seks przez telefon.
 • Ona chce cię na wyłączność. Nienawidzi, gdy poświęcasz uwagę innej dziewczynie. Próbowałaby nawet odzyskać twoje serce i zwodzić cię miłością lub uwodzicielskimi słowami, kiedy zaczynasz zakochiwać się w innej dziewczynie.
 • Ona może zakochać się w innym facecie. Kiedy dziewczyna Cię zwodzi, wie, że zachowywałbyś się jak zagubiony szczeniak i tropiłbyś ją, nawet jeśli lubi innego faceta. Dziewczyna, która bawi się tobą, może opowiedzieć Ci o wszystkich facetach, którzy zwracają na nią uwagę, a nawet może powiedzieć Ci o facecie, w którym się zakochuje. Jest to dla niej całkowicie akceptowalne, że lubi innego faceta. Ale kiedy robisz to samo lub mówisz o innej dziewczynie, ona udaje, że nie jest zainteresowana tym, co masz do powiedzenia.
 • Ona się zaczepia. Może umawiać się z innym facetem i nadal poświęcać ci swoją uwagę, co sprawia, że czujesz się wyjątkowa, a jednocześnie zdezorientowana. W końcu nie obchodzi cię, czy jest dziewczyną innego faceta, chcesz tylko jej uwagi i jej miłości.
 • Ona nie chce przyznać, że ją lubisz. Jest bardzo unikająca, jeśli chodzi o mówienie o twoich uczuciach. Za każdym razem, gdy mówisz jej, że ją kochasz lub chcesz się z nią umawiać wyłącznie, ona po prostu się uśmiecha lub zmienia temat. W najgorszym przypadku może ci powiedzieć, że nie może myśleć o tobie jak o kimś więcej niż o przyjacielu. Ale ona nadal pochyla się w, owinąć ręce wokół ciebie i pocałować cię, aby poczuć się lepiej!
 • Ona mówi ci, że cię kocha. Już prawie wierzysz, że jesteś z nią w związku. Może ci powiedzieć, że cię kocha i potrzebuje, a jednak nie zachowuje się jak twoja dziewczyna. Po prostu oczekuje, że zaspokoisz jej kaprysy i zachcianki, gdy będzie potrzebowała twojej uwagi.

Co musisz zrobić, jeśli dziewczyna bawi się Tobą ?

Pomyśl o tym, czego naprawdę chcesz dla siebie. Oczywiście, naprawdę miło jest usłyszeć od niej słodkie i seksowne rzeczy, które mówi, ale naprawdę wiesz w głębi duszy, że to wszystko zmierza donikąd. W końcu, może po prostu umówić się z kimś innym. Kiedy utkniesz w pazurach dziewczyny, która nadal cię zwodzi, nie masz wyboru. Masz obsesję na punkcie tego, dokąd zmierza ten związek. Jesteś zdezorientowany i wkurzony, a jednak nie możesz jej zostawić lub odejść od niej, bo ona wie, co powiedzieć i zrobić. I za każdym razem, gdy starasz się powstrzymać od kontaktu z nią lub starasz się nie zakochać w niej, ona stara się, abyś stracił swoje postanowienie i pozostał w niej zakochany.

Ta dziewczyna, która bawi się tobą, jest jak uzależnienie, którego nie możesz się pozbyć. Jedynym sposobem na zakończenie tego żałosnego usprawiedliwienia związku jest podjęcie z nią walki, która sprawi, że nie będzie cię lubić. Wybierz walkę i powiedz coś, co zrani jej ego, co wydobędzie jej wewnętrznego potwora i sprawi, że będzie cię nienawidzić. Dziewczyny, które uwielbiają wodzić facetów mają kruche ego, a kiedy wbijasz kołek w jej słabe ego, ona znienawidzi cię za to. I jest duża szansa, że odejdzie od ciebie na dobre.

Oczywiście, będziesz czuł się nieszczęśliwy, że pozwoliłeś jej odejść od ciebie. Ale wiesz, że ten związek był już straconą sprawą.

[ Kiedy w końcu od niej odejdziesz przeczytaj nasze artykuły Znaki że dziewczyna cię lubi i Czego kobiety chcą od mężczyzn ]

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on print
Print

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *